Névtár - Fekete Ádám

Négy év után köszönt el Kaposvártól a közönségkedvenc

június 22. 06:40

Eldőlt, hogy az idény végével Kaposvárról távozott Fodor Márton a MAFC együttesénél folytatja pályafutását. A Kaposvári KK NB I./A csoportos csapatánál négy évet eltöltő irányító-hátvéd szívesen emlékszik vissza a somogyi megyeszékhelyen eltöltött időszakra.

A következő szezonban javítana a Fekete-sereg

június 3. 13:32

Hetedik helyen végzett a Kaposvári KK az NB I./A csoportos férfikosárlabda-bajnokságban, így megismételte egy évvel ezelőtti helyezését.

Fodor Márton négy év után távozik a somogyi megyeszékhelyről

május 21. 16:05

A Kaposvári KK–Falco KC találkozó utáni napon az előbbi klub hivatalos honlapján adta hírül, hogy Fodor Márton négy év után távozik a somogyi megyeszékhelyről. Ennek értelmében utolsóra értékelt a találkozó utáni sajtótájékoztatón.

Csak futott az eredmény után a kaposvári csapat

május 19. 20:59

A negyeddöntő utolsó találkozóján nem tudta megismételni korábbi teljesítményét a Kaposvári KK, így a megérdemelt győzelmet arató, esélyesebb Falco Vulcano Energia KC Szombathely csapata jutott a legjobb négy közé. A somogyiak a hetedik helyen zárták a bajnokságot.

Nagyon közel volt a bravúrhoz a Kaposvári KK Szombathelyen

május 16. 20:21

Hősies csatát vívott Szombathelyen a Kaposvári KK együttese az NB I./A-csoportos férfikosárlabda-bajnoki negyeddöntő harmadik mérkőzésén, ám a szoros végjátékban alulmaradt a Falcóval szemben.

Ez férfimunka volt! Egyenlített a Kaposvár a Falco ellen

május 13. 20:26

Egyenlített a Kaposvári KK hazai pályán a Falco KC ellen az NB I./A csoportos férfikosárlabda-bajnokság negyeddöntőjébe.

Óriási csatát nyert meg a KKK – online tudósítás

május 13. 19:48

Legyőzte a Falco KC Szombathely csapatát hazai pályán a Kaposvári KK a férfikosárlabda-NB I./A negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1–1 a három győzelemig tartó párharc állása.

Nagyot küzdött, de kikapott a Falcótól a Kaposvári KK

május 10. 21:44

Kosárlabda-NB I./A Négy perccel a vége előtt csupán egy pontos hátrányban volt a Kaposvári KK, ám végül nyert a Falco KC és 1–0-ra vezet a negyeddöntőben.

A hetedik helyen jutott a rájátszásba a Kaposvári KK

május 3. 20:43

A szomszédvár, Pécs elleni győzelmével bejutott az NB I./A-csoportos férfikosárlabda-bajnokság rájátszásába a Kaposvári KK együttese.

Tizenhat eladott labda – kikapott Szegeden a Kaposvár

április 29. 20:57

Újabb vereséget szenvedett a Kaposvári KK az NB I./A csoportos férfikosárlabda-bajnokság középházi középszakaszában. A kilencedik fordulóban a Naturtex-SZTE Szedeák otthonában kaptak ki a somogyiak. Az alapszakaszt még a hatodik helyen záró kaposváriak csak akkor érhetik el a rájátszást, ha május 3-án, szerdán hazai pályán megverik a Pécset.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | következő »

Kiemelt témák - SONLINE.HU

Gyermeknapi fotóverseny | Dosszié: gumihulladék-feldolgozó Kaposváron | Megéri előfizetni a Somogyi Hírlapra! | Menekültválság Somogyban | Videók | Így parkoltok ti! | Kaposvári Egyetem | Csiky Gergely Színház | Napi menü | Pécsi Tudományegyetem | K%C3%BCldj%C3%B6n%20h%C3%ADrt! | %C3%9Cgyeletek