hírek, képek, témák - BFC Siófok

A Soroksár is meghajolt Siófokon

2017. április 16.

Nagy formában a BFC Siófok, mely hat meccs óta veretlen és egymás után harmadik meccsét nyerte a feljutásra hajtó Soroksár ellen egy közönségszórakoztató, öt gólét és számtalan helyzetet hozó mérkőzésen.

Lenullázta a Siófok a Budaörs együttesét

2017. április 12.

Ha egy üzlet beindul: a Balmazújváros után a Budaörs csapatát is legyőzte a BFC Siófok, a vendégek ráadásul lenullázták ellenfelüket. LABDARÚGÓ NB II., 29. FORDULÓ

Tajti büntetőt fogott, újra nyert a Siófok

2017. április 9.

Siófok |  LABDARÚGÓ NB II.
Remek második félidő után újra győzelmet ünnepeltek a siófokiak, amire legutóbb tavaly szeptemberben volt utoljára példa. Balmaz úgy tűnik ideális ellenfél a somogyiaknak, hisz ebben a szezonban oda-vissza verték őket.

Megint a hajrában bukott pontokat a Siófok

2017. április 2.

Labdarúgó NB II | Tavasszal már harmadszor bukott a BFC Siófok a hajrában, ezúttal Cegléden hagytak két pontot. Megnyert meccsen Farkas kiállítása hozta meg a fordulatot, a hosszabbítás lejárat után szerzett góllal egyenlítettek a házigazdák.

Nagy Dani fejesgólja kevés volt, nem tud otthon nyerni a Siófok

2017. március 19.

Megnyert meccset adott döntetlenre a BFC Siófok, sőt ha a hajrában Tajti nem fogja meg Zabari ziccerét, akkor a pontszerzés is elmaradt volna. A balatoniaknak ez egymás után már a hetedik nyeretlen hazai bajnokijuk volt!

NB II: Tajti Norbert pontot mentett a Siófoknak Dorogon

2017. március 16.

Kihozta a maximumot a meccsből a BFC Siófok, mely két vereség után újra pontot szerzett az újonc Dorog otthonában. Igaz ehhez a szerencse, illetve Tajti kapus is kellett, aki megfogta a korábban Siófokon is játszó Simon büntetőjét.

NB II: Tovább tart az átok, megint otthon bukott a Siófok

2017. március 12.

Nem megy hazai pályán a Siófoknak, ezúttal a Nyíregyháza vitte el a három pontot a Balaton partjáról, némi szerencsével. A siófokiak képtelenek kapott gól nélküli bajnokit játszani, viszont immár 218 perce nem is rúgtak.

Leküzdötték az esőben a siófokiakat a gyengécske mislenyiek

2017. március 5.

Alsóházi Kozármisleny legyűrte a gyenge napot kifogó BFC Siófokot, mely a bekapott gól után nagyobb sebességre kapcsolt, ám ez kevés volt ezúttal. A hazaiaknak ez volt az első tavaszi sikere…

Három ziccer maradt ki a hajrában, nyert a Siófok

2017. február 26.

Labdarúgó NB II. A BFC Siófok szakította meg a Mosonmagyaróvár tizenegy meccsen át tartó veretlenségi sorozatát, Diszt László első sikerét ünnepelhette a balatoniak kispadján.

NB II: Elek-góllal indult a siófoki tavasz

2017. február 19.

LABDARÚGÓ NB II. Ellentétes félidőket, gólokat a meccs elején és végén, valamint döntetlent hozott a Disztl László vezette szakmai stáb bemutatkozása Siófokon, ahol a héten szerződtetett Czvitkovics is a kezdőben kapott helyet. Siófok – ZTE 1–1.

| 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>

Kiemelt témák - SONLINE.HU

Dosszié: gumihulladék-feldolgozó Kaposváron | Megéri előfizetni a Somogyi Hírlapra! | Menekültválság Somogyban | Videók | Így parkoltok ti! | Kaposvári Egyetem | Csiky Gergely Színház | Napi menü | Pécsi Tudományegyetem | K%C3%BCldj%C3%B6n%20h%C3%ADrt! | %C3%9Cgyeletek