hírek, képek, témák - Kaposvári Vízilabda Klub

Pécsen nyertek, így három hétig pihennek

2017. április 16.

E.ON FÉRFI VÍZILABDA OB I. | Bár két játékos is hiányzott a Kaposvári VK társulatából – a csapatkapitány Kovács Olivér mellett a hórihorgas kapus, Krémer Balázs is megsérült, így a háromszoros olimpiai bajnok Szécsi Zoltán védett –, mégis magabiztos somogyi győzelem született a szomszédvár Pécsi VSK otthonában.

Veretlenül zárta a középszakaszt a Kaposvári VK

2017. április 1.

Kaposvár |  E.ON FÉRFI VÍZILABDA OB I. Megőrizte veretlenségét a középszakaszban a Kaposvári VK, amely a nyolc meccses sorozat utolsó hazai felvonásán a Debreceni VSE együttesét verte két góllal. A somogyiak a 9–12. helyekért folytat(hat)ják, s előbb a szomszédvár pécsiekkel csapnak majd össze.

Forrt a víz az uszodában: kiállítások, sérülések a pólórangadón

2017. március 25.

Kaposvár |  FÉRFI VÍZILABDA OB I.
Az első félidő a házigazda kaposváriaké, a második játékrész pedig a szomszédvár pécsieké volt, így igazságos – ám békésnek egyáltalán nem mondható, páros kiállításokkal és sérülésekkel fűszerezett – döntetlennel zárult a dunántúli pólórangadó.

Őrzi veretlenségét a Kaposvári VK alakulata

2017. március 19.

E.ON FÉRFIVÍZILABDA-OB I. | A vendég somogyiak egyre jobban elléptek a házigazda szentesiektől; a szünetben már három góllal mentek, ami a végére ötre nőtt. A Kaposvári VK pólósai közül heten is feliratkoztak a gólszerzők közé.

Veretlen maradt, de pontot vesztett a Kaposvári VK

2017. március 9.

Gólzáporos mérkőzésen döntetlent játszott a Kaposvári VK Debrecenben, így veretlenül zárta az E.ON Férfivízilabda OB I. középszakaszának első körét.

Nem adtak esélyt a sereghajtónak

2017. március 4.

A Kaposvári VK társulata a harmadik fellépése után is százszázalékos a középszakaszban, a sereghajtó Bp. KSI SE egyletének pedig továbbra is várnia kell arra, hogy az idei szezonban megszerezze az első pontját.

A spóroló sportváros

2017. február 27.

Súlyos millióktól estek el a kiemelt nagy kaposvári sportklubok, vagy ha úgy tetszik, spórolt a (sport)város. Tegyük gyorsan hozzá, hogy ennek aligha örült bárki is, merthogy senki nem így gondolta a takarékoskodást.

A kaposvári pólósok nyerték a szomszédvári rangadót

2017. február 26.

Elhozta a pontokat a Pécsi VSK-Mecsek Füszért otthonából a Kaposvári VK együttese az E.ON férfi vízilabda OB I. középszakaszának második fordulójában.

Vízilabda OB I: Esélye sem volt a Szentesnek Kaposváron

2017. február 22.

E.ON FÉRFI VÍZILABDA OB I. Magabiztos győzelemmel kezdte a 9–16. helyekért zajló középszakaszt a házigazda Kaposvári VK alakulata, amely mind a négy negyedet hozta.

Simán verte a Fradi a Kaposvári VK-t

2017. február 5.

Vízilabda OB I., férfiak Bár tízszer is bevette ellenfele kapuját a Kaposvár VK – a gólok felét ifjabb Berta József vállalta –, mégsem forgott veszélyben a nemzetközi kupafellépésre készülő házigazda Fradi győzelme.

| 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>

Kiemelt témák - SONLINE.HU

Dosszié: gumihulladék-feldolgozó Kaposváron | Megéri előfizetni a Somogyi Hírlapra! | Menekültválság Somogyban | Videók | Így parkoltok ti! | Kaposvári Egyetem | Csiky Gergely Színház | Napi menü | Pécsi Tudományegyetem | K%C3%BCldj%C3%B6n%20h%C3%ADrt! | %C3%9Cgyeletek