Osztrák jégkorongliga

2019.09.22. 20:40

Újabb hosszabbításos Fehérvár-siker született

A Hydro Fehérvár AV19 7-6-ra verte az Innsbruckot az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

A magyar csapat szombaton hosszabbításos mérkőzésen gyűrte le a Dornbirn Bulldogs együttesét, és vasárnap sem úszta meg a ráadást, pedig a harmadik harmad elején már 5-2-re vezetett. Csakhogy azután 11 perc alatt négy gólt kapott, így még az egyenlítésért is küzdenie kellett, ami szűk négy perccel a vége előtt jött össze. A végeredményt a duplázó Andrew Yogan állította be.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

Hydro Fehérvár AV19-HC TWK Innsbruck (osztrák) 7-6 (2-1, 2-1, 2-4, 1-0) – hosszabbítás után

------------------------------------------------------------------

a Fehérvár gólszerzői: Kuralt (8.), Timmins (16.), Harty (24.), Szabó (28.), Yogan (42., 63.), Szita (57.)