Lezárás

2024.12.05. 17:15

Tavaszig nem sétálhatunk a balatonföldvári kikötőben

A Balatoni Hajózási Zrt. jelentős kikötő fejlesztésbe kezd Balatonföldváron. A munkálatok miatt a Galamb-sziget járdáját tavaszig lezárják.

Forrás: Németh Levente

Balatonföldvár egyik kedvelt része, Galamb-sziget 2025 áprilisáig gyalogosan nem lesz megközelíthető. Az önkormányzat tájékoztatása szerint a Balatoni Hajózási Zrt. a vitorláskikötő fejlesztési munkák miatt a szigetre vezető járdát mobilkerítéssel zárja le, hogy biztosítsák a zavartalan építkezést és elkerüljék a baleseteket.

Légi felvétel Balatonföldvárról, Galamb-sziget és a kikötő környéke
Galamb-sziget megközelítése 2025-ig szünetel. Fotó: Németh Levente

A fejlesztési munkák nagyobb munkaterületet igényelnek, ezért a gyalogosforgalmat teljesen megszüntetik a munkálatok idejére.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában