Szemétügy

2025.01.09. 05:20

Regisztrálni kell, hogy elvigyék a lomot a háztól

Már lehet jelentkezni a házhoz menő lomtalanításra Kaposváron. A regisztrációs időszak január 6-án kezdődött és egészen január 31-ig tart.

Fotó: Sándor Judit

A lomtalanításra a khg.hu weboldalon keresztül, a lomtalanítás igénylése fül alatt található elektronikus nyomtatvány kitöltésével lehet, vagy személyesen és telefonon a Kapos Holding Áchim András utcai ügyfélszolgálatán. A társasházak esetében a társasházkezelőnek vagy a közös képviselőnek kell jeleznie, ha a lakóközösség kéri a lomtalanítást. 

LANG8355 Negyedik éve már, hogy csak azoktól a kaposváriaktól viszik el a limlomokat, akik el?zetesen regisztráltak.
Negyedik éve már, hogy csak azoktól a kaposváriaktól viszik el a limlomokat, akik el?zetesen regisztráltak.
Fotó: Lang Róbert

A Kaposvári Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. honlapján elérhető információk szerint a regisztrációt követően a beérkezett jelentkezéseket feldolgozzák és februárban mindenkit postai úton értesítenek a lomelszállítás időpontjáról.
 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában