megye II., III., és IV.

2017.10.30. 14:01

Hatalmas fordítás – a 87. percben jöttek a Törökök

Hiába vezetett Kéthelyen a Lengyeltóti egészen a 87. percig, a két Török, Richárd és Ádám góljaival a maguk javára tudták fordítani a mérkőzést a végsőkig elszánt házigazdák.

Megyei harmadosztályú labdarúgó-bajnokság

Balatonföldvár–Somogyjád 2–0 (2–0)

Balatonföldvár. V.: Kozma J.

Balatonföldvár: Szabó P. – Gyukli (Huszár T. a 47. percben), Tislér N., Schmidt G. (Kurdi Á. a 80. percben), Madarász B. (Füge az 53. percben), Porédos, Kurdi P., Rusvai Gy., Nieselberger (Kovács R. a 80. percben), Rusvai L., Óvári (Papp Gy. a 80. percben). Játékosedző: Andorka Péter.

Somogyjád: Tompa L. – Cser D. (Mátrai L. a 68. percben), Fónai T., Sovák, Kolosi, Fésűs Á., Nagy K., Román P., Bosnyák, Pápai D., Franzi. Edző: Fehér László.

Gólszerzők: Tislér N. (a 16. percben), Rusvai L. (a 27. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvár–Somogyjád 5–1.

Kéthely–Lengyeltóti 3–2 (1–0)

Kéthely, 60 néző. V.: Dancs D.

Kéthely: Zsámbok Zs. – Hajdu I., Bódis M. (Buzsáki az 57. percben), Misák (István K. a 80. percben), Kórosi, Hosszú B., Török R., Kolozs, Török Á., Keresztes Á., Bakonyi. Játékosedző: ifjabb Nikula András Csaba.

Lengyeltóti: Szenyéri – Madarász Sz., Berkes K., Tombor, Sipos B., Schmida, Szekér G., Kis-Gál, Horváth M., Marci R., Tompa I. Játékosedző: Zrínyi Miklós.

Gólszerzők: Bakonyi (a 42. percben), Török R. (a 87. percben), Török Á. (a 89. percben), illetve Marci R. (az 50. percben), Horváth M. (az 56. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kéthely–Lengyeltóti 1–1.

Balatonszabadi. V.: Knézics.

Balatonszabadi: Jónás P. – Fenyvesi M., Takács P., Németh R., Megyeri, Krisztin (Orsós D. a 77. percben), Baricz, Németh A., Keszler M. (Keszler Á. az 51. percben), Késmárki (Balassa M. az 64. percben), Horváth T. Játékosedző: Molnár Ferenc.

Balatonszemes: Kántor J. – Szabó L. (Magyari a 70. percben), Kántás, Kelemen B., Böröczky, Sevter, Szekér Z. (Ódor a szünetben), Gergely T., Majoros B., Perger, Réti. Edző: Sóstai Csaba.

Gólszerzők: Jónás P. (a 69. percben), Németh R. (a 88. percben), illetve Kelemen B. (az 56. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszabadi–Balatonszemes 2–2.

Öreglak–Balatonberény 3–1 (1–1)

Öreglak. V.: Czár.

Öreglak: Bene D. – Nagy I., Balog Zs., Kovács R., Rádics, Izsó A., Virágh K., Virágh L. (Tislér L. a 87. percben), Virágh P., Márton L., Pintér J. Játékosedző: Kovács Károly.

Balatonberény: Rezes – Ilia, Wolf, Vörös B., Dávid P. (Mátyás B. a 61. percben), Gazda G., Karancz, Horváth D. (Nyári T. a 69. percben), Bellán L., Kiss P., Mezőfi. Játékosedző: Nyári Tibor.

Gólszerzők: Nagy I. (a 42. percben), Balog Zs. 2 (a 82. percben és a 85. percben), illetve Vörös B. (a 17. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Öreglak–Balatonberény 6–5.

Buzsák–Zamárdi 1–2 (0–2)

Buzsák, 40 néző. V.: Meggyesi.

Buzsák: Kovács Gy. – Proity (Babina Zs. a 62. percben), Wohl (István P. a szünetben), Matucza B. (Jámbor Z. a 85. percben), Zakariás T., Zakariás Z. (Horváth G. a 74. percben), Balatincz, Kiss D. (Pántics a szünetben), Molnár A. (Takács Gy. a 80. percben), Csonka Cs., Szekér Sz. (Matucza Á. a szünetben). Játékosedző: Fazekas Krisztián.

Zamárdi: Galambos – Szabadi Cs., Takács M., Kocsis Gy., Halász T., Torjai, Nagy S., Inczeffy, Szentpéteri, Fejes B., Alimov. Edző: Szilágyi Csaba.

Gólszerzők: Pántics (a 87. percben), illetve Szabadi Cs. (a 26. percben), Halász T. (a 44. percben – 11-esből).

Kiállítva: Balatincz (Buzsák) és Kocsis Gy. (Zamárdi) a 80. percben kakaskodásért.

Az ifjúsági mérkőzésen: Buzsák–Zamárdi 0–3.

Balatonszárszó–Somogyvár 1–4 (1–3)

Balatonszárszó, 25 néző. V.: Hortobágyi R.

Balatonszárszó: Csekk – Nagy J., Fehér B., Pamuki A. (Lux T. a 74. percben), Pamuki M., Horváth G., Reichert (Mezriczky a 43. percben), Mócsán T., Görög P., Szigecsán (Sziksz a 67. percben), Fellai (Kajetán a 64. percben). Edző: Pamuki Zsolt.

Somogyvár: Boti – Gyenis R. (Zsámbók I. a 60. percben), Piukovics, Horváth R., Márkus D. (Kesztyűs M. a 76. percben), Lakatos R., Horváth F., Kesztyűs L., Torma, Kaczur (Móring M. a 78. percben), Fazekas A. (Fekete G. a 83. percben). Edző: Gyenis Sándor.

Gólszerzők: Pamuki M. (a 8. percben), illetve Piukovics (a 15. percben), Fazekas A. 2 (a 28. percben és a 65. percben), Kaczur (a 30. percben).

Kiállítva: Mócsán T. (Balatonszárszó) az 53. percben a második sárga lap után, Fehér B. (Balatonszárszó) a 80. percben a második sárga lap után.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszárszó–Somogyvár 5–0.

Hetes–Kaposmérő 5–0 (1–0)

Hetes. V.: Keszericze.

Hetes: Horváth T. – Heizer, Landek M., Papp B., Kiss J., Horváth Z., Decsi R., Galabár (Nógely P. a 66. percben), Lóki P. (Pozsonyi az 54. percben), Prucsi, Papp M. (Zalivadnij az 54. percben). Játékosedző: Nógely Péter.

Kaposmérő: Horváth M. – Vadas A., Ferencz M., Horváth R., Prukner Zs., Mészáros L., Pfaff, Pintér J., Gulyás J., Gyurka D., Vig N. Edző: Hanusz János.

Gólszerzők: Lóki P. (a 31. percben), Pozsonyi (a 68. percben), Decsi R. 2 (a 69. percben és a 80. percben), Heizer (a 84. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Hetes–Kaposmérő 4–1.

Kaposfüred–Böhönye 2–6 (0–2)

Kaposfüred. V:. Szerelem I.

Kaposfüred: Vörös D. – Wágner G. (Fazekas A. a 21. percben), Nikolausz, Tóth K., Árbogászt, Makai, Teruzzi, Bunovácz (Buni a szünetben), Jankó D., Merkl, Tábori G. (Kaszás L. a 68. percben). Edző: Pál Gábor.

Böhönye: Hajdú L. – Banicz K., Sipos A. (Márton R. a 27. percben), Prokli, Garai F., Tóth T., Szalai Zs. (Právics a 77. percben), Horváth D., Banicz R., Garai B. (Bódis G. a 64. percben), Jancsik. Játékosedző: Drávecz Ferenc.

Gólszerzők: Jankó D. (a 49. percben), Fazekas A. (a 86. percben), illetve Horváth D. 2 (a 11. percben és a 84. percben), Garai F. 2 (a 34. percben és a 60. percben), Tóth T. (a 66. percben), Márton R. (a 90. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfüred–Böhönye 0–2.

Mezőcsokonya–Kaposfő 5–1 (3–1)

Mezőcsokonya, 50 néző. V.: Pájer L.

Mezőcsokonya: Kiss M. – Bázel, Rákosa, Tóth Cs. (Szira-Achilles L. a 65. percben), Kuti I., Szalai N., Bathó, Cser G., Madeira-Lopes, Balogh N., Pati. Edző: Juhász András.

Kaposfő: Fitos – Gyenesei Z., Szilvai (Kardos L. a 69. percben), Mátés, Ölbei R., Landek Zs., Weimann Á., Ivusza P., Kunvári, Fejes B. (Orsós K. a szünetben), Szaka D. Edző: Sturm Gyula.

Gólszerzők: Szalai N. 3 (a 8. percben, a 11. percben és a 82. percben), Pati (a 34. percben), Cser G. (a 62. percben), illetve Ölbei R. (a 36. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya–Kaposfő 6–2.

Csokonyavisonta–Tarany 3–2 (0–2)

Csokonyavisonta. V.: Peti J.

Csokonyavisonta: Nemes G. – Csortos, Józsa B., Simon G., Kövesdi, Horváth Zs. (Hartai az 57. percben), Kalányos S. (Bogdán B. az 57. percben), Patak Zs., Horváth Máté I. (Balogh R. a 85. percben), Horváth Máté II., Röszler (Hegedűs M. a szünetben). Edző: Tóth Ernő.

Tarany: Budai R. – Szigeti Sz. (Benkó Á. a 60. percben), Milánkovics, Péter R., Kovács G., Horváth T., Beke A., Dékány I., Brezovszky, Cser V., Göde. Edző: Bérdi József.

Gólszerzők: Patak Zs. 2 (a 62. percben és a 81. percben), Simon G. (a 73. percben), illetve Brezovszky (a 14. percben), Beke A. (a 27. percben).

Kiállítva: Göde (Tarany) az 52. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Csokonyavisonta–Tarany 5–1.

Kiskorpád–Somogyudvarhely 0–0

Kiskorpád, 30 néző. V.: Németh D.

Kiskorpád: Imre K. – Komáromi M., Blinczki Á., Dávid Z., Blinczki D., Ceglédi Cs., Nagy K., Dózsa R. (Komáromi Zs. a 79. percben), Szegleti (Szerencsés B. a szünetben), Herbel T., Hortobágyi B. Edző: Récsei János.

Somogyudvarhely: Breják – Kozma N., Szabó Z. (Huber az 50. percben), Sass B., Kozma Z., Győrfy Á., Rengel (Rákóczi K. a 79. percben), Imrei, Virág T., Kollár R., Béres A. Edző: Rituper Attila.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Somogyudvarhely 3–0 – játék nélkül.

Csököly–Juta 0–2 (0–1)

Csököly. V.: Tóth B.

Csököly: Sznopek L. (Vajda G. a szünetben) – Nemes Zs., Bogdán R. (Pór Z. a 31. percben), Bognár J., Benkó E. (Jakab Cs. a 77. percben), Kovács F., Paizs, Porga, Téglás, Kékesi, Sznopek B. Játékosedző: Szován János.

Juta: Mayer D. (Vajda K. a szünetben) – Kaponya, Vadas Z. (Tóth T. a 72. percben), Balogh F., Szira M. (Balogh Á. a szünetben), Lévai Sz. (Kocsis P. a szünetben), Dervalits (Tóth M. a 76. percben), Szabó M. (Meksz a 70. percben), Horváth M., Decsi Z., Szabó A. (Vincze M. a szünetben). Játékosedző: Tóth Norbert.

Gólszerzők: Kaponya (a 40. percben), Dervalits (a 67. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Csököly–Juta 0–2 (0–1).

A Barcs szabadnapos volt.

Északi csoport

A 11. forduló eredményei: Somogyszil–Szőlősgyörök 5–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 3–0 – játék nélkül); Mernye–Törökkoppány 2–5 (az ifjúsági mérkőzésen: 0–4); Bodrog–Osztopán 1–4 (az ifjúsági mérkőzésen: 3–2). A Kisbárapáti csapata szabadnapos volt.

Déli csoport

Az őszi utolsó, 10. forduló eredményei: Inke–Gyékényes 3–0 (az ifjúsági mérkőzésen: 1–3); Berzence–Homokszentgyörgy 2–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 3–0 – játék nélkül); Szabás–Lábod 0–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 5–1).

Megyei negyedosztályú labdarúgó-bajnokság

Balaton csoport

A 10. forduló eredményei: Balatonszentgyörgy–Balatonszárszó II./Kötcse 0–2; Nágocs–Bálványos 1–0; Kapoly–Balatonújlak 2–2; Látrány–Nagyberény 3–5. A Balatoni Vasas II./Ságvár–Ádánd mérkőzést az ítéletidő miatt elhalasztották, míg a Balatonendréd csapata szabadnapos volt.

Kapos csoport

A 3. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásán: Somogybabod–Kaposfüred II./Somodor 1–4.

Rinya csoport

A 7. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásán: Mezőcsokonya II.–Kaposújlak 2–1.