Megyei I. – eredmények

2017.10.01. 18:38

A Nagyatád maradt hibátlan a rangadó után

A vendég lelleiek kezdték jobban a rangadót, s két gólos előnnyel várhatták a második félidőt. A szünetben aztán Keszei Ferenc mester Richter Pétert, Kovács Krisztiánt és Párkányi Zsoltot is csatába küldte, akik röpke hét perc alatt fordítottak, így egyedül már csak a Nagyatád veretlen és egyben szászázalékos.

A 8. forduló eredményei

Nagyatád–Balatonlelle 3–2 (0–2)

Nagyatád. V.: Agócs Á.

Nagyatád: Czebei Á. – Rácz E. (Tulok a 82. percben), Dekanics, Kolumbán K. (Richter P. a szünetben), József G. (Kovács Krisztián a szünetben) – Szabó P., Kulcsár K., V. Nikolics (Butor a 69. percben), Csikós (Kollár a szünetben) – Galamb D. (Párkányi a szünetben), Knippl. Edző: Keszei Ferenc.

Balatonlelle: Parragi – Neubauer M., Kiss K., Hegedűs Gy., Balogh Botond – Pap M. (Kovács Kristóf a 62. percben), Fila, Mátyás K., Bohata (Kajtár a 76. percben) – Balogh L., Béres F. (Graszl N. a 29. percben). Edző: Kenéz Szabolcs.

Gólszerzők: Richter P. (az 57. percben), Kovács Krisztián (a 60. percben), Párkányi (a 64. percben), illetve Pap M. (a 16. percben), Bohata (a 37. percben).

A Balatonlelle ifjúsági csapata szabadnapos volt.

Kadarkút–Nagybajom 1–2 (0–1)

Kadarkút. V.: Takács M.

Kadarkút: Strublics – Balogh Cs., Pető T., Németh D., Vodicska B., Ferenczi M., Pallósi, Tarlósi (Verkman P. a 83. percben), Balogh Á., Horváth Á., Ferenczi D. (Kalló a 83. percben). Edző: Csajági Csaba.

Nagybajom: Buchenauer – Horváth M., Ábrahám R., Ács-Gergely, Vörös G., Nemes Gy., György Zs. (Kolumbán E. a 81. percben), Weimann R. (Nagy I. a 87. percben), Trimmel (Bodó a 72. percben), Babai (Nagy Gy. a 85. percben), Kuckó. Edző: Bőzsöny János.

Gólszerzők: Pető T. (a 73. percben), illetve Trimmel (a 20. percben), Nemes Gy. (a 83. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kadarkút–Nagybajom 0–8.

Babócsa–Segesd 4–2 (2–1)

Babócsa, 100 néző. V. Nagy J.

Babócsa: Banicz B. – Keresztény G., Mangult, Horváth P., Krisztián L. (Patkó az 55. percben), Pércsi (Bakó a 87. percben), Iván D., Szalai Sz. (Kocsis P. a szünetben), Horváth L. (Balogh J. a 88. percben), Tompa I. (Mózes G. a 77. percben), Gergulás (Horváth Zs. a 74. percben). Játékosedző: Horváth Péter.

Segesd: Koncz P. – Horváth A., Bizderi, Baranyai B. (Kovács P. a 77. percben), Horváth J., Büki, Ámon, Kovács A., László B., Szép Sz. (Csatlós a 74. percben), Kovács R. Edző: Papp Zoltán.

Gólszerzők: Iván D. (a 2. percben 11-esből), Keresztény G. (a 24. percben), Gergulás (a 63. percben), Horváth Zs. (a 93. percben), illetve Büki (a 42. percben), Horváth J. (a 91. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Babócsa–Segesd 1–3.

Magyaregres–Csurgó 1–0 (0–0)

Magyaregres. V.: Erdelecz.

Magyaregres: Kéri – Simon R., Károli Gy., Kozári, Keszthelyi B., Sólyom G., Horváth M., Károli M. (Lukács B. a szünetben, Simon M. a 74. percben)), Bogdánfi, Németh J., Tabi. Játékosedző: Bruncvig Róbert.

Csurgó: Bolla Sz. – Tóth Sz., Györgyfalvi, Pákai G., Proszenyák, Tóth K. (Bors a 82. percben), Bódis G., Beke Bálint, Soós G., Somogyi D., Rozsi. Edző: Beke Lajos.

Gólszerző: Bogdánfi (a 92. percben).

Kiállítva: Soós G. (Csurgó) a 84. percben.

A Csurgó ifjúsági csapata szabadnapos volt.

Toponár–Balatonkeresztúr 1–0 (0–0)

Toponár, 250 néző. V.: Hegyi A.

Toponár: Hegedűs I. – Nagy A., Zatykó J., Ivusza T., Hornyák (Farkas P. a 89. percben), Baranyi D., Kovács P., Házi Á., Sándor G., Ivusza G., Orsós V. (Tanító a 80. percben). Játékosedző: Ivusza Gábor.

Balatonkeresztúr: Babina E. – Horváth D., Kozma M. (Olti a 70. percben), dr. Keöves, de. Gelencsér A., Horváth M., Buza, Pálfi L. (Borbély B. a szünetben), Papp K. (Bartha a 70. percben), Bakos P., Slezák (Bogdán T. az 58. percben). Edző: idősebb Deákvári Antal.

Gólszerző: Orsós V. (a 72. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Toponár–Balatonkeresztúr 4–0.

Somogysárd–Marcali 2–2 (1–1)

Somogysárd. V.: Cservölgyi Sz.

Somogysárd: Horváth N. – Kuti J., Kuti S., Szabó Zs., Páger D., Baranyai D., Marits, Szabó A. (Czippán a 19. percben), Németh Á. (Balázs P. a 82. percben), Kuti K., Páger B. (Göndöcz a 71. percben). Edző: Vancsura Gábor.

Marcali: Jagadics – Orbán R., Sámóczi, Fenusz T., Kovács B. (Czimondor a 60. percben), Somogyi V. (Zsiga Sz. a 75. percben), Garai K., Horváth E., Kőrösi A. (Szaka R. a 68. percben), Németh M., Vörös M. Játékosedző: Kőrösi András.

Gólszerzők: Németh Á. 2 (a 43. percben és a 71. percben), illetve Németh M. (a 40. percben), Fenusz T. (a 86. percben).

Kiállítva: Balázs P. (Somogysárd) a 92. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárd–Marcali 1–9.

Karád–Fonyód 0–1 (0–1)

Karád, 120 néző. V.: Balikó.

Karád: Bogdán Á. – Gosztonyi B., Hadaró, Feri K., Zsibrik, Vendriczki (Herczeg M. a 81. percben), Balogh R. (Strángli a 36. percben), Szűcs J., Komáromi B. (Kreka a szünetben), Balása M. (Fábri Á. a 75. percben), Horváth A. Játékosedző: Juhász András.

Fonyód: Barátúri – Mercz (Görcsi a 80. percben), Andermann Cs., Császár V., Vajandt Gy., Bérczi, Bocsev (Kelemen Sz. a 73. percben), Deme N., Valkó D., Ambrus M., Valkó T. Játékosedző: Deme Norbert.

Gólszerző: Valkó T. (a 10. percben).

Kiállítva: Hadaró (Karád) a 70. percben reklamálásért, Gosztonyi B. (Karád) a 70. percben a második sárga lap után.

Az ifjúsági mérkőzésen: Karád–Fonyód 0–12.

Tab–Balatoni Vasas 1–2 (0–1)

Tab, 140 néző. V.: Posza.

Tab: Horváth J. – Naász, Nádori, Kaveczki, Pál D. (Kispál a 82. percben), Pretz (Kleiber a 77. percben), Kiss G., Ladiszlai K., Magas (Csizmadia M. a 66. percben), Vodicska K. (Vida A. a 71. percben), Tábori T. Játékosedző: Ladiszlai Krisztián.

Balatoni Vasas: Bagi – Suszter (Rózsa D. a 76. percben), Schütz, Bene Á. (Effoua a 16. percben), Kovács N., Yondo, Sarkanti, Turós, Derdák, Mester G. (Sarang D. a 85. percben), Körmendy. Edző: Vida András.

Gólszerzők: Ladiszlai K. (az 52. percben), illetve Körmendy (a 41. percben), Sarkanti (a 75. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Tab–Balatoni Vasas 1–0.

Mestrelövészek

Az éllovas somogysárdi Kuti Richárd nem tudta növelni góljai számát, míg a második helyen álló lellei Bohata Ádám bevette a nagyatádiak kapuját a forduló rangadóján.

1. Kuti Richárd (Somogysárd) 11 gól, 2. Bohata Ádám (Balatonlelle) 9 gól, 3. Turós Viktor (Balatoni Vasas) 8 gól, 4. Markos Péter (Csurgó), Mester Gellért (Balatoni Vasas), Pető Tamás (Kadarkút) 7-7 gól.