Megyei II. és III.

2017.11.20. 15:55

Döntetlent hozott a másodosztály utolsó őszi meccse

Befejeződött a megyei másod- és harmadosztályú labdarúgó-bajnokság őszi szezonja is.

Megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság

Északi csoport

A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlása:

Balatonszemes–Buzsák 2–2 (1–2)

Balatonszemes. V.: Kozma J.

Balatonszemes: Kántor J. (Schmal P. a 66. percben) – Szabó L., Kántás (Martinka a 70. percben), Andrasics, Kelemen B., Sevter, Szekér Z., Gergely T., Majoros, Perger, Réti (Ódor a szünetben). Edző: Sóstai Csaba.

Buzsák: Kovács Gy. – Babina Zs. (Matucza Á. a 68. percben), Proity, Wohl, Matucza B., Zakariás T., Zakariás Z., Pántics (Fazekas K. a 84. percben), Kiss D., Csonka Cs., Szekér Sz. Játékosedző: Fazekas Krisztián.

Gólszerzők: Zakariás T. (a 32. percben – öngól), Martinka (a 79. percben), illetve Csonka Cs. (a 12. percben), Szekér Sz. (a 33. percben).

Kiállítva: Wohl (Buzsák) az 52. percben, Matucza Á. (Buzsák) a 89. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszemes–Buzsák 1–0.

Mesterlövészek

Északi csoport: 1. Rusvai György (Balatonföldvár) 10 gól, 2–4. (holtversenyben) Vörös Balázs Róbert (Balatonberény), Kolosi Ferenc Dénes (Somogyjád) és Fazekas András (Somogyvár) 9–9 gól, 5. Balog Zsolt (Öreglak) 8 gól.

Megyei harmadosztályú labdarúgó-bajnokság

Az őszi utolsó, 14. forduló eredményei: Kisbárapáti–Bodrog 0–0 (az ifjúsági mérkőzésen: 10–1); Törökkoppány–Osztopán 4–6 (az ifjúsági mérkőzésen: 12–0); Mernye–Somogyszil 0–3 – játék nélkül (az ifjúsági mérkőzésen: 0–10). A Szőlősgyörök csapata szabadnapos volt.

Északi csoport: 1. Szabó Gyula (Somogyszil) 15 gól, 2. Kult Péter (Törökkoppány) 13 gól, 3–4. (holtversenyben) Horváth László (Osztopán) és Orsós Bálint (Törökkoppány) 12–12 gól.