Labdarúgás megye II.

2018.09.16. 21:13

Bajnokot vertek Böhönyén

Az előző szezonban még megye egyes Karád Strángli Patrik négy góljának köszönhetően könyvelhette el első győzelmét az újonc Berzence ellen, míg a kiskorpádi Orsós Richárd háromszor talált be Somogyváron.

A 6. forduló eredményei

Fonyód–Balatonberény 3–0 (0–0)

Fonyód. V.: Kertész.

Fonyód: Varga B. (Csekk a 79. percben) – Molnár M., Czink, Mezriczky, Andermann M., Jóna, Fehér B., Tompa I., Molnár Á. (Kristóf Gy. a 68. percben), Valkó, Bór (Kovács N. a szünetben). Edző: Agócs Attila.

Balatonberény:: Konkoly – Pernecz, Gulyás R., Rébeli (Bakos Z. a 70. percben), Wolf, Gazda G., Karancz, Horváth D., Mezőfi, Nyári T., Kiss P. Játékosedző: Nyári Tibor.

Gólszerzők: Valkó (a 62. percben), Kristóf Gy. (a 69. percben), Andermann M. (a 74. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Fonyód–Balatonberény 3–0.

Balatonszemes–Öreglak 1–1 (1–1)

Balatonszemes. V.: Schell.

Balatonszemes: Kántor J. – Szabó L. (Gergely T. a 85. percben), Antal A., Kelemen B. (Kasza L. a 60. percben), Virth, Majoros Barnabás, Majoros Bálint, Horváth B., Perger, Réti, Ódor (Lőrincz J. a 76. percben). Játékosedző: Horváth Bence.

Öreglak: Bene D. – Virágh D., Kovács Krisztián (Márton L. a szünetben), Hilcz (Balog Zs. a 68. percben), Kovács T., Izsó A., Virágh K., Virágh L., Virágh P., Virágh J., Pintér J. (Nagy I. a 9. percben). Játékosedző: Kovács Károly.

Gólszerzők: Szabó L. (a 28. percben), illetve Hilcz (a 14. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszemes–Öreglak 7–0.

Mezőcsokonya–Juta 1–2 (1–0)

Mezőcsokonya, 150 néző. V.: Deák T.

Mezőcsokonya: Tábori G. – Rákosa, Szalai N., Bathó, Szabó A., Mátés, Cser G., Vendriczki, Balogh R., Balogh N. (Kuti I. a 66. percben), Szabó D. (Kistankó a 79. percben). Edző: Juhász András.

Juta: Mayer D. – Vadas A. (Pécsi D. a 80. percben), Horváth M., Balogh Á., Fazekas G., Tóth N. (Meksz a 68. percben), Kocsis P. (Szabó M. a szünetben), Huszár Cs., Vadas Z., Tóth M. (Steller a 81. percben), László T. Játékosedző: Tóth Norbert.

Gólszerzők: Balogh R. (a 39. percben), illetve Vadas Z. (a 64. percben 11-esből), Szabó M. (a 74. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya–Juta 7–1.

Horváth János

Karád–Berzence 4–0 (2–0)

Karád. V.: Hegyi A.

Karád: Both – Marics (Tolnai a 60. percben), Fábri R., Kovács B. (László J. a 68. percben), Szukován T., Sztojka M. (Tóth T. a 82. percben), Sztojka R., Strángli (Kiss S. a 78. percben), Kovács Á., Pajor, Szűcs J. Játékosedző(k): Szukován Tamás, Torma Zsolt.

Berzence: Kiss K. – Radák, Beke A., Szíjártó P., Bozó (Kovacsics K. a 38. percben), Huber, Fehér K., Tóth P., Kálmán P., Hunyadi G., Tóth R. Edző: Maronics Péter.

Gólszerző: Strángli 4 (a 2. percben, a 18. percben, a 75. percben és a 77. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Karád–Berzence 2–2.

Böhönye–Balatonszabadi 2–0 (0–0)

Böhönye, 70 néző. V.: Balikó.

Böhönye: Nezdei (Sárközi N. a 84. percben) – Kocsis Z., Banicz R. (Fejes a 88. percben), Banicz K., Sipos A. (Csizmadia T. a 46. percben), Prokli (Martin M. a 88. percben), Garai F., Tóth T., Jancsik, Garai B. (Bakos M. a 75. percben), Beck R. (Bódis G. a 84. percben). Edző: Hanusz János.

Balatonszabadi: Németh A. – Jónás P., Keszler M. (Molnár F. a 78. percben), Takács P. (Horváth T. a szünetben), Fenyvesi M., Baricz, Krisztin, Fenyvesi T., Keszler Á. (Szabó D. a 90. percben), Kajtár, Takács M. (Kiss E. a 63. percben). Játékosedző: Molnár Ferenc.

Gólszerzők: Garai F. (a 62. percben), Csizmadia T. (a 82. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Böhönye–Balatonszabadi 3–1.

Bíró Attila

Lengyeltóti–Somogyjád 1–0 (0–0)

Lengyeltóti. V.: Virágh J.

Lengyeltóti: Lipták – Sipos T., Sipos B., Schmida, Szekeres G., Alaitner, Tombor (Kiss D. a 79. percben), Horváth M., Kiss B., Pamuki M. (Kishanti M. a 75. percben), Izsák P. Edző: Pamuki Zsolt.

Somogyjád: Tompa L. – Nagy V., Fónai T., Vajandt K., Dobos B., Horváth M., Fésűs Á., Nagy K. (Gazder az 58. percben), Vajandt Gy., Mátrai L. (Sovák a 40. percben), Franzi (Szentpáli a 77. percben). Edző: Gáspár András.

Gólszerző: Szekeres G. (az 53. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Lengyeltóti–Somogyjád 6–1.

Somogyvár–Kiskorpád 2–4 (0–1)

Somogyvár. V.: Nagy J.

Somogyvár: Jurkovics – Gyenis R. (Bogdán B. a 67. percben), Piukovics M., Horváth R., Kovács G., Horváth F., Molnár A. (Piukovics K. a 80. percben), Kesztyűs, Kaczur, Gelencsér M., Gyurákovics Zs. Edző: Petrók Viktor.

Kiskorpád: Horváth B. – Blinczki Á., Dávid Z., Szerencsés B. (Dózsa R. a szünetben), Komáromi M., Orsós R., Erdei F. (Komáromi Zs. a 60. percben), Nagy K., Hortobágyi B., Blinczki D., Herbel (Kovács B. a 80. percben). Edző: Récsei János.

Gólszerzők: Kaczur (az 51. percben), Horváth F. (az 57. percben), illetve Orsós R. 3 (a 35. percben, a 70. percben 11-esből és a 73. percben), Komáromi Zs. (a 90. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyvár–Kiskorpád 2–1.

Csököly–Barcs 1–5 (1–2)

Csököly. V.: Benke P.

Csököly: Sznopek L. – Nemes Zs., Golita, Bognár J., Benkó E., Paizs, Porga, Kékesi, Víg N., Sznopek B., Hideg Gy. Játkosedző: Szován János.

Barcs: Niklovics – Papdi, Pandur, Jakab J. (Baán a 66. percben), Tollár (Verőczi a 66. percben), Patak Zs., Balogh A., Banicz B., Nagy M., Orsós I., Kövesdi (Szantner a 70. percben). Edző: Kelemen Géza.

Gólszerzők: Pandur (a 35. percben – öngól), illetve Patak Zs. 2 (a 33. percben és a 68. percben), Banicz B. (a 42. percben), Pandur 2 (a 77. percben 11-esből és a 85. percben 11-esből).

Az ifjúsági mérkőzésen: Csököly–Barcs 4–2.

Mesterlövészek

A góllövőlista élcsoportja: 1. Fésűs Ádám (Somogyjád) 10 gól, 2. Szalai Norbert (Mezőcsokonya) 8 gól, 3–4. Patak Zsolt (Barcs) és Strángli Patrik (Karád) 7–7 gól, 5–6. Tóth Norbert (Juta) és Tóth Tamás (Böhönye) 5–5 gól, 7–8. Csizmadia Tamás (Böhönye) és Horváth Ferenc (Somogyvár) 4–4 gól. Eddig 12-en tripláztak.

Így folytatják

A 7. forduló párosítása

(kezdés 16 órakor)

PÉNTEK: Kiskorpád–Juta 16 órakor (az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlása).

SZOMBAT: Barcs–Lengyeltóti; Balatonszabadi–Balatonszemes.

VASÁRNAP: Kiskorpád–Fonyód; Balatonberény–Karád; Berzence–Csököly; Somogyjád–Mezőcsokonya; Öreglak–Somogyvár; Juta–Böhönye.