Megye II. - eredmények

2018.09.24. 13:14

Kutya rohant a pályára és csente el a labdát a büntetőpontról

Nem az eredmény, hanem egy kutya miatt marad emlékezetes a Somogyjád–Mezőcsokonya meccs: a 44. percben ugyanis beszaladt az eb a pályára és elkezdett játszani a büntetőpontra leállított labdával.

A 7. forduló eredményei

Nem mindennapi közjáték zavarta meg a Somogyjád–Mezőcsokonya találkozót. A hazaiak a 44. percben büntetőhöz jutottak, s a labda mögé Szegi állt. A tizenegyest azonban nem tudta elvégezni, egy kutya ugyanis beszaladt a pályára és elkezdett a labdával játszani. Percekig kergette a derék eb a bogyót, végül a játékosok becserkészték a négylábút és az egyik játékos ölben levitte a pályáról. A történtek nem zavarták meg Szegit, aki értékesítette a tizenegyest.

Barcs–Lengyeltóti 7–1 (3–1)

Barcs. V:. Schell.

Barcs: Niklovics – Orsós I., Papdi, Pandur, Szabó G., Csajbók (Kövesdi a 70. percben), Tollár (Verőczi a 61. percben), Patak Zs., Balogh A., Baán, Banicz B. Edző: Kelemen Géza.

Lengyeltóti: Izsák A. – Horváth F., Sipos T., Tombor (Pamuki A. a szünetben), Sipos B., Schmida, Alaitner (Kiss D. a szünetben), Horváth M., Kiss B., Pamuki M., Izsák P. (Kis-Gál a 78. percben). Edző: Pamuki Zsolt.

Gólszerzők: Patak Zs. 4 (az 5. percben, a 35. percben, az 54. percben és a 81. percben), Orsós I. 2 (a 15. percben és a 75. percben), Verőczi (a 88. percben), illetve Pamuki M. (a 24. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Barcs–Lengyeltóti 2–6.

Balatonszabadi–Balatonszemes 3–2 (1–2)

Balatonszabadi. V.: Hortobágyi R.

Balatonszabadi: Németh A. (Takács L. a szünetben) – Jónás P., Tóth P. (Keszler M. a szünetben), Takács P. (Lukács Sz. a 89. percben), Fenyvesi M., Fenyvesi T. (Keszler Á. a 89. percben), Baricz, Horváth T., Kajtár (Kiss Gy. a 64. percben), Fellai (Németh K. (a 81. percben), Krisztin. Játékosedző: Molnár Ferenc.

Balatonszemes: Dobai – Szabó L. (Kasza L. a szünetben), Antal A., Kerék (Virth a 21. percben), Böröczky, Majoros Barnabás, Majoros Bálint, Horváth B., Perger, Réti, Ódor. Játékosedző: Horváth Bence.

Gólszerzők: Takács P. (a 33. percben), Baricz (a 83. percben), Németh K. (a 90. percben), illetve Majoros Barnabás 2 (a 17. percben és a 38. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszabadi–Balatonszemes 3–0.

Balatonberény–Karád 6–2 (3–0)

Balatonberény, 50 néző. V.: Tóth B.

Balatonberény: Konkoly (Horváth L. II. a 86. percben) – Gulyás R., Pernecz, Wolf (Dávid P. a 68. percben), Bakos Z. (Nyári T. az 50. percben), Gazda G., Karancz, Horváth D., Kiss P., Horváth M. (Haraszti a szünetben), Mezőfi. Játékosedző: Nyári Tibor.

Karád: Both – Marics (Tóth T. a szünetben), Kovács Á., Kovács B. (Tolnai F. a 80. percben), Szukován T. (László J. a 86. percben), Sztojka M., Sztojka R., Strángli, Fábri R., Pajor (Makár a 37. percben), Szűcs J. Játékosedző(k): Szukován Tamás, Torma Zsolt.

Gólszerzők: Mezőfi 3 (a 7. percben, a 33. percben és a 63. percben), Pernecz (a 32. percben), Wolf (a 49. percben), Karancz (a 82. percben), illetve Szukován T. 2 (az 52. percben és az 58. percben 11-esből).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonberény–Karád 9–0.

Öreglak–Somogyvár 2–0 (1–0)

Öreglak. V.: Czár.

Öreglak: Bene D. – Virágh D., Nagy I., Virágh J., Kovács K., Kovács T., Izsó A., Virágh K., Virágh P. (Nagy M. a 75. percben), Virágh L., Márton L. (Hilcz a 82. percben). Játékosedző: Kovács Károly.

Somogyvár: Jurkovics – Gyenis R. (Móring M. a 85. percben), Piukovics M., Horváth R., Kovács G., Lakatos R., Horváth F., Kesztyűs, Kaczur, Molnár A., Gelencsér M. Edző: Petrók Viktor.

Gólszerzők: Virágh L. (a 17. percben), Virágh K. (a 75. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Öreglak–Somogyvár 4–3.

Berzence–Csököly 2–0 (2–0)

Berzence. V.: Erdélyi.

Berzence: Kiss K. (Miháldinecz a szünetben) – Tóth R., Szíjártó P., Beke A. (Orsós G. a 85. percben), Huber, Fehér K., Tóth P., Kálmán P. (Czene B. a 66. percben), Hunyadi G., Kollár R., Kovacsics K. (Zöld K. a 77. percben). Edző: Maronics Péter.

Csököly: Sznopek L. – Horváth M., Nemes Zs. (Jakab Cs. a 71. percben), Bogdán I., Bognár J., Golita, Paizs, Porga, Kékesi, Vig N. (Hideg Gy. a 61. percben), Sznopek B. Játékosedző: Szován János.

Gólszerzők: Fehér K. (a 22. percben), Beke A. (a 27. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Berzence–Csököly 1–3.

Somogyjád–Mezőcsokonya 2–2 (1–2)

Somogyjád, 120 néző. V.: Cservölgyi Sz.

Somogyjád: Tompa L. – Sovák (Szegi a 36. percben), Nagy V., Fónai T., Vajandt K., Dobos B. (Gazder a 83. percben), Horváth M., Fésűs Á., Nagy K. (Szentpáli a 88. percben), Vajandt Gy., Mátrai L. (Franzi a 69. percben). Edző: Gáspár András.

Mezőcsokonya: Papp R. – Magyar Z., Balogh R., Rákosa, Szabó A., Kuti I., Mátés (Tábori G. a 69. percben), Szalai N., Bathó, Balogh N., Cser G. Edző: Juhász András.

Gólszerzők: Szegi (a 44. percben 11-esből), Dobos B. (a 48. percben), illetve Kuti I. (a 25. percben), Nagy V. (a 35. percben – öngól).

Kiállítva: Szalai N. (Mezőcsokonya) a 72. percben ellenfele megrúgásáért.

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyjád–Mezőcsokonya 1–4.

Juta–Böhönye 1–2 (0–1)

Juta, 80 néző. V.: Posza.

Juta: Vajda K. – Vadas A. (Dervalits az 53. percben), Horváth M., Balogh Á., Fazekas G., Kocsis P., Meksz, Tóth M. (Pécsi D. a 63. percben), Szabó M. (László T. a 73. percben), Vadas Z., Szilágyi G. Játékosedző: Tóth Norbert.

Böhönye: Nezdei – Kocsis Z., Banicz R., Banicz K., Sipos A. (Bódis G. a 65. percben), Prokli, Garai F., Tóth T., Jancsik, Bakos M. (Tóth R. a szünetben), Márton R. Edző: Hanusz János.

Gólszerzők: Kocsis P. (a 82. percben), illetve Tóth T. 2 (a 45. percben és a 83. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Juta–Böhönye 4–1.

Kiskorpád–Fonyód 3–4 (2–1)

Kiskorpád, 50 néző. V.: Dancs.

Kiskorpád: Horváth B. – Blinczki Á., Dávid Z., Szerencsés B., Komáromi M. (Kovács B. a 83. percben), Orsós R., Erdei F. (Komáromi Zs. a 65. percben), Nagy K., Blinczki D., Herbel (Hortobágyi B. a 68. percben), Weimann Á. (Dózsa R. a 86. percben). Edző: Récsei János.

Fonyód: Varga B. – Molnár M. (Kristóf Gy. a 70. percben), Baranyai D., Mezriczky (Kovács N. a 78. percben), Böszörményi (Tompa I. a 60. percben), Geiszt (Czink a 89. percben), Andermann M. (Bór a 93. percben), Bérczi, Fehér B., Mátyás K., Valkó (Jóna a 89. percben). Edző: Agócs Attila.

Gólszerzők: Fehér B. (a 17. percben – öngól), Nagy K. (a 19. percben), Komáromi M. (a 67. percben), illetve Valkó 2 (a 9. percben és az 55. percben), Geiszt (a 49. percben 11-esből), Andermann M. (a 83. percben).

Kiállítva: Mátyás K. (Fonyód) az 51. percben a második sárga lap után.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Fonyód 1–2.

Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásán:

Kiskorpád–Juta 1–1 (1–0)

Kiskorpád, 80 néző. V. Schell.

Kiskorpád: Horváth B. – Blinczki Á., Dávid Z., Szerencsés B., Komáromi M. (Erdei F. a 89. percben), Blinczki D. (Kovács B. az 57. percben), Orsós R., Nagy K., Herbel, Hortobágyi B., Komáromi Zs. (Dózsa R. a 73. percben). Edző: Récsei János.

Juta: Vajda K. – Vadas A., Horváth M., Balogh Á., Fazekas G., Kocsis P., Huszár Cs., Szabó M., Vadas Z., Tóth M. (Pécsi D. a szünetben), László T. (Meksz a 80. percben). Játékosedző: Tóth Norbert.

Gólszerzők: Komáromi Zs. (a 19. percben), illetve Vadas Z. (a 89. percben – 11-esből).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Juta 2–8.

Így folytatják

A 8. forduló párosítása (kezdés 16 órakor)

Szombat: Mezőcsokonya–Barcs; Fonyód–Öreglak; Balatonszemes–Böhönye.

Vasárnap: Somogyjád–Juta; Lengyeltóti–Berzence; Csököly–Balatonberény; Karád–Kiskorpád; Somogyvár–Balatonszabadi.

Mesterlövészek

A góllövőlista élcsoportja: 1. Patak Zsolt (Barcs) 11 gól, 2. Fésűs Ádám (Somogyjád) 10 gól, 3. Szalai Norbert (Mezőcsokonya) 8 gól, 4–5. Tóth Tamás (Böhönye) és Strángli Patrik (Karád) 7–7 gól, 6. Tóth Norbert (Juta) 5 gól. Heten köszöntek be négyszer, 16-an pedig tripláztak.