megyei labdarúgás

2018.09.10. 15:37

Három pályán született vendégsiker a megyei másodosztályban

Az ötödik körben három pályán született vendégsiker: a Szemes Kiskorpádról, a Szabadi Jutából, a Somogyvár pedig Balatonberényből vitte el mindhárom bajnoki pontot.

Juta-Csškšly megyei bajnoks‡g

Az 5. forduló eredményei

Barcs–Karád 5–0 (2–0)

Barcs. V.: Horváth Á.

Barcs: Niklovics – Orsós I., Papdi (Nagy M. a 72. percben), Szabó G., Csajbók (Jakab J. az 58. percben), Pandur (Kelemen R. a szünetben), Balogh A. (Verőczi a szünetben), Szantner (Tollár a 67. percben), Patak Zs., Banicz B., Baán. Edző: Kelemen Géza.

Karád: Kiss S. – Kovács Á., Marics (Szűcs B. a 76. percben), Kovács B., Szukován, Sztojka M., Strángli, Bogdán Zs., Ohr, Makár, László J. (Sztojka R. az 59. percben). Játékosedző(k): Szukován Tamás, Torma Zsolt.

Gólszerzők: Pandur (a 12. percben), Patak Zs. 2 (a 25. percben és az 50. percben), Banicz B. 2 (a 75. percben és a 82. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Barcs–Karád 8–0.

Mezőcsokonya–Lengyeltóti 2–1 (1–0)

Mezőcsokonya, 100 néző. V.: Keszericze.

Mezőcsokonya: Káplár – Balogh R., Rákosa, Vendriczki (Tábori G. a 75. percben), Kuti I., Mátés (Madeira-Lopes a 75. percben), Szalai N., Bathó, Balogh N., Cser G., Szabó A. Edző: Juhász András.

Lengyeltóti: Sánta A. – Drubi, Sipos T., Kiss B., Tombor, Sipos B., Schmida, Szekeres G. (Kis-Gál a 76. percben), Horváth M., Kishanti M. (Horváth T. a szünetben), Pamuki M. (Németh R. a szünetben). Edző: Pamuki Zsolt.

Gólszerzők: Vendriczki (a 21. percben), Szabó A. (a 88. percben), illetve Tombor (a 77. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya–Lengyeltóti 3–0 (játék nélkül).

Somogyjád–Csököly 6–0 (4–0)

Somogyjád, 100 néző. V.: Böröczi.

Somogyjád: Tompa L. – Sovák (Cser D. a 68. percben), Nagy V., Vajandt K., Vajandt Gy., Dobos B. (Gazder a 63. percben), Horváth M. (Fónai T. a szünetben), Fésűs Á. (Szegi a 63. percben), Nagy K., Mátrai L., Franzi (Szentpáli a 63. percben). Edző: Gáspár András.

Csököly: Sznopek L. – Horváth M. (Viola A. a 66. percben), Jakab Cs., Bognár J., Benkó E., Paizs, Porga, Kékesi, Vig N., Sznopek B., Hideg Gy. (Bartal a 68. percben). Játékosedző: Szován János.

Gólszerzők: Horváth M. (a 6. percben), Dobos B. (a 12. percben), Fésűs Á. 3 (a 29. percben 11-esből, a 40. percben és a 61. percben), Szegi (a 81. percben).

Kiállítva: Jakab Cs. (Csököly) a 31. percben szándékos durvaságért és reklamálásért.

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyjád–Csököly 4–0.

Öreglak–Böhönye 4–1 (1–1)

Öreglak. V.: Mohai.

Öreglak: Bene D. – Virágh D., Kovács Krisztián (Balog Zs. a 65. percben), Hilcz, Virágh P. (Márton L. az 51. percben), Kovács T., Izsó A., Virágh K. (Tislér L. a 80. percben), Virágh L., Virágh J., Pintér J. Játékosedző: Kovács Károly.

Böhönye: Nezdei – Banicz R., Banicz K., Sipos A., Prokli, Garai F., Fejes, Beck R. (Martin M. a 64. percben), Bódis G., Garai B. (Sárközi N. a 76. percben), Bakos M. Edző: Hanusz János.

Gólszerzők: Virágh L. (a 43. percben), Virágh K. 2 (a 62. percben és a 75. percben), Balog Zs. (a 79. percben 11-esből), illetve Bódis G. (a 33. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Öreglak–Böhönye 3–3.

Berzence–Fonyód 4–2 (2–1)

Berzence. V.: Deák T.

Berzence: Kiss K. – Radák, Czene B., Szijártó P. (Hunyadi G. a 76. percben), Beke A., Fehér K., Tóth P., Tóth R., Pintér B. (Miháldinecz a 71. percben), , Kollár R., Kovacsics K. (Huber a 66. percben). Edző: Maronics Péter.

Fonyód: Varga B. – Molnár M., Mezriczky, Geiszt, Andermann M. (Bór az 59. percben), Kovács N. (Czink a szünetben), Bérczi, Fehér B., Tompa I., Molnár Á. (Jóna az 59. percben), Valkó (Kristóf Gy. a 64. percben). Edző: Agócs Attila.

Gólszerzők: Tóth P. (a 16. percben 11-esből), Beke A. (a 36. percben), Pintér B. (az 54. percben), Huber (a 70. percben), illetve Andermann M. (a 22. percben), Bór (a 64. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Berzence–Fonyód 1–7.

Kiskorpád–Balatonszemes 0–1 (0–0)

Kiskorpád, 50 néző. V.: Németh D.

Kiskorpád: Horváth B. – Blinczki Á., Dávid Z., Szerencsés B., Komáromi M., Orsós R., Nagy K., Dózsa R. (Komáromi Zs. a szünetben), Blinczki D., Herbel (Hortobágyi B. a 60. percben), Weimann Á. Edző: Récsei János.

Balatonszemes: Kántor J. – Szabó L., Kerék P., Inotai, Böröczky, Sevter, Majoros Barnabás, Majoros Bálint, Horváth Bence, Réti (Kelemen B. a 22. percben, Virth a 82. percben), Ódor. Játékosedző: Horváth Bence.

Gólszerző: Majoros Barnabás (a 70. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Balatonszemes 3–4.

Juta–Balatonszabadi 0–1 (0–0)

Juta, 60 néző. V.: Nagy J.

Juta: Vajda K. – Vadas A., Vadas Z., Balogh Á. (Horváth M. a szünetben), Barbarics, Fazekas G. (Lévai Sz. a 70. percben), Tóth N., László T. (Tóth M. a 83. percben), Dervalits, Szabó M., Szilágyi G. Játékosedző: Tóth Norbert.

Balatonszabadi: Németh A. – Jónás P., Lukács Sz. (Takács M. a szünetben), Takács P. (Németh L. a 82. percben), Fenyvesi M., Fenyvesi T., Baricz (Kiss E. a 69. percben), Keszler (Kiss Gy. a 71. percben), Horváth T., Kajtár, Fellai. Játékosedző: Molnár Ferenc.

Gólszerző: Takács M. (a 87. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Juta–Balatoszabadi 1–1.

Balatonberény–Somogyvár 2–4 (2–2)

Balatonberény, 50 néző. V.: Golubics.

Balatonberény: Konkoly – Pernecz, Mezőfi (Nyári T. az 59. percben), Rébeli, Kővári (Horváth D. a szünetben, Bakos Z. a 62. percben), Gazda G., Karancz (Wolf a szünetben), Bellán L., Bellán T., Kiss P., Sifter. Játékosedző: Nyári Tibor.

Somogyvár: Jurkovics – Gyenis R. (Kaczur a 23. percben), Piukovics M., Horváth R., Kovács G., Lakatos R., Horváth F., Molnár A., Kesztyűs, Gelencsér M., Gyurákovics Zs. Edző: Petrók Viktor.

Gólszerzők: Sifter (a 10. percben), Gazda G. (a 39. percben), illetve Gyurákovics 2 (a 13. percben és a 91. percben), Horváth R. (a 21. percben), Kovács G. (az 55. percben).

Kiállítva: Lakatos R. (Somogyvár) a 75. percben a második sárga lap után, Sifter (Balatonberény) a 79. percben a partjelző megsértéséért.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonberény–Somogyvár 3–2.

Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság

Északi csoport

A 3. forduló eredményei: Buzsák–Osztopán 9–1 (az ifjúsági mérkőzésen: 6–1); Somogyszil–Kaposfüred 1–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 3–16); Szőlősgyörök–Bodrog 1–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 0–10); Kisbárapáti–Kéthely 3–4 (az ifjúsági mérkőzésen: 2–5); Balatonszárszó II./Kötcse–Zamárdi 1–3 (az ifjúsági mérkőzésen: 1–3). A Törökkoppány csapata szabadnapos volt.

Déli csoport

A 2. forduló eredményei: Kaposfő–Somogyudvarhely 7–0 (az ifjúsági mérkőzésen: 3–3); Bárdudvarnok–Háromfa 8–3 (az ifjúsági mérkőzésen: 5–0); Kaposmérő–Inke 3–1 (az ifjúsági mérkőzésen: 3–1); Homokszentgyörgy–Szabás 2–2 (az ifjúsági mérkőzésen: 0–3 – játék nélkül); Lábod–Csokonyavisonta 2–4 (az ifjúsági mérkőzésen: 1–9).

Mesterlövészek

Északi csoport: 1–3. Mócsán Tamás (Balatonszárszó II./Kötcse), Pintér Róbert (Bodrog) és Zakariás Tamás (Buzsák) 4–4 gól. Eddig öten tripláztak, tízen pedig dupláztak.

Déli csoport: a góllövőlistát Horváth Zsolt (Csokonyavisonta) vezeti négy góllal. Eddig öten tripláztak, tízen pedig dupláztak.

Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság

A 3. forduló eredményei: Bálványos–Ádánd SZSE 6–1; Ádánd KSE–Kapoly 3–1; Kazsok–Nágocs 2–3; Visz/Balatonszemes II.–Somogybabod 0–2; Andocs–Balatonendréd 2–4. A Gamás csapata szabadnapos volt.

A 3. forduló eredményei: Kaposújlak–Görgeteg.5–1; Mezőcsokonya II.–Somogyjád II./Alsóbogát 3–1; Tapsony–Mernye 4–3; Somogyszob–Zimány 1–1; Gyékényes–Mike 2–4. Az Orci csapata szabadnapos volt.

Északi csoport: 1–2. Horváth Róbert (Bálványos) és Halász Tamás (Bálványos) 5–5 gól, 3. Kovács Bálint (Balatonendréd) 4 gól. Eddig négyen tripláztak, heten pedig dupláztak.

Déli csoport: 1. Hegedűs Botond (Mezőcsokonya II.) 6 gól, 2. Fábri István (Mernye) 5 gól, 3–4. Cser Ádám Sándor (Mernye) és Rajnics Richárd (Zimány) 4–4 gól. Eddig ketten tripláztak, hatan pedig dupláztak.