Megyei I. - eredmények

2018.11.04. 17:22

Két góllal verte a Magyaregres a Segesdet

Két meccset játszottak vasárnap a megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokságban: a Magyaregres legyőzte a Segesdet, a Babócsa–Tab összecsapás pedig döntetlen lett.

Fenyő Gábor

Magyaregres–Segesd 2–0 (0–0)

Magyaregres. V.: Böröczi.

Magyaregres: Buchenauer – Keszthelyi B. (Kiss O. a 90. percben), Palkovics (Lukács B. az 57. percben), Károli Gy., Simon R., Sólyom G. (Ulrich D. a 84. percben), Kozári (Lovász L. a szünetben), Baksa Zs., Tápi (Károli M. az 57. percben), Mészáros L. (Papp Z. a 88. percben), Németh J. Játékosedző: Bruncvig Róbert.

Segesd: Kis M. – Horváth A., Horváth I. (Butor a 73. percben), Kolics, Ámon, Csatlós (Sámóczi a 87. percben), Juhász D., Vers B., Cser V. (Csimszi D. a 78. percben), László B. (Budai P. a 87. percben), Kovács P. Játékosedző: Minor Levente.

Gólszerzők: Lovász L. (a 78. percben), Ulrich D. (a 85. percben).

A Segesd ifjúsági csapata szabadnapos volt.

Babócsa–Tab 2–2 (2–0)

Babócsa, 100 néző. V.: Deák T.

Babócsa: Banicz B. – Keresztény G., Mangult, Horváth Sz., Mózes G. (Szalai Sz. a 75. percben), Kovács G. (Jáger E. a 65. percben), Miskovics, Iván D., Tompa I., Gergulás (Kocsis P. a 65. percben), Horváth L. (Patkó a 75. percben). Edző: Bérdi József.

Tab: Horváth J. – Kecskés (Kleiber a szünetben), Naász, Ladiszlai K. (Gombér P. a 75. percben), Kiss G., Kátai (Rácz A. a szünetben), Kaveczki, Tábori T., Magas, Kispál, Vida A. Játékosedző: Ladiszlai Krisztián.

Gólszerzők: Gergulás 2 (a 16. percben és a 37. percben), illetve Vida A. 2 (az 57. percben és a 85. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Babócsa–Tab 0–6.

Mesterlövészek

A góllövőlista élcsoportja: 1. Németh Ádám (Somogysárd) 13 gól, 2. Kuti Krisztián (Somogysárd) 11 gól, 3–4. Decsi Richárd (Hetes) és Horváth Milán (Balatonkeresztúr) 10–10 gól, 5–7. Balogh László (Balatonlelle), Benke Bálint (Balatonlelle) és Nikolics Vukan (Nagyatád) 9–9 gól.

A szombati eredményeket ITT nézheti meg!