Megyei II. - eredmények

2018.11.04. 22:06

Nézők a pályán: balhé vetett véget a meccsnek Öreglakon

Csupán 40 percig tartott az Öreglak–Somogyjád mérkőzés, miután egy páros kiállításnál elszabadultak az indulatok, s a nézők berohantak a pályára. A házigazda jutai egylet a ráadásban, a 92. percben mentett pontot a játékosedző Tóth Norbert góljával a Fonyód ellen.

A 13. forduló eredményei

Somogyvár–Karád 4–0 (1–0)

Somogyvár. V.: Benke P.

Somogyvár: Jurkovics – Piukovics K., Piukovics M., Horváth R., Kovács G., Lakatos R., Horváth F., Molnár A., Kaczur (Bogdán I. a 80. percben), Bogdán B., Gelencsér M. Edző: Petrók Viktor.

Karád: Both – Tolnai F. (László J. a 83. percben), Makár, Szűcs J., Kovács B. (Szukován T. az 56. percben), Marics (Ohr a 9. percben), Strángli, Fábri R., Kovács Ákos, Kovács Ádám, Pajor. Játékosedző(k): Szukován Tamás, Torma Zsolt.

Gólszerzők: Piukovics M. (a 16. percben), Horváth F. (a 64. percben), Piukovics K. (a 85. percben), Kovács G. (a 88. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyvár–Karád 3–2.

Balatonberény–Berzence 3–1 (2–1)

Balatonberény. V.: Golubics.

Balatonberény: Konkoly – Ilia, Pernecz, Sifter, Gazda G., Karancz, Horváth D. (Wolf a 31. percben), Bellán L., Kiss P. (Nyári T. a 62. percben), Mezőfi (Dávid P. a 67. percben), Bellán T. Játékosedző: Nyári Tibor.

Berzence: Kiss K. – Szőke T. (Orsós G. az 52. percben), Mihldinecz, Kollár R. (Horváth Zs. a 28. percben), Bozó, Huber, Fehér K., Tóth P., Tóth R., Hunyadi G., Beke A. Edző: Maronics Péter.

Gólszerzők: Karancz (a 17. percben), Mezőfi (a 25. percben), Pernecz (a 87. percben), illetve Tóth R. (az 5. percben).

Kiállítva: Tóth P. (Berzence) az 57. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonberény–Berzence 9–4.

Kiskorpád–Barcs 1–0 (0–0)

Kiskorpád, 60 néző. V.: Dancs.

Kiskorpád: Horváth B. – Blinczki Á., Dávid Z., Szerencsés B., Komáromi M., Orsós R., Erdei F. (Kovács B. a szünetben), Nagy K., Hortobágyi B., Blinczki D. (Komáromi Zs. a 71. percben), Weimann Á. Edző: Récsei János.

Barcs: Niklovics – Orsós I., Papdi (Jakab J. a 72. percben), Szabó G., Patak Zs., Balogh A. (Banicz B. a szünetben), Kelemen R. (Tollár a szünetben), Hengerics (Nagy M. a 82. percben), Kövesdi, Baán (Szantner a 72. percben), Pandur. Edző: Kelemen Géza.

Gólszerző: Orsós R. (a 88. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Barcs 2–4.

Böhönye–Lengyeltóti 2–2 (2–1)

Böhönye, 50 éző. V.: Cservölgyi Sz.

Böhönye: Nezdei – Kocsis Z., Banicz R., Banicz K., Sipos A., Prokli (Martin M. az 54. percben), Garai F., Bakos M., Tóth T. (Fejes a szünetben), Jancsik, Garai B. (Bódis G. a 79. percben). Edző: Hanusz János.

Lengyeltóti: Lipták –Sipos T. (Horváth M. a 78. percben), Sipos B., Schmida, Szekeres G. (Szabó B. a 83. percben), Izsák P., Ujváry, Kiss B., Pamuki M., Kiss D., Hatos P. Edző: Pamuki Zsolt.

Gólszerzők: Banicz K. (a 15. percben), Bakos M. (a 22. percben), illetve Szekeres G. 2 (a 17. percben és a 60. percben 11-esből).

Kiállítva: Izsák P. (Lengyeltóti) a 45. percben a játékvezető megsértéséért, Hatos P. (Lengyeltóti) a 45. percben a játékvezető megsértéséért, Jancsik (Böhönye) a 72. percben utolsó emberként elkövetett szabálytalanságért.

Az ifjúsági mérkőzésen: Böhönye–Lengyeltóti 1–1.

Juta–Fonyód 2–2 (0–2)

Juta, 60 néző. V.: Nagy J.

Juta: Házi L. – Lévai Sz. (László T. a 35. percben), Horváth M., Balogh Á., Dervalits, Barbarics, Tóth N., Vadas Z., Kaponya G., Szabó M., Tóth Martin I. Játkosedző: Tóth Norbert.

Fonyód: Varga B. – Mezriczky, Böszörményi, Geiszt, Andermann M., Kovács N., Bérczi, Mátyás K., Tompa I., Fenyvesi F. (Andermann Cs. a szünetben), Valkó (Kristóf Gy. a 91. percben). Edző: Agócs Attila.

Gólszerzők: Vadas Z. (a 88. percben), Tóth N. (a 92. percben), illetve Bérczi (a 8. percben), Valkó (a 28. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Juta–Fonyód 1–6.

Az Öreglak–Somogyjád mérkőzés 2–0 arányú vendég vezetésnél a 40. percben félbeszakadt, miután egy páros kiállításnál elszabadultak az indulatok, s a nézők berohantak a pályára.

Az ifjúsági mérkőzésen: Öreglak–Somogyjád 4–6.

Mesterlövészek

A góllövőlista élcsoportja: 1. Fésűs Ádám (Somogyjád) 16 gól, 2. Patak Zsolt (Barcs) 15 gól, 3. Vadas Zalán (Juta) 12 gól, 4–6. Valkó Tibor (Fonyód), Horváth Bence (Balatonszemes) és Strángli Patrik (Karád) 10–10 gól, 7–8. Tóth Tamás (Böhönye) és Szalai Norbert (Mezőcsokonya) 9–9 gól, 9–10. Dobos Bence Péter (Somogyjád) és Tóth Norbert (Juta) 8–8 gól.