Megyei I. és II. - eredmények

2018.11.03. 19:33

Őrzi veretlenségét a Balatonlelle és a Hetes

Két fordulóval az őszi zárás előtt még mindig százszázalékos a Lelle, s az újon Hetes is veretlen. A Balaton-parti rangadón a Vasas (műfüves) otthonában nyertek a lelleiek, míg a hetesiek hazai pályán a negyedik helyen álló Somogysárddal ikszeltek.

A 13. forduló eredményei

Csurgó–Kadarkút 0–3 (0–0)

Csurgó, 60 néző. V.: Knézics.

Csurgó: Beke Bence – Tóth Sz., Pákai G., Beke Bálint, Proszenyák – Tóth K., Németh L., Kiss M. (Dingó a 81. percben), Faggyas – Rozsi (Markos az 58. percben), Somogyi B. Edző: Beke Lajos.

Kadarkút: Strublics – Nemes P., Vízhányó, Domokos J., Németh D. (Verkman P. a 85. percben) – Vodicska B., Horváth Á. (Tarlósi a 76. percben), Ölbei (Pető T. a szünetben), Kunvári (Balogh N. a 81. percben) – Kalló (Ferenczi M. a szünetben), Balogh Á. (Ferenczi D. a 85. percben). Edző: Pintér Gergő.

Gólszerzők: Pető T. (a 73. percben), Vodicska B. 2 (a 77. percben és a 81. percben).

Kiállítva: Proszenyák (Csurgó) a 83. percben a játékvezető megsértéséért.

Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgó–Kadarkút 7–0.

Nagybajom–Balatonkeresztúr 4–3 (1–1)

Nagybajom, 150 néző. V.: Posza.

Nagybajom: Barátúri – Kolumbán E., Vető, Nemes Gy., Kovács R., Cséfalvay (Horváth R. a 71. percben), Balogh Cs., Horváth P., Babai, Ács-Gergely, Ábrahám R. (Weimann R. a 82. percben). Játékosedző: Horváth Péter.

Balatonkeresztúr: Koncz P. – dr. Gelencsér A., Olti, dr. Keöves, Slezák, Papp K., Horváth D., Bakos P. (Fenyár a 78. percben), Kozma M., Horváth M., Nagy Sz. Edző: Deákvári Antal.

Gólszerzők: Babai (a 45. percben), Kovács R. (az 52. percben), Ács-Gergely (a 68. percben 11-esből), Horváth P. (a 86. percben), illetve Horváth M. (a 16. percben), dr. Gelencsér A. (a 68. percben 11-esből), Horváth D. (a 79. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Nagybajom–Balatonkeresztúr 0–2.

Hetes–Somogysárd 2–2 (0–2)

Hetes. V.: Babos.

Hetes: Balajcza – Heizer (Simon M. az 57. percben), Kis P., Török B., Papp M. (Zalivadnij a 62. percben), Prucsi, Kiss J., Lóki P., Bodó, Kuti R., Decsi R. Játékosedző: Nógely Péter.

Somogysárd: Horváth N. – Marits (Kuti M. a 70. percben), Kuti S., Horváth M., Bizderi, Baranyai D., Páger B., Páger D., Orbán R. (Teruzzi a 70. percben), Németh Á., Kuti K. (Bunovácz a 83. percben). Edző: Vancsura Gábor.

Gólszerzők: Kiss J. 2 (a 62. percben és a 80. percben), illetve Kuti K. 2 (a 26. percben és a 33. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Hetes–Somogysárd 3–2.

Nagyatád–Toponár 1–1 (1–0)

Nagyatád. V.: Erdelecz.

Nagyatád: Vörös Á. – Kovács Kristóf, Sallai M., Kolumbán K., Kollár D. (Mózsi a 83. percben), Richter P. (Csikós Á. a 62. percben), Dekanics, Kulcsár K., Párkányi, Nikolics V. (Rácz E. a 68. percben), Kovács Krisztián. Edző: Keszei Ferenc.

Toponár: Gelencsér Á. – Galambos D., Albrecht, Gelencsér G., Nagy A. (Krénusz a 66. percben), Kovács P. (Lőczi L. az 54. percben), Ivusza T., Sándor G. (Házi Á. a 70. percben), Hornyák (Tanító a 69. percben), Ivusza G., Orsós V. Játékosedző: Ivusza Gábor.

Gólszerzők: Nikolics V. (a 12. percben), illetve Ivusza G. (a 76. percben).

A Toponár ifjúsági csapata szabadnapos volt.

Balatonföldvár–Marcali 0–0

Balatonföldvár. V.: Kertész Z.

Balatoföldvár: Bíró D. – Tislér N., Lakos (Porédos a 64. percben), Bocsev (Óvári K. a 64. percben), Kurdi P., Rusvai Gy., Nieselberger, Rusvai L., Gruber P. (Torjai a 83. percben), Nagy J., Óvári A. Játékosedző: Andorka Péter.

Marcali: Jagadics – Kovács Bence, Nagy A., Németh N. (Szaka R. a 81. percben), Garai K., Németh M., Kutor B., Kutor G., Huszár Á., Fenusz T., Bognár P. (Tóth R. a 77. percben). Edző: Nagy Attila.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvár–Marcali 3–0.

Balatoni Vasas–Balatonlelle 0–2 (0–2)

Siófok-Balatonkiliti (műfüves pálya). V.: Balikó.

Balatoni Vasas: Bagi – Tóth R. (Szarka L. a 72. percben), Varga K. (Tóth I. a 69. percben), Kovács N., Sarkanti, Oyedeji, Schütz, Derdák, Bene Á., Pretz (Justyák a 86. percben), Horváth Gy. Edző: Vida András.

Balatonlelle: Czebei (Bogdán Á. a szünetben) – Neubauer M., Hegedűs Gy., Kiss K., Pap M. (Graszl N. a 70. percben), Bohata (Balogh Botond a 80. percben), Balogh L. (Gál B. a 86. percben), Kovács D. (Fila a 69. percben), Körmendy, Benke B. (Pallósi a 74. percben), Laczkó D. Edző: Bőzsöny János.

Gólszerző: Benke B. 2 (az 5. percben 11-esből és a 18. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas–Balatonlelle 0–1.

A Babócsa–Tab és a Magyaregres–Segesd mérkőzést vasárnap 13.30 órakor játsszák.

Mesterlövészek

A góllövőlista élcsoportja: 1. Németh Ádám (Somogysárd) 13 gól, 2. Kuti Krisztián (Somogysárd) 11 gól, 3–4. Decsi Richárd (Hetes) és Horváth Milán (Balatonkeresztúr) 10–10 gól, 5–7. Balogh László (Balatonlelle), Benke Bálint (Balatonlelle) és Nikolics Vukan (Nagyatád) 9–9 gól.

Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság, a 13. forduló eredményei

Balatonszemes–Csököly 3–0 (2–0)

Balatonszemes. V.: Horváth Á.

Balatonszemes: Dobai (Farkas Gy. a 83. percben) – Antal A., Virth (Ódor a szünetben), Szabó L. (Barta D. a 67. percben), Böröczky, Majoros Barnabás (Gergely T. az 57. percben), Majoros Bálint, Sevter (Lőrincz J. a 73. percben), Horváth B., Perger, Réti (Kerék a 68. percben). Játékosedző: Horváth Bence.

Csököly: Vajda G. – Nemes Zs., Bognár J., Benkó E., Paizs, Porga, Téglás, Kékesi, Golita, Bartal, Sznopek B. Játékosedző: Szován János.

Gólszerzők: Sznopek B. (a 21. percben – öngól), Horváth B. 2 (a 42. percben ás az 56. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszemes–Csököly 5–1.

Balatonszabadi–Mezőcsokonya 1–1 (0–0)

Balatonszabadi. V.: Agócs Á.

Balatonszabadi: Németh A. – Jónás P. (Nagy L. a 86. percben), Krisztin, Fenyvesi M., Németh K., Németh R. (Keszler M. a 87. percben), Kiss Gy., Fenyvesi T., Kajtár, Horváth T., Takács P. Játékosedző: Molnár Ferenc.

Mezőcsokonya: Káplár –Magyar Z., Rákosa (Tábori G. a 78. percben), Szabó D., Balogh R., Mátés, Szalai N., Madeira-Lopes, Vendriczki, Balogh N., Szabó A. (Kovács R. a 70. percben). Edző: Juhász András.

Gólszerzők: Horváth T. (a 69. percben), illetve Mátés (a 87. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszabadi–Mezőcsokonya 6–1.

A Kiskorpád–Barcs, a Balatonberény–Berzence, a Somogyvár–Karád, a Böhönye–Lengyeltóti, az Öreglak–Somogyjád és a Juta–Fonyód mérkőzést vasárnap 13.30 órakor játsszák.

Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásán:

Csököly–Karád 4–3 (1–1)

Csököly. V.: Tóth B.

Csököly: Vajda G. – Nemes Zs., Bognár J. (Kampf R. a 36. percben, Jakab Cs. a 76. percben), Benkó E., Paizs, Horváth M., Téglás, Kékesi, Golita, Vig N., Sznopek B. Játékosedző: Szován János.

Karád: Both – Tolnai F. (Kovács B. a szünetben), Kovács Á. (László J. a 66. percben), Strángli (Makár a 79. percben), Sztojka M., Sztojka R., Kovács Á., Fábri R., Pajor, Marics (Ohr a 83. percben), Szűcs J. Játékosedző(k): Szukován Tamás, Torma Zsolt.

Gólszerzők: Horváth M. 4 (a 15. percben, a 61. percben 11-esből, a 87. percben 11-esből és a 91. percben), illetve Kovács Á. (a 35. percben), Kovács B. (az 54. percben), Strángli (a 60. percben).

Kiállítva: Sztojka M. (Karád) a 86. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Csököly–Karád 3–0.

A szintén az 1. fordulóból elhalasztott Lengyeltóti–Fonyód és Somogyjád–Balatonszemes mérkőzést november 25-én (vasárnap) pótolják majd.