Labdarúgó Megye I. A 6. forduló eredményei

2019.09.15. 18:53

Magyaregresen sem állt meg a kadarkúti expressz

A hatodik fordulóval folytatódott az ADAMA Somogy megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokság.

Klein Péter

Kadarkút KSK–Magyaregres SZE 2–0 (2–0)

Kaposmérő, 200 néző V.: Erdelecz J.

Kadarkút KSK: Strublics J. – Iván D., Baán D. (Ferenczi D., a 68. percben), Vízhányó G., Németh D., Kuti R. (Verkman P., a 83. percben), Vodicska B., Ferenczi M. (Kunvári R., a 60. percben), Nemes P., Pandur Á., Kovács G. Játékos-edző: Pandur Ádám.

Magyaregres SZE: Buchenauer A. – Pacsai Gy. (Ferenc D., a 83. percben), Károli Gy., Richter P., Lukács B., Sólyom G., Mészáros L., Kozári T., Fodor T. (Iványi Ö., a 22. percben), Németh J., Házi Á. (Palkovics Z., a 83. percben). Vezetőedző: Bruncvig Róbert.

Gólszerzők: Ferenczi M. (a 15. percben), Vodicska B. (a 40. percben).

Csurgói TK–Marcali VFC 3–2 (2–1)

Csurgó, 80 néző. V.: Posza Zs.

Csurgói TK: Márkus Sz. – Kovács K., Beke B., Soós G. (Faggyas J., a 71. percben), Bódis G. (Dingó D., a 85. percben), Markos P. (Fábián L., a 80. percben), Póka B., Proszenyák M., Tóth Sz., Somogyi B., Györgyfalvi K. Vezetőedző: Beke Lajos.

Marcali VFC: Jagadics Z. – Kutor B., Huszár Á., Horváth M. (Nagy I., a 78. percben), Laki O., Balogh L., Varga B. (Szaka R., a 85. percben), Somogyi V. (Horváth R., a 60. percben), Czobor D., Gál B. (Kolozs L., a 67. percben), Fenusz T. (Czimondor P., a 60. percben). Vezetőedző: Virág Krisztián.

Gólszerző: Kovács K. (a 10., a 20. és a 72. percben – az elsőt és a harmadikat 11-esből).

Kiállítva: Proszenyák (második sárga lap után) a 83. percben illetve Czobor D. (felelőtlen szerelési kísérletért) a 88. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgói TK–Marcali VFC 1–3.

Nagyatádi FC–Somogysárd SE 4–1 (3–0)

Nagyatád, 100 néző. V.: Babos Cs.

Nagyatádi FC: Vörös Á. – Sallai M., Dekanincs M., Kovács K. (Keresztény G., a 83. percben), Csikós Á. (Kiss M., a 72. percben), Galamb D. (Cser V., a 83. percben), Mózsi M. (Gerlecz B., a 69. percben), Nikolic V., Borbély Zs., Kovács R., Koósz Á. Vezetőedző: Keszei Ferenc.

Somogysárd SE: Horváth N. – Páger B., Marits I. Baranyai D., Kuti M., Németh Á., Kuti K., Páger D. (Kalányos N., a 87. percben), Orbán R., Heinczinger K., Kuti S. Játékos-edző: Páger Balázs.

Gólszerzők: Galamb D. (a 15. percben), Dekanics M. (a 35. percben), Mózsi M. (a 41. percben), Nikolic V. (a 85. percben), illetve Heinczinger K. (a 64. percben).

Nagybajomi AC–Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő KSK 3–2 (1–2)

Nagybajom, 200 néző. V.: Godina J.

Nagybajomi AC: Horváth B. – Balogh Cs. (Miskovics P., a 78. percben), Trimmel P. (Gergulás F., az 57. percben), Horváth P., Cséfalvay D., Balogh Á., Weimann R., Babai G., Ács-Gergely G., Pap-Tibol M. (Nemes Gy., a 71. percben), Vető Á. Játékos-edző: Horváth Péter.

Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő KSK: Oswald D. – Csáki R., Keöves A., Bartha M., Bakos P. (Bogdán T., a 82. percben), Horváth M. (Páli N., a szünetben), Gelencsér A., Kovács K., Nagy Sz., Kozma M., Horváth D. (Horváth S., a 23. percben). Vezetőedző: Páli Norbert.

Gólszerzők: Weimann R. (a 33. percben), Ács-Gergely G. (a 67. percben – 11-esből), Gergulás F. (a 85. percben), illetve Csáki R. (a 8. percben), Horváth M. (a 16. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Nagybajomi AC–Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő KSK 2–0.

Balatoni Vasas SE–Segesdi SE 3–0 (1–0)

Siófok-Kiliti, 80 néző. V.: Knézics B.

Balatoni Vasas SE: Bagi B. – Unger P., Inczeffy T. (Nagy J., a 65. percben), Kovács N., Derdák Sz., Mester G. (Gál M., a 71. percben), Buza B., Gosztonyi B., Lakatos B., Kovács L. (Tóth N., a 75. percben), Schütz D. Vezetőedző: Vida András.

Segesdi SE: Kis M. – Ruzsics D., Váradi Sz., Baranyai B., Juhász D., Ámon B., Kolics M., László B., Vég A., Pozsonyi L., Csimszi D. Vezetőedző: Csajági Csaba.

Gólszerzők: Inczeffy T. (a 20. percben), Mester G. (a 47. percben), Kovács N. (a 89. percben – 11-esből).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas SE–Segesdi SE 17–0.

FC Barcs–Tabi VSC 0–1 (0–0)

Barcs, 80 néző. V.: Dancs D.

FC Barcs: Banicz Barnabás – Orsós I., Szabó G., Kampf R. (Vank A., a szünetben), Patak Zs., Tompa I., Szücs F., Nagy M. (Papdi Z., a szünetben), Banicz Benjámin, Balogh A. (Bogdán S., a szünetben), Csonka T. Vezetőedző: Laklia Tamás.

Tabi VSC: Ladiszlai K. – Pollák D., Naász B., Kaveczki B., Rácz A., Kiss G. Kispál P., Magas V., Gombér P., Tábori T., Pretz G. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.

Gólszerző: Kaveczki B. (85. p.).

Az ifjúsági mérkőzésen: FC Barcs–Tabi VSC 1–1.

Szabadidő SE Somogyjád–Hetesi Vikár SC 1–5 (1–2)

Somogyjád, 150 néző. V.: Németh D.

Szabadidő SE Somogyjád: Tompa L. – Nagy V., Vajandt K., Dobos B., Horváth M., Fésűs Á., Madeira-Lopes C. A., Szegi, Vajadt Gy., Domokos J., Román P. Vezetőedző: Gáspár András.

Hetes Vikár SC: Balajcza – Heizer R., Keszthelyi B., Kis P., Kiss J., Decsi R., Simon R., Prucsi M., Zalivadnij P., Török B., Tabi T. Vezetőedző: Nógely Péter.

Gólszerzők: Fésüs Á. illetve Kiss J., Kis P., Decsi R., Farkas T., Simon M.

Az ifjúsági mérkőzésen: Szabadidő SE Somogyjád–Hetesi Vikár SC 0–9

A Toponár SE csapata szabadnapos volt.

Így folytatják

Az Adama megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság hetedik fordulójának párosítása. Szombat 16 óra: Marcali VFC–Toponár SE. Vasárnap 16 óra: Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő KSK–Nagyatádi FC, Somogysárd SE–Kadarkút KSK, Magyaregres SZE–Szabadidő SE Somogyjád, Hetes Vikár SC–Csurgói TK.

A Segesdi SE–Nagybajomi AC és a Tabi VSC–Balatoni Vasas mérkőzéseket a vendégcsapatok Magyar Kupa szereplése miatt egy későbbi időpontban rendezik. Az FC Barcs csapata szabadnapos lesz.