megyei labdarúgás

2019.10.20. 18:02

Már tizenegy győzelemnél tart a listavezető Kadarkút

Az éllovas, eddig még hibátlan Kadarkút Barcson is nyert, míg a Segesd hazai pályán legyőzte a Csurgót az ADAMA Somogy megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokság tizenegyedik fordulójában.

Fotó: LANG ROBERT

A 11. forduló eredményei

Magyaregres–Hetes 1–3 (1–2)

Magyaregres, 100 néző. V.: Maml.

Magyaregres: Buchenauer A. (Tánczos R., az 52. percben) – Károli Gy., Richter P., Lukács B. (Ulrich D., a 74. percben), Sólyom G., Mészáros L. (Iványi Ö., a 63. percben), Kozári T., Lovász L. (Palkovics Z., a 32. percben), Németh J., Baksa Zs., Házi Á. (Ferenc D., a 87. percben). Vezetőedző: Brunczvig Róbert.

Hetes: Balajcza Sz. – Heizer R. (Fajtai R., a 82. percben), Keszthelyi B., Kis P., Kiss J., Decsi R. (Lóki P., az 57. percben), Prucsi M., Zalivadnij P., Papp M., Simon M. (Farkas T., a 77. percben), Tabi T. (Cser D., a 80. percben). Vezetőedző: Nógely Péter.

Gólszerzők: Richter P. (a 42. percben) illetve Heizer R. (a 15. percben), Tabi T. (a 35. percben), Kiss J. (az 50. percben – 11-esből).

Balatoni Vasas–Nagyatád 1–1 (1–0)

Siófok, 50 néző. V.: Szappanyos.

Balatoni Vasas: Bagi B. –Buza B., Kovács N., Balogh T. (Bene Á., a 70. percben), Mester G. (Baricz A., a 76. percben), Schütz D., Gosztonyi B., Inczeffy T., Derdák Sz., Turós V., Kovács L. (Unger P., a 84. percben). Vezetőedző: Vida András.

Nagyatád: Bolla B. – Sallai M., Dekanics M., Kovács K., Keresztény G. (Csikós Á., a szünetben), Horváth M. (Koósz Á., a szünetben), Szántó B. (Cser V., a 65. percben), Mózsi M., Nikolic V., Borbély Zs., Kovács R. Vezetőedző: Keszei Ferenc

Gólszerzők: Mester G. (a 45. percben) illetve Koósz Á. (az 51. percben).

Barcs–Kadarkút 0–4 (0–3)

Barcs, 110 néző. V.: Németh D.

Barcs: Banicz B. – Orsós I., Papdi Z., Szabó G., Patak Zs., Kelemen R., Kampf R. (Vank A., az 57. percben), Horváth L. (Jakab J., a szünetben)Balogh A., Szücs F., Elmont A. Vezetőedző: Laklia Tamás.

Kadarkút: Strublics J. – Iván D. (Kujbus A., a 72. percben), Baán D. (Szantner R., az 56. percben), Vízhányó G., Kuti R. (Kunvári R., az 56. percben), Kovács G., Vodicska B. (Ferenczi M., az 56. percben), Nemes P. (Ferenczi D., a 72. percben), Pandur Á., Németh D., Mayer M. Vezetőedző: Pandur Ádám.

Gólszerzők: Németh D. (a 21. percben), Iván D. (a 24. percben), Mayer M. (a 35., és a 81. percben – a másodikat 11-esből).

Kiállítva: Papdi Z. (a 89. percben – második sárga lap után).

Az ifjúsági mérkőzésen: Barcs–Kadarkút 2–1.

Segesd–Csurgó 3–1 (1–0)

Segesd, 100 néző. V.: Böröczi Z.

Segesd: Hajdú L. – Butor B., Lakosa M. (Csatlós D., a 68. percben), Juhász D., Ámon B., Kolics M., László B., Váradi Sz. (Kovács P., a 62. percben), Kolló M. (Balogh B., a 84. percben), Bálint Gy. (Baranyai B., a 88. percben), Cziráki M. Vezetőedző: Bérdi József.

Csurgó: Beke Bence – Dingó D., Beke Bálint, Fábián L., Bódis G., Markos P., Kuti F., Proszenyák M., Tóth Sz., Somogyi B., Pákai G. Vezetőedző: Beke Lajos.

Gólszerzők: Juhász D. (a 27. percben), László B. (a 85. percben), Bálint Gy. (a 87. percben) illetve Markos P. (a 61. percben).

Kiállítva: Markos P. (a 66. percben – reklamálásért), Proszenyák M. (a 88. percben – reklamálásért).

Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd–Csurgó 0–8.

Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő–Toponár 4–2 (3–0)

Balatonkeresztúr, 100 néző. V.: Posza.

Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő: Oswald D. – Csáki R. (Ilia L., a 77. percben), Keöves A., Bartha M., Bakos P. (Páli N., a 81. percben), Horváth M., Gelencsér A. (Olti A., a 73. percben), Slezák B. (Bogdán T., a 60. percben), Nagy Sz., Kozma M., Horváth D. Vezetőedző: Páli Norbert.

Toponár: Gelencsér Á. – Stier G. (Lőczi L., az 55. percben), Sándor G., Orsós V., Ivusza G., Baranyi D. (Földvári M., a 80. percben), Ivusza T., Galambos D., Hornyák D., Márton Cs., Gelencsér G. Vezetőedző: Ivusza Gábor.

Gólszerzők: Bartha M. (a 23. percben), Gelencsér A. (a 30. percben), Bakos P. (a 43. percben – 11-esből), Galambos D. (a 70. percben – öngól) illetve Ivusza G. (a 71. percben – 11-esből), Orsós V. (a 80. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő–Toponár 1–5.

Somogysárd–Marcali 1–2 (1–1)

Somogysárd, 120 néző. V.: Schell.

Somogysárd: Horváth N. – Páger B., Marits I., Baranyai D., Kuti M. (Páger D., a 73. percben), Kuti K., Nagy A., Orbán R., Heinczinger K., Kuti S., Halász R. (Göndöcz J., a 83. percben). Vezetőedző: Páger Balázs.

Marcali: Jagadics Z. – Kutor B., Czimondor P., Huszár Á., Horváth M. (Szaka R., a 42. percben), Graszl N., Balogh L., Varga B., Somogyi V., Czobor D. (Laki O., a szünetben), Horváth R. (Nagy I., a 86. percben). Vezetőedző: Virág Krisztián.

Gólszerzők: Kuti K. (a 25. percben) – 11-esből) illetve Balogh L. (a 32. percben), Laki O. (az 54. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárd–Marcali 0–0.

Tab–Somogyjád 3–0 (2–0)

Tab, 120 néző. V.: Czár.

Tab: Pápes M. – Pollák D. (Rácz A., a 61. percben), Naász B., Pretz G., Kaveczki B., Kiss G., Kispál P., Magas V., Vida A., Gombér P., Tábori T. (Ladiszlai K., a 87. percben). Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.

Somogyjád: Tompa L. – Vajandt Gy. (Sovák M., a 87. percben), Nagy V., Görcsi S. (Varga D., a 68. percben), Dobos B., Domokos J., Fésűs Á. (Gazder D., a 87. percben), Madeira-Lopes C., Román P., Horváth A., Cser G. Vezetőedző: Gáspár András.

Gólszerzők: Kaveczki B. (a 26. percben), Vida A. (a 31. percben), Román P. (a 68. percben – öngól).

Az ifjúsági mérkőzésen: Tab–Somogyjád 9–3.

A Nagybajom csapata szabadnapos lesz.

Így folytatják

A hétvégén a 12. fordulóval folytatódik az ADAMA Somogy megyei elsőosztályú labdarúgó-bajnokság, a mérkőzések egységesen 14 órakor kezdődnek.

Szombat: Marcali–Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő, Csurgó–Tab, Kadarkút–Balatoni Vasas, Nagyatád–Nagybajom.

Vasárnap: Hetes–Somogysárd, Toponár–Segesd, Somogyjád–Barcs.

A Magyaregres csapata szabadnapos lesz.

Mesterlövészek

A 11. fordulóban Ivusza Gábor (Toponár), Kiss János (Hetes) és Kuti Krisztián (Somogysárd) is gól szerzett, így egyre kiélezettebb a versengés a megyei aranycipőért.

A góllövőlista lécsoportja: 1. Ivusza Gábor (Toponár) 11 gól, 2. Kiss János (Hetes) és Kuti Krisztián (Somogysárd) 10-10 gól. 4. Turós Viktor (Balatoni Vasas), Vodicska Bence (Kadarkút), Kovács Krisztián (Csurgó), Baranyai Dániel (Somogysárd) 9-9 gó.