2021.04.20. 08:36
Tíz találattal verték meg a buzsákiak az osztopániakat
Már tizennégy ponttal vezeti a Kaposfüred SC a Somogy megyei harmadosztályú labdarúgó-bajnokság Déli csoportját a második helyezett Babócsa előtt.
Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság
Északi csoport
A 15. forduló eredményei: Buzsák KSE–Osztopán SE 10–0 (az ifjúsági mérkőzésen 0–1), Kéthelyi SE–Szőlősgyörök KSE 3–1 (az ifjúsági mérkőzésen 7–1), Bodrog SC–NKSE Balatonszárszó 0–2 (az ifjúsági mérkőzésen 2–9), Kapostáj ZimánySE–Kisbárapáti SE 1–2 (az ifjúsági mérkőzésen 5–1).
Déli csoport
A 15. forduló eredményei: Babócsa SE–FC Barcs 2–0 (az ifjúsági mérkőzésen 2–1), Csököly ÖSE–Homokszentgyörgy SE 4–2 (az ifjúsági mérkőzésen 0–16), Szabási SE–Inke SE 5–3 (az ifjúsági mérkőzésen 13–2), Kaposfüred SC–Csokonyavisonta KSC 2–1 (az ifjúsági mérkőzésen 1–2).
Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság
Északi csoport
A 16. forduló eredményei: Andocs KSE–Ádánd KSE 0–1, Somogybabod SE–Balatonújlaki SE 2–0. A Kapolyi SE–Balatonendrédi Haladás FC és a Nágocs SE–Kötcse SE összecsapás is elmaradt, a Nagyberény–Visz-Dél-Balaton FC mérkőzés júniust 13-ára halasztották.
Déli csoport
A 16. forduló eredményei: Baté SE–Mezőcsokonya SE II. 2–6, Kaposszerdahelyi SE–Kaposújlaki SC 2–4, Gyékényes SE–Somogyszobi VSE 2–10, Mike FC–Somogyszili SE 2–2, Mernye KSE–Lábodi MEDOSZ SE 0–4.
Megyei IV. osztály/Északi csoport
1.
Somogybabod
15
14
0
1
72–18
42
2.
Kötcse
13
9
0
4
37–23
27
3.
Balatonendréd
10
7
2
1
28–11
23
4.
Koppányvölgye FC
13
7
1
5
27–22
22
5.
Nagyberény
13
6
1
6
28–30
19
6.
Visz
11
4
4
3
20–18
16
7.
Balatonújlak
13
4
2
7
25–26
14
8.
Ádánd
13
4
2
7
22–35
14
9.
Nágocs
8
2
1
5
12–14
7
10.
Andocs
13
2
1
10
16–46
7
11.
Kapoly
14
2
0
12
26–70
6
12.
Szabadidő
(Kizárva)
Megyei IV. osztály/Déli csoport
1.
Mike
12
9
3
0
76–14
30
2.
Somogyszob
11
9
1
1
52–11
28
3.
Lábod
12
7
3
2
36–15
24
4.
Somogyszil
11
7
2
2
30–19
23
5.
Kaposújlak
11
6
1
4
26–28
19
6.
Mernye
9
5
0
4
22–26
15
7.
Baté
14
4
1
9
23–48
13
8.
Gyékényes
10
3
2
5
26–46
11
9.
Mezőcsokonya II.
12
3
1
8
26–37
10
10.
Somogyjád II.
13
3
0
10
14–47
9
11.
Kaposszerdahely
13
1
0
12
14–54
3
Megyei III. osztály/Északi csoport
1.
Buzsák
15
11
4
0
60–15
37
2.
Kéthely
15
11
1
3
64–21
34
3.
Szőlősgyörök
14
7
3
4
32–25
24
4.
Osztopán
15
7
1
7
43–44
22
5.
Kisbárapáti
13
6
2
5
23–20
20
6.
Balatonszárszó
14
5
4
5
22–23
19
7.
Zimány
15
1
3
11
13–43
6
8.
Bodrog
15
0
2
13
20–86
2
Megyei III. osztály/Déli csoport
1.
Kaposfüred
15
13
2
0
77–16
41
2.
Babócsa
14
8
3
3
42–23
27
3.
Inke
15
6
3
6
51–34
21
4.
Barcs
15
6
2
7
25–33
20
5.
Csokonyavisonta
15
5
3
7
28–30
18
6.
Szabás
15
5
3
7
33–46
18
7.
Csököly
15
4
0
11
24–75
12
8.
H.szentgyörgy
14
3
2
9
30–53
11