RÖPLABDA

2021.06.15. 10:00

Ezüstöt és bronzot is szereztek a röpisek

A somogyi utánpótlást képviselő röplabdacsapatok közül hat jutott be idén az országos (hatos) döntőkbe, s a fiúknál a Varga Péter irányította gyermekek ezüsttel, a Kovács Balázs Miklós vezette ifik pedig bronzzal térhettek haza.

Fenyő Gábor

Az ezüstérmes RÖAK Kaposvár „sárga” gyermek (U15) fiú csapata: Kiss Bálint (csapatkapitány), Kiss Péter, Kiss József Péter, Rókás Ákos Péter, Tóth Adrián, Sárközi Rudolf, Hegyi Milán, Gadácsi Gábor Sándor, Kulcsár Dániel, Laczó Bálint, az edzőjük Varga Péter.

A bronzérmes RÖAK Kaposvár-Fino ifjúsági (U19) fiú csapata: Fenyő Balázs (csapatkapitány), Iván Gergő, Fenyvesi Barnabás, Nagy Dávid, Zarka Márton, Eördögh Bálint, Fógel Dávid József, Garami Péter, Bellai Zoltán András, Fazekas Bence, Fazekas Bálint, Bozóki Bendegúz (liberó), az edzőjük Kovács Balázs Miklós.

A negyedik helyezett RÖAK Kaposvár-Fino serdülő (U17) fiú csapata: Zarka Márton (csapatkapitány), Fazekas Bence, Papp Máté, Kiss Bálint, Fazekas Bálint, Fógel Dávid József, Eördögh Bálint, Garami Péter, Kiss Péter, Bellai Zoltán András, Bozóki Bendegúz (liberó), az edzőjük Demeter György.

A negyedik helyezett Fino-Kaposvár junior (U21) férfi csapata: Fenyő Balázs (csapatkapitány), Fenyvesi Barnabás, Iván Gergő, Iván Bence, Tóth Máté, Nagy Dávid, Eördögh Bálint, Garami Péter, Bellai Zoltán, Bozóki Bendegúz (liberó), az edzőjük Kovács Balázs Miklós és Demeter András.

A negyedik helyezett 1. MCM-Diamant RÖAK junior (U21) női csapata: Tóth Jázmin (csapatkapitány), Kump Alíz, Kalmár Viktória, Szedmák Réka, Szerencsés Mimi, Vajda Virág Vivien, Sipos Lili, Pavlovics Zsófia, Budai Viktória, Stettner Zsófia, Balogh Dominika Szeréna, Warmbir Kristina Nicole, Hegyi Bianka Zsófia (liberó), Joó Noémi Petra (liberó), az edzőjük Nagy Fanni Boglárka és Fésüs Erzsébet.

A hatodik helyezett RÖAK Kaposvár ifjúsági (U19) leány csapata: Tóth Jázmin (csapatkapitány), Vajda Virág Vivien, Gombos Mirella, Pavlovics Tímea, Sipos Lili, Joó Noémi Petra, Pavlovics Zsófia, Kump Alíz, Budai Viktória, Warmbir Kristina Nicole, Stettner Zsófia, Balogh Dominika Szeréna, Szerencsés Mimi (liberó), Vida Bonita (liberó), az edzőjük Nagy Fanni Boglárka és Fésűs Erzsébet.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában