labdarúgás

2021.10.12. 09:26

Karádi gólfesztivál Fonyódon

Megszerezte első győzelmét a Karád, méghozzá nem is akárhogyan; nyolc gólt vágtak Torma Zsolt vezetőedző tanítványai a Fonyód otthonában a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójában.

Molnár Gábor

Megyei II. osztályú

labdarúgó-bajnokság kilencedik forduló

Dél-Balaton FC–Balatonföldvár 4–1 (2–1)

Balatonszemes. V.: Agócs.

Dél-Balaton FC: Kántor J. – Szabó D. (Ódor G. a 37. percben), Galgóczi K., Bene Á., Böröczky B., Inota F., Majoros B., Horváth B., Szekér Z., Herczeg M., Réti A. Vezetőedző: Horváth Bence.

Balatonföldvár: Szabó P. – Tislér N., (György B. a szünetben), Schmidt G. (Puller P. a szünetben), Bocsev B., Porédos F., Kadlicskó G. (Kurdi D. a szünetben), Tóth D. (Koseluk B. a szünetben), Nieselberger Á., Nagy J. (Farkas P. az 57. percben), Kandó Zs. (Illés K. a 81. percben), Halász T. Vezetőedző: Farkas Zoltán.

Gólszerzők: Böröczky B. 3 (a 28. percben, a 39. percben, a 90. percben), Szekér Z. (a 74. percben), illetve Halász T. (a 20. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Dél-Balaton FC–Balatonföldvár 1–3.

Kéthely–Kaposfüred 0–2 (0–2)

Kéthely. V.: Knézics.

Kéthelyi SE: Gyurkó G. – Kolozs L., hajdu I., Buzsáki Á., Bódis M. (Bakonyi D. a szünetben), Török Á., Vass A., Insperger Á. (Orsós M. a 68. percben), Török R., Kisharmadás E., Kormos A. Vezetőedző: Nikula András.

Kaposfüred: Bogdán B. – Belovics D., Makai M., Pápai T., Kocsis P. (Kurucz T. a 63. percben), Sárközi K. (Nikolausz G. a 79. percben), Cser D., Hornyák D., Bunovácz A., Károli Gy., Kelemen Cs. Vezetőedző: Pál Gábor.

Gólszerzők: Sárközi K. (a 2. percben), Kocsis P. (a 23. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kéthely–Kaposfüred 6–1.

Kaposmérő–Balatonberény 6–2 (2–2)

Kaposmérő. V.: Babos.

Kaposmérő: Hegedüs I. – Papp B. (Fajtai R. a 64. percben), Dobos B., Bartos J. (Kovács P. a 80. percben), Kardos E., Szira M. (Horváth M. a 75. percben), Halázs R., Franzi R., magyar Z., Gazder D., Tabi T. Vezetőedző: Juhász András.

Balatonberény: Konkoly A. – Szép M., Tóth J., nyári T., Sárközi Zs. (Horváth M. az 50. percben), Szántó R., Karancz K., Kiss P., Pernecz A., Bús D., Fenusz T. Vezetőedző: Nyári Tibor.

Gólszerzők: Halász R. 2 (a 13. percben és a 84. percben), Tabi T. 2 (a 24. percben és a 69. percben), Bartos J. (a 76. percben), Horváth M. (a 86. percben), illetve Kiss P. (a 14. percben), Szántó R. (a 23. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposmérő–Balatonberény 1–3.

Zamárdi–Böhönye 5–1 (3–0)

Zamárdi. V.: Hegyi A.

Zamárdi: Barta D. – Venczli L., Olasz B., Hodola T., Diószegi Z. (Kiss D. a 76. percben), Samu A., Torjai M., Nagy M., Bauer A., Papp R., Mészárovics F. Vezetőedző: Kiss Ákos.

Böhönye: Banicz R. – Banicz K. (Bakos M. a 83. percben), Szalai Zs., Farkas T., Tóth T., Garai B., Nagy A., Farkas Cs. (Csizmadia T. a 79. percben), Jasek A. (Mózes G. a 41. percben), Márton R., Vass J. Vezetőedző: Bíró Attila.

Gólszerzők: Papp R. 2 (a 13. percben és a 88. percben – büntetőből), Bauer A. (a 29. percben), Torjai M. 2 (a 34. percben és a 85. percben), illetve Farkas T. (a 66. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Zamárdi–Böhönye 0–8.

Somogyjád–Balatonszabadi 3–2 (1–2)

Somogyjád. V.: Balikó.

Somogyjád: Tánczos R. – Nagy I., Horváth M. (Horváth R. a szünetben), Nemes P., Bosnyák Á., Palkovics J., Cser G., Árbogászt A. (Horváth F. a 63. percben), Németh J., Ferencz M., Komáromi M. (Ulruch D. a 74. percben). Vezetőedző: Hanusz János.

Balatonszabadi: Krisztin Botond – Jónás P., Fenyvesi M., Bárány Á. (Szabó D. 67. percben), Krisztin Balázs, Szentpéteri L., Keszler Á. (Horváth M. a 74. percben), Horváth T. (Ticz G. a szünetben), Csapó B., Késmárki T., Szesztrás M. Vezetőedző: Jónás Péter.

Gólszerzők: Cser G. (a 22. percben), Horváth F. (a 67. percben), Németh J. (a 84. percben), illetve Bárány Á. (a 34. percben), Késmárki T. (a 36. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyjád–Balatonszabadi 2–1.

Buzsák–Mezőcsokonya 1–3 (0–2)

Buzsák. V.: Hegyi A.

Buzsák: Csekk Sz. – Czink M., Insperger Zs., Proity R., Pántics Sz., Matucza Á., Babina Zs. (Kesztyűs R. a 70. percben), Molnár M., Fehér B., Drubi G., Bene M. (Hosszú B. a 70. percben). Vezetőedző: Perusza Balázs.

Mezőcsokonya: Iványi B. – Kuti S. (Mátés B. a 48. percben), Szabó D., Rákosa J., Balogh L., Balogh R., Vendriczki B., Papp M. (Landek M. a szünetben), Szabó A., Ceglédi Cs. (Begovácz A. a 70. percben), Lóki P. (Kéri L. a 70. percben). Vezetőedző: Mátés Balázs.

Gólszerzők: Molnár M. (a 61. percben), illetve Lóki P. (a 14. percben), Kuti S. (a 27. percben), Vendriczki B. (a 66. percben – büntetőből).

Az ifjúsági mérkőzésen: Buzsák–Mezőcsokonya 2–2.

Kiskorpád–Öreglak 0–3 (0–1)

Kiskorpád. V.: Horváth G.

Kiskorpád: Liska J. – Blinczki Á., Kovács B. (Pór Z. a 70. percben), Erdei F., Hortobágyi B. (Tamás R. a 70. percben), Blinczki D., Szabó Zs. (Büki B. a 31. percben), Horváth M., Sznopek B., nagy K., Dózsa R. Vezetőedző: Bogdán Gábor.

Öreglak: Bene D. – Valkó D., Kollár M. (Fazekas K. a 88. percben), Hilcz J. (Virágh Krisztián László a 74. percben), Niklai D., Valkó T., Kovács T., Izsó A., Virágh Krisztián (Varga E. a 64. percben), Virágh P., Virágh L. Vezetőedző: ifjabb Kovács Károly.

Gólszerzők: Virágh L. 3 ( a 4. percben, az 59. percben és a 90. percben).

Kiállítva: Nagy K. a 90. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Öreglak 5–2.

Fonyód–Karád 0–8 (0–3)

Fonyód. V.: Horváth Á.

1926 PSE Fonyód: Krezinger Á. – Graszl N., Kuti R. (Hajmási A. a szünetben), Jóna Z. (Gácsi D. a 67. percben), Kádár A., Tollár J. (Kristóf Gy. a 67. percben), Bogdán K. (Francsics R. a szünetben), Vándor A., Rácz M., Andermann D.,, Görcsi S. Vezetőedző: Graszl Norbert.

Karád: Péczeli B. – Répási I., Encenplenner A., Szűcs J., Madarász B., Somogyi Z. (Balása E. a 61. percben), László J. (Huber D. a 88. percben), Andermann M., Komáromi B., Vajandt Gy. (Kovács B. a szünetben), Vajandt K. Vezetőedző: Torma Zsolt.

Gólszerzők: Szűcs J. 3 (a 13. percben, a 28. percben és a 86. percben), Répási I. (a 40. percben), Komáromi B. 2 (a 65. percben és a 84. percben) Kovács B. (a 83. percben), Andermann M. (a 87. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Fonyód–Karád 5–2.

Lengyeltóti–Kaposfő 1–1 (0–0)

Lengyeltóti. V.: Németh D.

Lengyeltóti: Izsák A. – Sipos T., Ujváry E., Sipos B., Pamuki M. (Pamuki A. a 63. percben), Horváth M. (Geiszt P. az 59. percben), Rack R., Kiss D., Németh R., Subic M. (Szekeres G. a 71. percben), Szenyéri R. Vezetőedző: Sipos Zoltán.

Kaposfői Kiske: Sulcz R. – Gyenesei Z., Molnár M., Fejes B. (Ghosh L. a 75. percben), Ivusza P., Ottucsák Z. (Nógely P. az 55. percben), Weimann Á., Herbel P., Ölbei M., Tábori G., Herbel T. Vezetőedző: Nógely Péter.

Gólszerzők: Szenyéri R. (a 85. percben), illetve Ivusza P. (a 47. percben).

Kiállítva: Sipos T. a 77. percben, illetve Nógely P. a 77. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Lengyeltóti–Kaposfő 2–2.

A tizedik forduló párosítása. Szombat, 14.30 óra: Kéthely–Lengyeltóti, Balatonföldvár–Kiskorpád, Mezőcsokonya–Somogyjád, Balatonszabadi–Zamárdi. Vasárnap, 14.30 óra: Kaposfüred–Fonyód, Karád–Dél-Balaton FC, Öreglak–Buzsák, Böhönye–Kaposmérő, Balatonberény–Kaposfő.

Mesterlövészek

A góllövőlista élcsoportja: 1. Rack Róbert (lengyeltóti) 10 gól, 2. Bartos József (Kaposmérő), Farkas Tamás (Böhönye), Fenyvesi Márk (Balatonszabadi), Valkó Tibor Balázs (Öreglak) és Vass Alex Adrián (Kéthely) 8-8 gól.

Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság

A hetedik forduló eredményei: Babócsa SE–Kapostáj Zimány SE 4–1 (az ifjúsági mérkőzésen 5–1), NKSE Balatonszárszó–Csokonyavisontai KSE 4–0 (az ifjúsági mérkőzésen 2–1), Inke Villtek SE–Szabás SE 12–1 (az ifjúsági mérkőzés 6–0-ás hazai vezetésnél félbeszakadt), Bodrog SC–Osztopán SE 4–2 (az ifjúsági mérkőzésen 1–9), Somogyvári KÖSE–Szőlősgyörök KSE 4–1 (az ifjúsági mérkőzés elmaradt), Berzence SE–FC Barcs 1–3 (az ifjúsági mérkőzésen 4–1).

Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság

Északi csoport, a hetedik forduló eredményei: Visz Dél-Balaton FC–Kapolyi SE 4–1, Ádánd KSE–BBSC (Balatonboglár) 0–1, Mernye KSE–Somogybabod SE 2–1, Kötcse SE–Koppányvölgye FC 0–1, Nágocs SE–Andocs Községi SE 9–0. A Balatonendrédi Haladás FC–Balatonújlaki SE elmaradt.

Déli csoport, a hetedik forduló eredményei: Kapos­újlaki SC–Gyékényes SE 10–1, Mezőcsokonya SE II.–Mike FC 2–4, Somogyszobi VSE–Somogyszili SE 2–4, Kaposszerdahelyi SE–Homokszentgyörgy SE 0–5, Lábod Medosz SE–Csököly ÖSE 1–3.

Nagy pofonba szaladt bele a Balatonberény; a Kaposmérő négy góllal, 6–2-re verte meg a tóparti együttest

Fotó: Lang Róbert