labdarúgás

2021.11.09. 09:49

Az Öreglak nyerte a rangadót

A Böhönye három góllal, 5–2-re nyert a Lengyeltóti vendégeként a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában.

Molnár Gábor

Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság a 13. forduló eredményei

Dél-Balaton FC–Fonyód 3–0 (0–0)

Balatonszemes. V.: Babos.

Dél-Balaton FC: Lengyel M. – Galgóczi K., Bene Á., Inotai F., Lőrincz J., Szekér Z., Vajna Cs., Herczeg M., Réti A. (Végh Gy. a 79. percben), magyari N., Grübl Z. (Ódor G. a szünetben). Vezetőedző. Horváth Bence.

Fonyód: Varga B. – Gácsi D., Hajmási A. (Krezinger Á. a 4. percben), Andermann D., Kuti R., Tollár J., Varga D., Francsics R., Graszl N., Görcsi S., Jóna Z. Vezetőedző: Graszl Norbert.

Gólszerzők: Galgóczi K. az 57. percben, Herczeg M. a 75. percben, Szekér Z. a 88. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Dél-Balaton FC–Fonyód 8–1.

Kaposmérő–Öreglak 1–3 (1–1)

Kaposmérő. V.: Balikó.

Kaposmérő: Horváth M. – Kardos E., Szabó L., Berta P. (Niklai Á. a 62. percben), Nagy K., Bartos J. (Szira M. a 65. percben), Tabi T., Magyar Z., Franzi R. (Fajtai R. a 69. percben), Gazder D., Halász R. Vezetőedző: Juhász András.

Öreglak: Bene D. – Fazekas K., Kollár M., Valkó D., Hilcz J., Niklai D., Valkó T., Kovács T., Virágh Krisztián (Virágh Krisztián László a 80. percben), Virágh P., Virágh L. (Orsós G. a 87. percben). Vezetőedző: ifjabb Kovács Károly.

Gólszerzők: Kardos E. a 3. percben, illetve Kollár M. a 45. percben, Valkó T. a 67. percben, Valkó D. a 79. percben.

Kiállítva: Halász R. a 43. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposmérő–Öreglak 4–4.

Zamárdi–Balatonföldvár 0–2 (0–1)

Zamárdi. V.: Mátyás.

Zamárdi: Barta D. – Venczli L., Olasz B., Hodola T., Diószegi Z. (Kiss Á. a 83. percben), Samu A., Torjai M., Nagy M., Takács M. (Kiss D. a 68. percben), Papp R., Huszár T. Vezetőedző: Kiss Ákos.

Balatonföldvár: Kandó Zs. – Halász T., Schmidt G. (Tislér N. az 55. percben), Rusvai L., György B., Bocsev B., Porédos F., Kurdi P., Rusvai Gy. (Illés K. a 85. percben), Niesel­berger Á. (Puller P. az 58. percben), Koseluk B. (Nagy J. a szünetben). Vezetőedző: Farkas Zoltán.

Gólszerzők: Schmidt G. a 17. percben, Kurdi P. a 73. percben.

Kiállítva: György B. a 29. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Zamárdi–Balatonföldvár 2–7.

Somogyjád–Karád 6–0 (2–0)

Somogyjád. V.: Godina.

Somogyjád SZSE: Tompa L. – Árbogászt A. (Balogh B. a szünetben), Horváth M. (Román P. a 60. percben), Nemes P., Németh J., Bosnyák Á., Horváth F., Nagy I., Palkovics J., Horváth R., Ferencz M. Vezetőedző: Hanusz János.

Karád: Péczeli B. – Torma G., Madarász B., Kovács B. (Marics J. a 81. percben), Balása E., Strángli P., Somogyi Z. (Huber D. a 81. percben), László J., Andermann M., Komáromi B., Fábri Á. Vezetőedző: Torma Zsolt.

Gólszerzők: Németh J. 3 (a 4. percben, a 33. percben és a 72. percben – az elsőt büntetőből), Horváth F. 2 (a 62. percben és a 65. percben – a másodikat büntetőből), Horváth R. a 70. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyjád–Karád 14–2.

Buzsák–Kaposfüred 2–1 (2–0)

Buzsák. V.: Agócs.

Buzsák KSE: Kovács Gy. – Fehér B., Czink M., Mezriczki Z. (Pántics Sz. a 87. percben), Insperger Zs., Szilágyi Sz., Proity R., Matucza Á. (Mátrai L. a 75. percben), Babina Zs. (Kesztyűs R. a 75. percben), Molnár M., Drubi G. Vezetőedző: Perusza Balázs.

Kaposfüred SC: Bogdán B. – Cziszár G., Horváth M., Dervalits S., Bunovácz A. (Szabó M. a 71. percben), Belivics D., Makai M., Pápai T. (Cser D. a 65. percben), Kocsis P. (Horváth Gy. a 87. percben), Sárközi K., Károli Gy. Vezetőedző: Pál Gábor.

Gólszerzők: Molnár M. a 2. percben, Babina Zs. a 9. percben, illetve Belovics D. a 47. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Buzsák–Kaposfüred 0–3.

Kiskorpád–Kéthely 2–4 (0–1)

Kiskorpád. V.: Horváth Á.

Kiskorpád SE: Liska J. – Blinczki Á., Sznopek B., Tamás R. (Horváth M. a szünetben), Orbán E., Erdei F., Nagy K., Pór Z. (Imre K. a 63. percben), Blinczki D., Dózsa R., Hortobágyi B. Vezetőedző: Bogdán Gábor.

Kéthely: Gyurkó G. – Kolozs L. (Insperge Á. a 88. percben), Hajdu I., Buzsáki Á. (Fejes P. a 82. percben), Hodorics D. (Bakonyi D. a 79. percben), Török Á. (Szentes M. a 87. percben), Vass A., Kórosi P., Török R., Kisharmadás E., Kormos A. Vezetőedző: Nikula András.

Gólszerzők: Blinczki Á. az 57. percben, Horváth M. a 65. percben, illetve Török R. 2 (a 42. percben és a 70. percben), Török Á. a 75. percben, Vass A. a 83. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád–Kéthely 5–1.

Balatonberény–Balatonszabadi 3–2 (2–0)

Balatonberény. V.: Knézics.

Balatonberény: Konkoly A. – Szép M., Tóth J., Nyári T., Szántó R. (Sárközi Zs. a 81. percben), Wolf B. (Pernecz A. a 49. percben), Gazda G., Karancz K., Kiss P., Bús D., Fenusz T. Vezetőedző: Nyári Tibor.

Balatonszabadi: Németh A. – Szesztrás M., Fenyvesi M., Szentpéteri L., Bárány Á., Krisztin Balázs, László M., Keszler Á., Horváth T., Gyánó G. (Jónás P. a 72. percben), Sarang D. (Baricz A. a szünetben). Vezetőedző: Jónás Péter.

Gólszerzők: Szántó R. a 16. percben, Kiss P. a 19. percben, Bús D. a 78. percben, illetve Fenyvesi M. az 59. percben, Baricz A. a 90. percben.

Kiállítva: Bárány Á. az 58. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonberény–Balatonszabadi 2–3.

Mezőcsokonya–Kaposfő 3–2 (0–1)

Mezőcsokonya. V.: Tóth B.

Mezőcsokonya SE: Iványi B. Szabó A., Rákosa J., Szabó D. (Vendriczki B. a 34. percben), Balogh L., Balogh R., Mátés B., Bathó I. (Lóki P. az 56. percben), Papp M., Landek M., Ceglédi Cs. (Begovácz A. az 56. percben). Vezetőedző: Mátés Balázs.

Kaposfő Kiske: Sulcz R. – Gyenesei Z., Molnár M., Fejes B. (Ghosh L. a 75. percben), Wei­mann Á. (Pencz V. a 41. percben), Endre H., Nógely P., Herbel P., Tábori G., Herbel T., Szilvai T. (Ottucsák Z. a 90. percben). Vezetőedző: Mátés Balázs.

Gólszerzők: Vendriczki B. 2 (a 46. percben és a 89. percben –a másodikat büntetőből), illetve Fejes B. a 33. percben, Molnár M. az 56. percben.

Kiállítva: Lóki P. a 65. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya–Kaposfő 5–1.

Lengyeltóti–Böhönye 2–5 (1–1)

Lengyeltóti. V.: Cservölgyi.

Lengyeltóti: Izsák A. , Sipos S. (Georgi R. a 62. percben), Ujváry E., Pamuki M., Szekeres G., Németh R., Molnár A., Sipos B., Kiss D., Horváth M. (Horváth T. a 62. percben), Rack R. Vezetőedző: Sipos Zoltán.

Böhönye: Vass J. – Nagy B. (Banicz K. az 58. percben), Banicz R., Szalai Zs., Sipos A., Garai B., Csizmadia T. (Farkas Cs. a 83. percben), Jancsik G., Nagy A., Bakos M. (Mózes G. a 70. percben), Márton R. (Tóth T. a 40. percben). Vezetőedző: Nagy Attila.

Gólszerzők: Rack R. a 4. percben, Kiss D. az 54. percben, illetve Bakos M. a 7. percben, Jancsik G. 2 (a 49. percben és a 61. percben), Csizmadia T. a 80. percben, Tóth T. a 90. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Lengyeltóti–Böhönye 0–6.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Rack Róbert (Lengyeltóti) 16 gól, 2. Valkó Tibor Balázs (Öreglak) 15 gól, 3. Virágh László (Öreglak) 14 gól, 4. Galgóczi Károly (Dél-Balaton FC) és Németh József (Somogyjád) 11 gól, 6. Bartos József (Kaposmérő) és Kollár Marcell (Öreglak) 10 gól.

A TIZENNEGYEDIK forduló párosítása. Szombat, 13.30: Dél-Balaton FC–Lengyeltóti, Fonyód–Kiskorpád, Kéthely–Buzsák, Balatonföldvár–Kaposmérő, Mezőcsokonya–Balatonberény, Balatonszabadi–Böhönye. Vasárnap, 13.30: Kaposfüred–Somogyjád, Karád–Zamárdi, Öreglak–Kaposfő.

Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság

A 11. forduló eredményei: FC Barcs–Szabás SE 11–0 (az ifjúsági mérkőzés 10–0-s hazai vezetésnél félbeszakadt, a vendégek csak nyolcan jöttek el a meccsre), NKSE Balatonszárszó–Inke Villtek SE 1–5 (az ifjúsági mérkőzésen 10–0), Szőlősgyörök KSE–Csokonyavisontai KSE 1–2 (az ifjúsági mérkőzésen 1–5), Somogyvári KÖSE–Osztopán SE 3–1 (az ifjúsági mérkőzésen 0–9), Berzence SE–Kapostáj Zimány SE 4–1 (az ifjúsági mérkőzésen 1–0). A Babócsa SE–Bodrog SC-mérkőzés elmaradt.

Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság

Északi csoport, a 11. forduló eredményei: Visz Dél-Balaton FC–Ádánd KSE 5–2, Andocs Községi SE–Kapolyi SE 4–0, Koppányvölgye FC–BBSC 3–1, Nágocs SE–Balatonújlaki SE 4–1, Mernye KSE–Balatonendrédi Haladás FC 0–4, Kötcse SE–Somogybabod SE 1–0.

Déli csoport, a 11. forduló eredményei: Kaposújlaki SC–Mezőcsokonya SE II. 2–1, Kaposszerdahelyi SE–Gyékényes SE 0–4, Csököly ÖSE–Mike FC 3–3, Homokszentgyörgy SE–Somogyszili SE 1–2. A Somogyjád II.-Alsóbogát–Somogyszobi VSE-találkozó elmaradt.

Nagy csatát hozott az Öreglak és a házigazda Kaposmérő (fehér mezben) mérkőzése, s végül a vendégek örülhettek

Fotó: Lang Róbert