labdarúgás

2021.11.15. 09:55

Győzött a rangadón, így az élen telel a Nagyatád

A Nagyatád nyerte a Somogysárd elleni idegenbeli rangadót, így Papp Zoltán csapata várhatja az élről a tavaszi folytatást.

Molnár Gábor

Balatoni Vasas SE–Toponár SE 1–1 (0–0)

Siófok. V.: Hegyi A.

Balatoni Vasas SE: Privarits K. – Schütz D., Ezeagu Ikechokwu S., Unger P., Sarkanti M., Kovács N., Török D. (Király D. a 86. percben), Oyedeji E., Szalai K., Polgár B., Kálazi T. (Molnár L. a 73. percben). Vezetőedző: Vida András.

Toponár SE: Szira G. – Juhász D., Pető T., Németh N., Ivusza G., Sándor G., Decsi R., Szegi Á., Balog B.,, Ivusza T., Kovács P. Vezetőedző: Ivusza Gábor.

Gólszerzők: Sarkanti M. az 53. percben, illetve Németh N. a 78. percben. Sárga lap: Unger P. az 55. percben, Kálazi T. az 57. percben, illetve Szegi Á. a 32. percben, Kovács P. a 64. percben, Ivusza T. a 82. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas SE–Toponár SE 3–2.

Csurgói TK–Juta SE 1–2 (0–1)

Csurgó. V.: Godina.

Csurgó: László Á. – Hantos A., Papp B. (Beke B. az 52. percben), Papp M. (Losonczi D. a 78. percben), Takács D., Holoda M., Boros T. (Pati M. a szünetben), Keszthelyi B. (Tóth Sz. a 78. percben), Szabó Á., Tóth D. (Bódis G. az 59. percben), Fenyvesi Sz. Vezetőedző: Domján László.

Juta: Vajda K. – Balogh Á. (Epstein S. a 70. percben), Zentai A., Sólyom G., Jovánczai I. (Vadas A. a 80. percben), Keresztes F. (Keresztes N. a 86. percben), Tóth N. (Mozsgai G. a 67. percben), Szalai N. (Lukács B. a 77. percben), Márton Cs. (László T. a 83. percben), Vadas Z., Kovács R. Vezetőedző: Tóth Norbert.

Gólszerzők: Holoda M. a 63. percben, illetve Márton Cs. a 25. percben, Szalai N. a 69. percben. Sárga lap: Pati M. a 66. percben, illetve Keresztes F. a 31. percben, Vadas Z. a 34. percben, Zentai A. a 83. percben.

AC Nagybajom–Marcali VFC 2–2 (2–1)

Nagybajom. V.: Károli M.

AC Nagybajom: Czeferner R. – Kolumbán E., Ács-Gergely G. (Fodor T. a szünetben), Fésűs Á. (Varga A. a szünetben), Androsics A., Weimann R., Babai G., Horváth P., Márton A., Simon R., Ribarics R. (Balogh Cs. az 59. percben). Vezetőedző: Horváth Péter.

Marcali VFC: Harcz B. (Parragi O. a szünetben) – Klotz Á. (Bojtor N. az 54. percben), Garai F., Suchmann D., Bradics T., Varga B., Németh N. (Bíró B. a 88. percben), Czobor D., Szabó D., Balogh L., Somogyi V. (Szántó Zs. a 74. percben). Vezetőedző: Bőzsöny János.

Gólszerzők: Márton A. a 19. percben, Radics R. a 38. percben, illetve Bradics T. a 20. percben, Bojtor N. a 90. percben. Kiállítva: Kolumbán E. az 56. percben. Sárga lap: Somogyi V. a 27. percben. Az ifjúsági mérkőzésen: AC Nagybajom–Marcali VFC 2–2.

Somogysárd SE–Nagyatádi FC 0–3 (0–1)

Somogysárd. V.: Agócs.

Somogysárd SE: Horváth N. – Páger B., Ágoston M. (Zalivadnij P. az 58. percben), Ato, Baranyai D. (Orbán R. az 58. percben), Kulcsár K., Kuti R., Kuti K., Nagy A., Herzsenyák Á., Grabarics M. (Házi Á. az 58. percben). Vezetőedző: Weimann Gábor.

Nagyatádi FC: Beke B. – Dekanics M., Horváth F., Kis P., Horváth P. (Kollár D. az 58. percben), Jerkovic M. (Vrban N. a 88. percben), Galamb D. (Mózsi M. a 86. percben), Rituper R., Nikolic V. (Csikós Á. a 84. percben), Pákai G. (Fazekas Á. a 77. percben), Koósz Á. (Nemes B. a 88. percben). Vezetőedző: Papp Zoltán.

Gólszerzők: Jerkovic M. a 27. percben, Nikolic V. a 49. percben, Fazekas Á. a 81. percben. Sárga lap: Horváth N. a 49. percben, Baranyai D. az 57. percben, Orbán R. a 66. percben, illetve Koósz Á. a 29. percben, Pákai G. a 45. percben.

Balatonkeresztúr SK–Kadarkút VSK 1–2 (1–1)

Balatonkeresztúr. V.: Takács.

Balatonkeresztúr SK: Oswald D. – Páli N., Keöves A. (Slezák B. a 81. percben), Bartha M., Mészáros D., Gelencsér A., Papp K., Bakos P., Kozma M., Horváth D. (Horváth M. a szünetben), Nagy P. Vezetőedző: Páli Norbert. Kadarkút VSK: Strublics J. – Iván D., Simon R., Jakabfi M. (Vodicska K. a 85. percben), Ferenczi M. (Kovács K. a 67. percben), Orsós V., Pandur Á. (Ámon B. a 64. percben), Balogh Á., Baki P. (Iványi B. a 72. percben), Németh D., Cziráki M. Vezetőedző: Pandur Ádám.

Gólszerzők: Bartha M. a 28. percben, illetve Orsós V. a 32. percben, Jakabfi M. a 75. percben. Sárga lap: Kozma M. a 23. percben, Papp K. a 87. percben, Horváth M. a 88. percben, illetve Pandur Á. a 64. percben, Simon R. a 67. percben, Balogh Á. a 70. percben, Baki P. a 75. percben, Cziráki M. a 78. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr SK–Kadarkút VSK 2–1.

Tabi VSC–Segesd SE 1–1 (0–0)

Tab. V.: Erdelecz.

Tabi VSC: Horváth J. – Vida A., Pete K. (Szabó Á. a 69. percben), Kiss G., Tábori T., Kecskés B., Magas V., Kleiber Z. (Németh D. a 72. percben), Pretz G., Ladiszlai K., Naász B. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.

Segesd SE: Imrei R. – Keresztény G., Horváth M., Juhász Dezső, Patak B., Csatlós D., Cser V., Kiss J., Gerlecz B. (László B. a 72. percben), Juhász Dávid, Antal D. Vezetőedző: Bérdi József.

Gólszerzők: Tábori T. az 56. percben, illetve Kiss J. az 50. percben. Kiállítva: Pretz G. a 84. percben, Kaveczki B. a 90. percben – a kispadról. Sárga lap: Horváth J. az 50. percben, Tábori T. a 87. percben, illetve Juhász Dezső a 61. percben, Csatlós D. a 68. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Tabi VSC–Segesd SE 9–5.