labdarúgás

2021.11.02. 08:41

Hat gól és lellei győzelem a Somogysárd otthonában

Az AC Nagybajom hazai pályán, a Balatonlelle SE pedig idegenben nyert rangadót a Somogy megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság tizenegyedik fordulójában, míg a Nagyatádi FC pontokat hagyott a Tab otthonában. Az utóbbi fordulókban gyengélkedő Toponár kétgólos hátrányból fordított a Marcali VFC ellen.

Molnár Gábor

Balatoni Vasas SE–Segesd SE 2–0 (2–0)

Siófok. V.: Knézics B.

Balatoni Vasas SE: Bagi B. – Schütz D., Sarkanti M. (Tóth N. a 82. percben), Kovács N. (Hutvágner Sz. a a 78. percben), Török D. (Király D. a 64. percben), Szalai K., Oyedeji E. (Molnár L. a szünetben), Ezeagu Ikechukwk S., Polgár B. (Renczes B. a 85. percben), Kálazi T. (Lakatos B. a 67. percben). Vezetőedző: Vida András.

Segesd SE: Imrei R. – Keresztény G. (Imrei M. a 82. percben), Horváth A., Horváth M., Lakosa M. (Ruppert B. a 70. percben), Juhász Dezső, Patak B., Csatlkós D. (Balogh B. a 78. percben), Kiss J., Juhász Dávid, Antal D.). Vezetőedző: Bérdi József.

Gólszerzők: Polgár B. a 2. percben, Sarkanti M. a 3. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas SE–Segesd SE 14–0.

AC Nagybajom–Kadarkút VSK 3–0 (3–0)

Nagybajom. V.: Agócs Á.

AC Nagybajom: Horváth B. – Balogh Cs., Kolumbán E., Vető Á., Fodor T. (Nemes Gy. a 85. percben), Márton A., Fésűs Á. (Varga A. a 77. percben), Cséfalvay D. (Ribarics R. a 63. percben), Weimann R., babai G. (Iványi Ö. a 84. percben), Horváth Péter.. Vezetőedző: Horváth Péter.

Kadarkút VSK: Strublics J. – Iván D., Simon R., Jakabfi M. (Iványi B. az 53. percben), Kovács K., orsós V. (Vodicska K. a 61. percben), Pandur Á. (Ámon B. a szünetben), Balogh Á. (Cziráki M. a szünetben), Baki P., Kovács G., Németh D. (Ferenczi M. a 32. percben). Vezetőedző: Pandur Ádám.

Gólszerzők: Babai G. 2 (a 8. percben és a 15. percben), Márton A. a 33. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Nagybajom–Kadarkút 3–4.

Toponár SE–Marcali VFC 3–2 (0–2)

Toponár. V.: Godina.

Toponár SE: Szira G. – Juhász D., Albrecht B., Fisli B., Ivusza G., Kabelács D. (Homan K. a 72. percben), Decsi R., Szegi Á., Ivusza T. (Németh N. a szünetben), Kovács P., Baranyai D. (Balogh B. az 57. percben). Vezetőedző: Ivusza Gábor.

Marcali VFC: Harcz B. – Suchmann D. (Kovács B. a 78. percben), Laki-Molnár O., Bojtor N. (Klotz Á. a 72. percben), Varga B., Garai F., Czobor D., Szabó D., Balogh L., Bradics T., Somogyi V. (Németh N. a 79. percben). Vezetőedző: Bőzsöny János.

Gólszerzők: Albrecht B. a 63. percben, Decsi R. a 75. percben, Németh N. a 81. percben, illetve Bradics T. 2 (a 12. percben és a 29. percben).

Kiállítva: Laki-Molnár O. a 90. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Toponár SE–Marcali VFC 9–3.

Somogysárd SE–Balatonlelle SE 2–4 (1–1)

Somogysárd. V.: Balikó Z.

Somogysárd SE: Horváth N. – Páger B., baranyai D., Kulcsár K., Kuti R., Kuti K., Ato (Marits I. a 80. percben), Zalivadnij P., Herzsenyák Á., Orbán R. (Házi Á. a 63. percben), Grabarics M. Vezetőedző: Weimann Gábor.

Balatonlelle SE: Posza Zs. – Buzsáki B., Kelemen K., Laczkó D., Hegedűs Gy., Böjte P. (Benke B. a 93. percben), Fila G. (Kovács K. a 87. percben), Zrinyi M. (Nagy L. a 79. percben), Hidvégi G. (Körmendy K. a 70. percben), Neubauer M., Szi P. (Kovács D. a 90. percben). Vezetőedző: Horváth Károly.

Gólszerzők: Kuti R. a 38. percben, Baranyai D. az 50. percben, illetve Kelemen K. a 26. percben, Páger B. a 48. percben (öngól), Hegedűs Gy. a 61. percben, Böjte Patrik G. a 86. percben.

Balatonkeresztúr SK–Juta SE 4–0 (1–0)

Balatonkeresztúr. V.: Babos.

Balatonkeresztúr SK: Oswald D. – Keöves A., Bartha M., Mészáros D., Horváth M. (Gyenis R. a 79. percben), Papp K., Slezák B. (Páli N. a 74. percben), Bakos P. (nagy D. a 85. percben), Kozma M., Horváth D., Nagy P. (Horváth S. a 68. percben). Vezetőedző: Páli Norbert.

Juta SE: Vajda K. – Vadas A. (Balogh Á. a 72. percben), Sólyom G., Jovánczai I., Mozsgai G. (Tóth N. a 72. percben), Keresztes F., Szalai N., Márton Cs., Epstein S. (Trimmel P. a 60. percben), Kovács R., Zentai A. Vezetőedző: Tóth Norbert.

Gólszerzők: Kozma M. a 12., percben, Bakos P. az 57. percben, Gyenis R. a 88. percben, Bartha M. a 93. percben.

Tabi VSC–Nagyatádi FC 2–2 (0–1)

Tab.: Cservölgyi.

Tabi VSC: Horváth J. – Szabó Á. (Naász B. a 85. percben), Ladiszlai K., Kiss G., Németh D. (Kleiber Z. a 82. percben), Tábori B. (Pretz G. az 57. percben), Magas V., Vida A., Tábori T., Kecskés B., Pete K. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.

Nagyatádi FC: Deka Z. – Dekanics M., Horváth F., Kis P., Horváth P., Jerkovic M., Galamb D., Rituper R., Nikolic V., Pákai G., Koósz Á. (Fazekas Á. a 79. percben). Vezetőedző: Papp Zoltán.

Gólszerzők: Tábori T. az 52. percben, Vida A. a 78. percben – büntetőből, illetve Nikolic V. 2 (a 31. percben és az 56. percben).

A Csurgói TK együttese szabadnapos volt a tizenegyedik fordulóban, a következőben pedig a Balatonlelle SE otthonában lép majd pályára.

Fotó: Muzslay Péter

Mesterlövészek

A legeredményesebb gólvágók közül csak Nikolic Vukan talált be, ráadásul kétszer is.

A góllövőlista élcsoportja: 1. Nikuloc Vukan (Nagyatád Futball Club) 15 gól, 2. Kuti Richárd (Somogysárd SE) 11 gól, 3. Kuti Krisztián (Somogysárd SE) 7 gól, 4. Dekanics Márk (Nagyatád Futball Club), Iván D. (Kadarkút VSK), Orsós Viktor Márk (Kadarkút VSK), Papp Kristóf (Balatonkereszt­úr SK) 6-6 gól.

Így folytatják

A hétvégén (Szombaton és vasárnap) a 12. fordulóval folytatódik a Somogy megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság, a mérkőzések egységesen 13.30 órakor kezdődnek.

Szombat: Marcali VFC–Balatoni Vasas SE, Segesd SE–AC Nagybajom, Kadarkút VSK–Tabi VSC, Nagyatádi FC–Balatonkeresztúr SK, Balatonlelle SE–Csurgói TK. Vasárnap: Juta SE–Somogysárd SE.