Labdarúgás

2022.04.19. 09:57

Döntetlent játszott otthon a Füred

Az éllovas Öreglak mérkőzése elmaradt a tizedik helyen álló Kiskorpád együttesével, míg a Böhönye KSE 6–0-ra verte a sereghajtó Zamárdi Petőfi SE csapatát hazai pályán.

Trancsik Zsanett

Megye II. osztályú Labdarúgó-bajnokság

A 26. forduló eredményei

Mezőcsokonya SE–Buzsák KSE 5–1 (4–1)
Mezőcsokonya. V.: Páhoki.
Mezőcsokonya SE: Gelencsér Á. – Rákosa J., Kuti S. (Kéri L. a 62. percben), Kuti K. (Nagy G. az 55. percben), Balogh R., Mátés B., Vendriczki B., Papp M. (Bathó I. a 46. percben), Szabó A., Landek M. (Kuti J. az 58. percben), Ceglédi Cs. (Bego­vácz A. a 62. percben). Vezetőedző: Mátés Balázs.
Buzsák KSE: Kovács Gy. – Szilágyi Sz., Proity R., Hatos P., Pántics Sz. (Bebics B. a 46. percben), Molnár G., Babina Zs., Molnár M., Fehér B., Drubi G., Bándi A. Vezetőedző: Perusza Balázs.
Gólszerzők: Kuti K. a 22., a 25. és a 29. percben, Rákosa J. a 35. percben, Nagy G. a 73. percben, illetve Proity R. a 13. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: a Mezőcsokonya SE–Buzsák KSE meccsét félbeszakították 7–0 hazai vezetésnél, a vendégek csupán hét játékossal tudtak pályára lépni.

Balatonföldvári SE–Dél-Balaton FC 2–2 (0–2)
Balatonföldvár. V.: Agócs.
Balatonföldvári SE: Kandó Zs. – Schmidt G., Koseluk B., Nagy J., Porédos F., Kurdi P., Rusvai Gy. (Kovács R. a 60. percben), Nieselberger Á., Rusvai L., Puller P. (Tóth D. a 73. percben), Halász T. Vezetőedző: Farkas Zoltán.
Dél-Balaton FC: Kántor J. – Galgóczi K., Böröczky B. (Varga Á. az 52. percben), Inotai F., Majoros Barnabás, Horváth B., Herczeg M., Majoros Bálint, Mester G. (Ódor G. a 81. percben), Réti A., Grübl Z. Vezetőedző: Böröczky Bánk.
Gólszerzők: Kurdi P. a 47. percben, Rusvai L. a 90. percben, illetve Galgóczy K. a 3. percben, Mester G. a 40. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvári SE–Dél-Balaton FC 3–2.

Balatonberényi KSE–Kaposmérő SE 2–1 (1–0)
Balatonberény. V.: Juhász.
Balatonberényi KSE: Honfi R. – Szép M., Orsós N. (Tóth J. az 53. percben), Bogdán A. (Bakos Z. a 83. percben), Wolf B. (Sárközi Zs. a 89. percben), Mezőfi J. (Szántó R. a 70. percben), Karancz K., Horváth D., Kiss P., Bús D. (Vörös B. a 32. percben), Fenusz T. Vezetőedző: Nyári Tibor.
Kaposmérő SE: Hegedüs I. – Szabó L., Horváth Z., Bartos J., Simon M., Schneiker R. (Kovács P. a 83. percben), Magyar Z., Papp B., Franzi R., Tabi T., Gazder D. Vezetőedző: Juhász András.
Gólszerzők: Mezőfi J. a 17. percben, Vörös B. a 87. percben, illetve Simon M. a 67. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonberényi KSE–Kaposmérő SE 0–1.

Balatonszabadi SE–Somogyjád SZSE. 2–3 (0–3)
Balatonszabadi. V.: Virágh.
Balatonszabadi SE: Krisztin Botond – Jónás P., Fenyvesi M. (Horváth T. a 80. percben), Szentpéteri L. (Zrínyi R. a 71. percben), Bárány Á. (Horváth G. a 70. percben), Horváth M., Krisztin Balázs, Keszler Á. (Szakálas Á. a 65. percben), Csapó B., Késmárki T., Baricz A. (Ticz G. a 61. percben). Vezetőedző: Késmárki Tamás.
Somogyjád SZSE.: Tompa L. – Nagy I., Horváth R., Horváth M., Nemes P., Bosnyák Á., Balog B. (Kaulich D. a 82. percben), Madeira-Lopes C., Horváth F., Cser G., Ferencz M. Vezetőedző: Hanusz János.
Gólszerzők: Jónás P. a 82. és a 90. percben, illetve Horváth R. a 12. és a 31. percben, Horváth F. a 16. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: a Balatonszabadi SE–Somogyjád SZSE. meccse elmaradt.

Karád SC–1926 PSE Fonyód 1–2 (0–0)
Karád. V.: Horváth.
Karád SC: Huber D. – Bogdán Zs., Szűcs J., Fábri Á., Madarász B., Kovács B., Kreka B., Encenplenner T. (Sztojka M. az 53. percben), Komáromi B., Vajandt Gy., Vajandt K. (Marics J. a 82. percben). Vezetőedző: Torma Zsolt.
1926 PSE Fonyód: Varga B. – Jóna Z. (Gácsi D. a 89. percben), Kádár A., Tollár J., Bogdán K. (Francsics R. a 71. percben), Varga D., Vándor A., Androsovits K., Horváth P., Szabó D. (Hajmási A. a 85. percben), Andermann D. Vezetőedző: Graszl Norbert.
Gólszerzők: Szűcs J. a 73. percben, illetve Tollár J. az 53. percben, Szabó D. a 79. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Karád SC–1926 PSE Fonyód 4–4.

Kaposfüred SC–Kéthelyi SE 2–2 (0–1)
Kaposfüred. V.: Németh.
Kaposfüred SC: Bogdán B. – Csiszár T., Horváth M., Dervalits S., Károli Gy., Belovics D., Pápai T. (Makai M. a szünetben), Kocsis P. (Teruzzi L. a szünetben), Kurucz T. (Szabó M. a 74. percben), Tóth A. (Hornyák D. a 29. percben), Cser D. (Bunovácz A. a szünetben). Vezetőedző: Pál Gábor.
Kéthelyi SE: Gyurkó G. – Kolozs L., Géczi D., Hajdu I., Buzsáki Á., Kutor G., Abdalla R., Vass A., Kórosi P., Török R., Kormos A. Vezetőedző: Nikula András.
Gólszerzők: Bunovácz A. a 62. percben, Makai M. a 72. percben, illetve Török R. a 13. percben, Abdalla R. az 54. percben. Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfüred SC–Kéthelyi SE 4–1.

Böhönye KSE–Zamárdi Petőfi SE  6–0 (3–0)
Böhönye. V.: Knézics.
Böhönye KSE: Vass J. (Szabó Cs. a 61. percben) – Banicz R. (Garai Balázs a szünetben), Banicz K. (Mózes G. a 61. percben), Sipos A., Prokli G. (Kocsis Z. a 73. percben), Garai Bence, Csizmadia T., Farkas T., Bakos M. (Tóth T. a 73. percben), Farkas Cs. (Bódis G. a 80. percben), Márton R. (Ruzsics D. a 61. percben). Vezetőedző: Nagy Attila.
Zamárdi Petőfi SE: Pápes M. – Venczli L., Mészárovics F., Kiss A., Hodola T., Diószegi Z., Kiss D., Horváth J., Papp R., Kiss Á., Barta D. Vezetőedző: Kiss Ákos.
Gólszerzők: Farkas Cs. a 13. és 79. percben, Bakos M. a 43. és 70. percben, Márton R. a 44. percben, Kocsis Z. a 87. percben. Az ifjúsági mérkőzésen: a Böhönye KSE–Zamárdi Petőfi SE meccse elmaradt.

Kaposfői Kiske–Lengyeltóti VSE 3–0 (2–0)
Kaposfő. V.: Hegyi.
Kaposfői Kiske: Sulcz R. – Gyenesei Z., Piszker B. (Herbel P. a 65. percben), Fejes B. (Springmann F. a 70. percben), Ivusza P., Weimann Á., Vajda T., Ölbei M., Tábori G., Herbel T., Nógely P. (Ottucsák Z. a 74. percben). Vezetőedző: Nógely Péter.
Lengyeltóti VSE: Izsák A. – Sipos T. (Sipos S. a 60. percben), Horváth T. (Németh R. a szünetben), Ujváry E., Sipos B., Schmida I., Szekeres G., Horváth M. (Kaczur K. a 78. percben), Rack R., Kiss D., Szenyéri R. Vezetőedző: Farkas Zoltán.
Gólszerzők: Tábori G. a 25. és 92. percben, Ivusza P. a 30. percben. Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfői Kiske–Lengyeltóti VSE 2–2.
A 27. forduló párosítása. Szombat, 17 óra: 1926 PSE Fonyód–Kaposfüred SC, Dél-Balaton FC–Karád SC, Somogyjád SZSE.–Mezőcsokonya SE, Zamárdi Petőfi SE–Balatonszabadi SE, Kaposmérő SE–Böhönye KSE. Vasárnap, 17 óra: Lengyeltóti VSE–Kéthelyi SE, Kiskorpádi SE–Balatonföldvári SE, Buzsák KSE–Öreglak Medosz SE, Kaposfői Kiske–Balatonberényi KSE.
Az Öreglak Medosz SE és a Kiskorpád SE mérkőzése elmaradt.
A góllövőlista élcsoportja (Megyei másodosztályú bajnokság): 1. Valkó Tibor (Öreglak Medosz SE) 34 gól, 2. Virágh László (Öreglak Medosz SE) 25 gól, 3. Rack Róbert (Lengyeltóti VSE) 24 gól, 4. Kollár Marcell (Öreglak Medosz SE) 21 gól, 5. Németh József (Somogyjád SZSE.) 18 gól, 6. Fenyvesi Márk (Balatonszabadi SE) és Szekér Zoltán (Dél-Balaton FC) 17-17 gól, 8. Bartos József (Kaposmérő SE) 15 gól.

Megye III. osztályú Labdarúgó-bajnokság
A 16. forduló eredményei

FC Barcs–Babócsa SE 2–2, (az ifjúsági mérkőzésen 4–1), Szőlősgyörök KSE–Nkse Balatonszárszó 1–3, Kapostáj Zimány SE–Inke Villtek SE 3–3 (az ifjúsági mérkőzésen 4–0), Csokonyavisontai KSE–Bodrog SC 2–0, Szabás SE–Osztopán SE 2–3 (az ifjúsági mérkőzésen 6–3), Somogyvári KÖSE–Berzence SE 2–2 (az ifjúsági mérkőzésen 5–3).

Megyei IV. osztályú Labdarúgó-Bajnokság – Északi csoport
A 16. forduló eredményei.
Somogybabod SE–Ádánd KSE 4–1, Nágocs SE–Kötcse SE 1–1, Andocs Községi SE–Visz Dél-Balaton FC 4–1, Kapolyi SE–Balatonendrédi Haladás FC 0–12, BBSC–Balatonújlaki SE 2–1, Koppányvölgye FC–Mernye KSE 1–0.
Déli csoport
Gyékényes SE–Somogyszobi VSE 1–8, Mike FC–Somogyszili SE 4–3, Csököly Ö.SE–Somogyjád II-Alsóbogát 1–0, Homokszentgyörgy SE–Lábod Medosz SE 3–3.