2022.04.11. 10:28

Nagybajomban szenvedtek vereséget a somogysárdiak

A Somogy megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság két favoritja, a Balatonlelle SE és a Nagyatádi FC is simán nyert idegenben a 19. fordulóban.

Fotó: Nemeth_Levente

Segesd–Nagyatád 0–3 (0–0)
Segesd. V.: Németh D.
Segesd SE: Imrei R. – Lakosa M. (Balogh B. a 64. percben), Gerlecz B. (Tóth Cs. a szünetben), Juhász Dezső, Horváth M. (Imrei M. az 55. percben), Patak B., Antal D., Kiss J., Horváth A., Juhász Dávid. Rituper B. Vezetőedző: Bérdi József.
Nagyatádi FC: Beke B. – Rituper R., Kovács K., Jerkovic M., Galamb D. (GFazekas Á. a 83. percben), Horváth P., Nikolic V. (Csikós Á. a 75. percben), Koósz Á., Pákai G., Dekanics M., Horváth F. Vezetőedző: Papp Zoltán.
Gólszerzők: Jekovic M. 2 (az 50. percben, a 87. percben), Dekanics M. az 58. percben).

Marcali VFC– Juta SE 5–0 (1–0)
Marcali. V.: Knézics.
Marcali VFC: Horváth N. – Czobor D., Pap M. (Balogh B. a 66. percben), Garai F., Laki-Molnár O., Szántó Zs., Balogh L. (Fenusz L. a 84. percben), Varga B., Klotz Á. (Bíró B. a 78. percben), Bradics T., Szabó D. Vezetőedző: Bőzsöny János.
Juta SE: Vajda K. (Mayer D. a 39. percben) – Jovánczai I. (Vadas A. a 66. percben), Mozsgai G. (Sallai B. a 66. percben), Lukács B. (Lévai Sz. a 73. percben), Márton Cs., Sólyom G., Vadas Z., Kovács R., Szalai N. (Tóth N. a 73. percben), Keresztes F., Balogh Á. Vezetőedző: Tóth Norbert.
Gólszerzők: Balogh L. a 29. percben, Klotz Á. a 49. percben, Szántó Zs. a 63. percben, Bradics T. 2 (a 80. percben, a 83. percben).

Toponár SE– Balatonlelle SE 1–4 (1–2)
Toponár. V.: Agócs.
Toponár SE: Szira G. – Albrecht B., Kovács P., Ivusza G., Sándor G., Ágoston P., Kökény H., Ivusza T., Muretics M. (Vaskó Á. a 80. percben), Gelencsér G., Horváth R. Vezetőedző: Ivusza Gábor.
Balatonlelle SE: Posza Zs. – Kelemen K., Buzsáki B. (Decsi R. a 32. percben), Hegedűs Gy., Körmendy K., Böjte P., Fila G., Balogh B., Kovács K., Dömötör D. (Kovács D. a 87. percben), Laczkó D. Vezetőedző: Kenéz Szabolcs.
Gólszerzők: Horváth R. a 33. percben, illetve Hegedűs Gy. a 42. percben, Böjte P. a 45. percben, Dömötör D. az 59. percben, Laczkó D. a 89. percben.
Sárga lap: Ivusza T. a 69. percben, Albrecht B. a 89. percben.

Balatoni Vasas SE– Csurgói TK 1–0 (0–0)
Siófok. V.: Erdelecz.
Balatoni Vasas SE: Bagi B. – Kálazi T. (Bene Á. a 88. percben), Sarkanti M. (Vida B. a 90. percben), Szalai K., Bene Zs., Szarka L. (Török D. a 82. percben), Scvhütz D., Oyedeji E., Lakatos B., Polgár N., Unger P. Vezetőedző: Vida András.
Csurgói TK: László Á. – Papp B., Papp M., Beke B., Takács D., Bódis G. (Nagy B. a 81. percben), Boros T., Keszthelyi B., Szöllősi K., Tóth Sz., Orsós Gy. Vezetőedző: Domján László.
Gólszerző: Bene Zs. a 76. percben – büntetőből.
Kiállítva: Király D. a 24. percben – a kispadról.
Sárga lap: Polgár B. az 5. percben, Szalai K. a 19. percben, Unger P. a 40. percben, Sarkanti M. a 47. percben, Kálazi T. a 60. percben, illetve Papp M. a 31. percben, Orsós Gy. a 39. percben, Beke B. a 66. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas SE–Csurgói TK 4–0.

AC Nagybajom– Somogysárd SE 3–2 (2–1)
Nagybajom. V.: Böröczi Z.
AC Nagybajom: Horváth B. – Kolumbán K., Ács-Gergely G. (Miskovics P. a 64. percben), Gergulás F. (Varga A. a 80. percben), Márton A., Weimann R., Babai G., Horváth P., Simon R., Vető Á., Androsics A. Vezetőedző: Horváth Péter.
Somogysárd SE: Buchenauer A. – Orbán R., Baranyai D., Ato, Palkovics T., Herzsenyák Á., Házi Á., Halász R., Nagy Z. (Kakatics B. a 74. percben), Zalivadnij P. (Kuti R. a 80. percben), Kulcsár K. Vezetőedző: Weimann Gábor.
Gólszerzők: Androsics A. a 17. percben, Babai G. a 40. percben, Weimann R. a 73. percben, illetve Ato a 42. percben, Baranyai D. a 63. percben.
Kiállítva: Horváth P. a 60. percben, illetve Baranyai D. a 85. percben.
Sárga lap: Gergulás F. a 62. percben, Horváth B. a 92. percben, illetve Házi Á. a 67. percben.
Az ifjúsági mérkőzést április 30-án 11 órától rendezik majd meg.

Tabi VSC–Balatonkeresztúr SK 2–1 (0–1)
Tab. V.: István J.
Tabi VSC: Horváth J. – Szabó Á. (Kleiber Z. a 88. percben), Pete K., Kiss G., Németh D., Kispál P., Magas V., Vida A., Ladiszlai K., Naász G., Pretz G. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.
Balatonkeresztúr SK: Oswald D. – Bogdán T. (Slezák B. a 73. percben)), Keöves A., Bartha M., Gelencsér A., Papp K., Csáki R., Bakos P., Kozma M., Nagy P., Páli N. Vezetőedző: Páli Norbert.
Gólszerzők: Ladiszlai K. a 72. percben, Vida A. a 91. percben – büntetőből, illetve Papp K. a 25. percben.
Sárga lap: Naász B. a 82. percben, Pretz G. a 87. percben, illetve Kozma M. a 79. percben, Papp K. a 86. percben, Keöves A. a 90. percben, Páli N. a 91. percben, Slezák B. a 92. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Tabi VSC–Balatonkeresztúr SK 0–12.