Labdarúgás

2022.05.16. 09:20

A Nagyatád és a Lelle is gólzáporos sikert aratott

Nyert a Nagybajom Kadarkúton, s feljött a harmadik helyre a Somogy megyei első osztályú labdarúgó-bajnokságban.

Molnár Gábor

Fotós: Nemeth_Levente

A 24. forduló eredményei
Segesd SE– Balatoni Vasas SE 0–1 (0–0)
Segesd. V.: Cservölgyi.
Segesd SE: Imrei R. – Keresztény G., Horváth A., Horváth M., Juhász Dezső (Ruppert B. a 29. percben), Patak B., Tóth Cs. (Gerlecz B. a 60. percben), Csatlós D. (Balogh B. a 80. percben), Kiss J., Juhász Dávid, Antal D. Vezetőedző: Bérdi József.
Balatoni Vasas SE: Bagi B. – Ábrahám B. (Bene Á. a 88. percben), Polgár B., Oyedeji E., Bene Zs., Kovács N., Sarkanti M., Szalai K., Schütz D,., Unger P., Szakra L. (Grill G. a 76. percben). Vezetőedző: Vida András.
Gólszerző: Szalai K. a 62. percben.
Sárga lap: Csatlós D. a 64. percben, Keresztény G. a 78. percben, illetve Unger P. a 28. percben, Ábrahám B. a 88. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd SE–Balatoni Vasas SE 1–13.

Marcali VFC– Toponár SE 0–0
Marcali. V.: Takács M.
Marcali VFC: Horváth N. – Czobor D. (Papp M. az 52. percben), Garai F., Laki-Molnár O., Varga B., Klotz Á. (Suchmann D. a 63. percben), Szabó D., Szántó Zs. (Bíró B. a 78. percben), Kuckó G., Balogh L. (Somogyi V. a 86. percben), Bradics T. Vezetőedző: Bőzsöny János.
Toponár SE: Ács-Kocsis A. – Albrecht B., Kovács O., Ivusza G., Sándor G., Horváth R., Kabelács D., Ágoston P., Miklós D., Szekeres D., Gelencsér G. Vezetőedző: Ivusza Gábor.
Kiállítva: Gelencsér G. a 72. percben. Sárga lap: Szabó D. a 74. percben, Szántó Zs. a 85. percben, illetve Kabelács D. a 47. percben, Ágoston P. az 51. percben, Szekeres D. a 61. percben, Albrecht B. a 63. percben, Horváth R. a 92. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Marcali VFC–Toponár SE 1–0.

Balatonlelle SE– Somogysárd SE 7–0 (5–0)
Balatonlelle. V.: Balikó Z.
Balatonlelle SE: Pozsa Zs. – Kelemen K., Benke B. (Dömötör D. az 54. percben), Hegedűs Gy., Körmendy K. (decsi R. a 64. percben), Böjte P. (Kovács D. a 76. percben), Fila G. (Pető T. a 64. percben), Balogh B., Laczkó D. (Buzsáki B. az 57. percben), Neubauer M., Szi P. (Kovács K. a szünetben). Vezetőedző: Kenéz Szabolcs.
Somogysárd SE: Buzsáki M. – Szulimán D., Marits I., Baranyai D. (Körmendi G. a 65. percben), Ato, Nagy A., Kakatics B. (Nagy K. az 50. percben), Házi Á., Halász R., Nagy Z., Kuti R. (Havasi B. a 76. percben). Vezetőedző: Weimann Gábor.
Gólszerzők: Fila G. 2 (a 9. percben, a 39. percben), Laczkó D. a 25. percben, Körmendy K. 2 (a 34. percben, az 59. percben), Benke B. a 43. percben, Böjte P. a 74. percben.
Sárga lap: hegedűs Gy. az 5. percben.

Nagyatádi FC– Tabi VSC 8–0 (5–0)
Nagyatád. V.: Erdelecz.
Nagyatádi FC: Beke B. (Deák Z. a szünetben) – Rituper R. (Fazekas Á. a 62. percben), Kovács K., Jerkovic M. (Csikós Á. a 68. percben), Galamb D. (Bogdán L. a 75. percben), Horváth P. (Mózsi M. a szünetben), Nikolic V. (Juhász Á. a 68. percben), Koósz Á. (Vrban N. a 62. percben), Pákai G., Dekanics M., Horváth F. Vezetőedző: Papp Zoltán. Tabi VSC: Horváth J. – Kaveczki B., Naász B., Ladiszlai K., Kiss G., Németh D. (Hlavati M. a 7. percben), Szabó Á., Magas V., Vida A., Tábori B., Kecskés B. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.
Gólszerzők: Koósz Á. a 11. percben, Horváth P. 3 (a 34. percben, a 36. percben, a 43. percben), Nikolic V. a 45. percben, Pákai G. 2 (a 49. percben, a 60. percben), Dekanics M. az 53. percben.

Kadarkút VSK– AC Nagybajom 1–2 (1–0)
Kadarkút. V.: Hegyi A.
Kadarkút VSK: Strublics J. – Iván D., Simon R., Iványi B., Jakabfi M., Komáromi M., Ferenczi M. (Ámon B. a 67. percben), Orsós V., Pandur Á. (Németh D. a 64. percben), Balogh Á., Kovács K. Vezetőedző: Pandur Ádám. AC Nagybajom: Horváth B. – Fodor T., Márton A., Nemes Gy. (Vető Á. az 50. percben), Weimann R., Babai G., Horváth P., Varga A. (Pap-Tibol M. a 63. percben), Miskovics P., Simon R., Androsics A. (Ács-Gergely G. a 15. percben). Vezetőedző: Horváth Péter.
Gólszerzők: Orsós V. a 23. percben, illetve Ács-Gergely G. a 71. percben, Simon R. a 81. percben.
Kiállítva: Fodor T. a 47. percben.
Sárga lap: Simon R. a 39. percben, Jakabfi M. az 59. percben, Ferenczi M. a 74. percben, illetve Miskovics P. a 29. percben, Horváth P. a 66. percben, Babai G. a 91. percben, Horváth B. a 91. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Kadarkút VSK–AC Nagybajom 1–3.

Juta SE– Balatonkeresztúr 2–1 (0–1)
Juta. V.: Schell Zs.
Juta SE: Vajda K. – Mozsgai G., Lukács B., Márton Cs., Sólyom G., Vadas Z., Kovács R., Szalai N., Sallai B. (Jovánczai I.), Keresztes F., Epstein S. Vezetőedző: Tóth Norbert.
Balatonkeresztúr SK: Egyed B. – Keöves A. (Bogdán T. az 55. percben), Bartha M., Horváth M. (Gyenis R. a 75. percben), Gelencsér A., Papp K., Csáki R. (Bojtor B. a 60. percben), Bakos P., Kozma M. (Slezák B. a 80. percben), Mészáros D. (Müller J. az 50. percben), Nagy P. Vezetőedző: Páli Norbert.
A Csurgói TK együttese szabadnapos volt.

Mesterlövészek
A góllövőlista élcsoportja: 1. Nikolic Vukan (Nagyatád) 23 gól, 2. Kuti Richárd (Somogysárd) 17 gól, 3. Dekanics Márk (Nagyatád) 13 gól, 4. Bradics Tamás (Marcali) 12 gól, 5. Böjte Patrik Gábor (Balatonlelle) és Jerkovic Marko (Nagyatád) 11-11 gól, 7. Ellis Samuel Ato (Somogysárd), Hegedűs Gyula (Balatonlelle), Holoda Martin (Csurgó), Iván Dániel (Kadarkút) és Orsós Viktor Márk (Kadarkút) 10-10 gól.

Így folytatják
A hétvégén (szombaton és vasárnap) a 25. fordulóval folytatódik a Somogy megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság. A mérkőzések egységesen 17 órakor kezdődnek.
Szombat: Balatoni Vasas SE–Marcali VFC, AC Nagybajom–Segesd SE, Csurgói TK–Balatonlelle SE.
Vasárnap: Tabi VSC–Kadarkút VSK, Balatonkeresztúr SK–Nagyatádi FC, Somogysárd SE–Juta SE.

A Balatonlelle SE (fehér mezben) hazai pályán 7–0-ra kiütötte a vendég Somogysárd SE együttesét
Fotó: Németh Levente