2022.05.20. 10:48
Az öreglakiak uralják a góllövőlista élcsoportját
Fotó: Lang Robert Kaposvar
A 31. fordulóval folytatódik a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság, három meccset rendeznek szombaton, a többi vasárnap lesz.
A 31. forduló párosítása. Szombat, 17 óra: Somogyjád SZSE–Kaposfüred SC, Zamárdi Petőfi SE–Karád SC, Kaposmérő SE–Balatonföldvári SE. Vasárnap, 17 óra: Lengyeltóti VSE–Dél-Balaton FC, Kiskorpádi SE–1926 PSE Fonyód, Buzsák KSE–Kéthelyi SE, Kaposfői Kiske–Öreglak Medosz SE, Balatonberényi KSE–Mezőcsokonya SE, Böhönye KSE–Balatonszabadi SE.
A góllövőlista élcsoportja: 1. Valkó Tibor Balázs (Öreglak Medosz SE) 43 gól, 2. Virágh László (Öreglak Medosz SE) 30 gól, 3. Kollár Marcell (Öreglak Medosz SE) és Rack Róbert (Lengyeltóti VSE) 24-24 gól, 5. Németh József Tamás (Somogyjád SZSE) 20 gól, 6. Galgóczi Károly (Dél-Balaton FC) 19 gól, 7. Belovics Dominik (Kaposfüred SC) 18 gól, 8. Fenyvesi Márk (Balatonszabadi SE) és Szekér Zoltán Ákos (Dél-Balaton FC) 17-17 gól.
Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság, a 21. forduló párosítása. Szombat, 17 óra: Babócsa SE–Osztopán SE, FC Barcs–Csokonyavisontai KSE. Vasárnap, 17 óra: Berzence SE–Inke Villtek SE, Nkse Balatonszárszó–Bodrog SC, Somogyvári KÖSE–Szabás SE, Szőlősgyörök KSE–Kapostáj Zimány SE.
A góllövőlista élcsoportja: 1. 1. Kiss Bálint (Inke Villtek SE) 27 gól, Tompa István (FC Barcs) 25 gól, 3. Gergulás Ferenc (FC Barcs) 23 gól, 4. Lakatos Roland (Somogyvári KÖSE) és Papp László (Berzence SE) 21-21 gól, 6. Kampf Róbert Márió (FC Barcs) és Schenker Tibor (FC Barcs) 20-20 gól, 8. Markos Péter (Inke Villtek SE) 17 gól, 9. Balázs Patrik (Berzence SE) és Horváth Dániel Richárd (Somogyvári KÖSE) 14-14 gól, 11. Takács Dávid (Nkse Balatonszárszó) 13 gól, 12. Nagy Szabolcs (Inke Villtek SE), Pál Patrik (Inke Villtek SE) és Rajnics Richárd (Kapostáj Zimány SE) 12-12 gól.
Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság – Északi csoport, a 21. forduló párosítása. Szombat, 17 óra: Visz Dél-Balaton FC–Balatonendrédi Haladás FC. Vasárnap, 17 óra: Kötcse SE–Ádánd KSE, Mernye KSE–Balatonújlaki SE, Nágocs SE–BBSC, Koppányvölgye FC–Kapolyi SE, Andocs Községi SE–Somogybabod SE.
Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság – Déli csoport, a 21. forduló párosítása. Szombat, 17 óra: Kaposújlaki SC–Somogyszobi VSE. Vasárnap, 17 óra: Lábod Medosz SE–Mezőcsokonya SE II., Somogyjád II.-Alsóbogát–Somogyszili SE, Homokszentgyörgyi SE–Mike FC, Csököly ÖSE–Gyékényes SE. Molnár G.
Megye II. osztály
1. | Öreglak | 28 | 24 | 2 | 2 | 123–40 | 74 | |
2. | Kaposfüred | 30 | 20 | 3 | 7 | 72–37 | 63 | |
3. | Mezőcsokonya | 30 | 19 | 2 | 9 | 80–47 | 59 | |
4. | Balatonföldvár | 29 | 16 | 5 | 8 | 58–52 | 53 | |
5. | Böhönye | 30 | 15 | 4 | 11 | 86–59 | 49 | |
6. | Dél-Balaton FC | 30 | 14 | 7 | 9 | 79–50 | 49 | |
7. | Somogyjád | 30 | 14 | 6 | 10 | 62–56 | 48 | |
8. | Balatonszabadi | 29 | 15 | 0 | 14 | 79–62 | 45 | |
9. | Kaposmérő | 28 | 14 | 3 | 11 | 61–57 | 45 | |
10. | Kiskorpád | 29 | 12 | 7 | 10 | 54–39 | 43 | |
11. | Kéthely | 30 | 12 | 6 | 12 | 61–68 | 42 | |
12. | Kaposfő | 30 | 11 | 4 | 15 | 49–48 | 37 | |
13. | Lengyeltóti | 30 | 11 | 4 | 15 | 64–74 | 37 | |
14. | Buzsák | 30 | 11 | 2 | 17 | 52–84 | 35 | |
15. | Balatonberény | 30 | 10 | 3 | 17 | 60–86 | 33 | |
16. | Fonyód | 30 | 6 | 1 | 23 | 30–110 | 19 | |
17. | Karád | 30 | 5 | 4 | 21 | 48–94 | 19 | |
18. | Zamárdi | 29 | 5 | 1 | 23 | 32–87 | 16 |
A Kaposfői Kiske csapata a már bajnok Öreglak Medosz SE együttesét fogadja
Fotó: Lang Róbert
Megyei IV. osztály – Északi csoport
1. | Balatonendréd | 19 | 17 | 1 | 1 | 91–11 | 52 | |
2. | Koppányvölgye | 19 | 15 | 1 | 3 | 65–16 | 46 | |
3. | Nágocs | 19 | 14 | 3 | 2 | 74–17 | 45 | |
4. | Somogybabod | 19 | 11 | 0 | 8 | 57–33 | 33 | |
5. | Kötcse | 19 | 10 | 3 | 6 | 32–22 | 33 | |
6. | Mernye | 19 | 8 | 2 | 9 | 43–44 | 26 | |
7. | BBSC | 18 | 7 | 2 | 9 | 28–38 | 23 | |
8. | Ádánd | 18 | 5 | 5 | 8 | 28–52 | 20 | |
9. | Visz | 19 | 6 | 0 | 13 | 28–89 | 18 | |
10. | Balatonújlak | 19 | 4 | 3 | 12 | 39–54 | 15 | |
11. | Andocs | 19 | 3 | 2 | 14 | 20–52 | 11 | |
12. | Kapoly | 19 | 1 | 2 | 16 | 17–94 | 5 |
Megyei III. osztály
1. | Barcs | 19 | 16 | 3 | 0 | 137–9 | 51 | |
2. | Babócsa | 20 | 14 | 3 | 3 | 66–25 | 45 | |
3. | Berzence | 20 | 13 | 4 | 3 | 84–28 | 43 | |
4. | Somogyvár | 20 | 12 | 4 | 4 | 66–43 | 40 | |
5. | Inke | 20 | 12 | 3 | 5 | 105–48 | 39 | |
6. | Balatonszárszó | 19 | 10 | 1 | 8 | 49–40 | 31 | |
7. | Zimány | 20 | 6 | 4 | 10 | 40–70 | 22 | |
8. | Csokonyavisonta | 19 | 6 | 3 | 11 | 31–65 | 21 | |
9. | Osztopán | 20 | 5 | 4 | 11 | 30–87 | 19 | |
10. | Szabás | 19 | 3 | 2 | 14 | 32–107 | 11 | |
11. | Szőlősgyörök | 19 | 2 | 2 | 15 | 25–81 | 8 | |
12. | Bodrog | 20 | 2 | 1 | 17 | 24–86 | 7 |
Megyei IV. osztály – Déli csoport
1. | Mike | 15 | 12 | 2 | 1 | 73–22 | 38 | |
2. | Somogyszil | 15 | 11 | 2 | 2 | 59–29 | 35 | |
3. | H.szentgyörgy | 15 | 9 | 4 | 2 | 50–33 | 31 | |
4. | Kaposújlak | 14 | 8 | 2 | 4 | 42–29 | 26 | |
5. | Lábod | 16 | 7 | 2 | 7 | 42–36 | 23 | |
6. | Somogyjád II. | 15 | 5 | 1 | 9 | 29–50 | 16 | |
7. | Gyékényes | 16 | 4 | 2 | 10 | 35–65 | 14 | |
8. | Csököly | 15 | 4 | 1 | 10 | 33–54 | 13 | |
9. | Somogyszob | 13 | 3 | 1 | 9 | 29–44 | 10 | |
10. | Mezőcsokonya II. | 14 | 2 | 1 | 11 | 25–55 | 7 | |
11. | Kaposfüred SC | (Kizárva) | ||||||
12. | Kaposszerdahely | (Kizárva) |