2022.05.10. 09:41

Bajnok az Öreglak Medosz SE

Öt fordulóval a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság vége előtt már bajnoki címet ünnepelhetett az Öreglaki Medosz SE csapata.

Fotó: Muzslay Péter

Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság a 29. forduló eredményei

Dél-Balaton FC– Kéthelyi SE 1–1 (0–1)
Balatonszemes. V.: Czár K.
Dél-Balaton FC: Závec A. – Sövény G. (Majoros Bálint a szünetben), Galgóczi K., Inotai F., majoros Barnabás, Horváth B., Herczeg M., Mester G., Réti A., Ódor G. (Varga Á. a 65. percben), Grübl Z. (Böröczky B. a szünetben). Vezetőedző: Böröczky Bánk. Kéthelyi SE: Gyurkó G. – Kolozs L., Hajdu I., Buzsáki Á. (Potyondi S. a 68. percben), Abdalla R., Vass A., Kórosi P., Török R. (Hodorics D. a 75. percben), Géczi D., Kutor G. (Kisharmadás E. a 61. percben), Kormos A. Vezetőedző: Nikula András. Gólszerzők: Galgóczi K. a 66. percben, illetve Hajdu I. a 23. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Dél-Balaton FC–Kéthelyi SE 2–5.

Somogyjád SZSE–Balatonföldvári SE 1–1 (1–1)
Somogyjád. V.: Takács M.
Somogyjád SZSE: Tompa L. – Árbogászt A. (Varga D. a 74. percben), Horváth M., Nemes P., Horváth F., Bosnyák Á. (Nagy I. a 68. percben), Madeira-Lopes C., Németh J., Palkovics J., Cser G., Ferencz M. Vezetőedző: Hanusz János. Balatonföldvári SE: Kandó Zs. – Tislér N., Schmidt G., Kovács R. (Illés K. a 68. percben), Nagy J., Bocsev B., Porédos F., Kadlicskó G., Nieselberger Á., Puller P., Koseluk B. (Steiner P. a 78. percben). Vezetőedző: Farkas Zoltán. Gólszerzők: Németh J. a 42. percben, illetve Kadlicskó G. a 34. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyjád SZSE–Balatonföldvári SE 1–5.

Zamárdi Petőfi SE–Öreglak Medosz SE 2–4 (1–2)
Zamárdi. V.: Mátyás L.
Zamárdi Petőfi SE: Pápes M. – Mészárovics F., Olasz B., Hodola T., Diószegi Z. (Papp R. a szünetben), Samu A., Torjai M., Kovács R., Horváth J., Nagy M. (Kiss Á. az 54. percben), Barta D. Vezetőedző: Kiss Ákos. Öreglak Medosz SE: Bene D. – Valkó D. (Kovács K. az 58. percben), Kollár M., Hilcz J. (Csonka J. a 80. percben), Niklai D., Valkó T., Kovács T., Izsó A. (Fazekas K. a 71. percben), Virágh K., Virágh P., Virágh L. Vezetőedző: Kovács Károly. Gólszerzők: Mészárovics F. a 9. percben, Samu A. a 62. percben, illetve Virágh L. 3 (a 23. percben, az 58. percben, a 66. percben), valkó T. a 36. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Zamárdi Petőfi SE–Öreglak Medosz SE 1–12.

Kaposmérő SE– Mezőcsokonya SE 1–4 (1–0)
Kaposmérő. V.: Balikó Z.
Kaposmérő SE: Hegedüs I. – Szabó L. (Schneiker R. a 74. percben), Fajtai R., Horváth Z., Bartos J., Simon M., Papp B., Tulok L., Tabi T., Franzi R., Gazder D. Vezetőedző: Juhász András. Mezőcsokonya SE: Kéri L., Landek M., Kuti J., Balogh R., Mátés B., Vendriczki B., Szabó A., Rákosa J., Kuti K., Ceglédi Cs. (Huszár Cs. a 82. percben), Kuti S. Vezetőedző: Mátés Balázs. Gólszerzők: Bartos J. a 49.percben, illetve Kuti K. 2 (a 65. percben, a 72. percben), Mátés B. a 74. percben, Balogh R. a 83. percben. Kiállítva: Fajtai R. az 55. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposmérő SE–Mezőcsokonya SE 0–10.

Kaposfői Kiske– Balatonszabadi SE 2–1 (1–1)
Kaposfő. V.: Babos Cs.
Kaposfői Kiske: Sulcz R. – Gyenesei Z., Fejes B. (Endre H. az 57. percben), Weimann Á. (Pencz V. a 88. percben), Vajda T., Herbel P. (Piszker B. a szünetben), Ölbei M., Tábori G., Herbel T., Szilvai T. (Ivusza P. a 66. percben), Ács A. (Heizer R. a szünetben). Vezetőedző: Nógely Péter. Balatonszabadi SE: Krisztin Botond – Jónás P., Fenyvesi M. (Ticz G. a 44. percben), Szentpéteri L., Baricz A. (Horváth T. a szünetben), Horváth M., Krisztin Balázs, Csapó B., Keszler Á., Bárány Á., Késmárki T. Vezetőedző: Késmárki Tamás. Gólszerzők: Vajda T. a 21. percben, Ivusza P. a 76. percben, illetve Szentpéteri L. a 7. percben.
Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfői Kiske–Balatonszabadi SE 1–8.

Lengyeltóti VSE– 1926 PSE Fonyód 5–1 (1–0)
Lengyeltóti. V.: Erdelecz.
Lengyeltóti VSE: Izsák A. (Krivarics A. a 84. percben) – Sipos T., Pamuki M., Ujváry E., Schmida I. (Pamuki A. az 55. percben), Németh R. (Horváth T. a 68. percben), Horváth M., Rack R. (Szekeres G. a 16. percben), Kiss D., Georgi R., Szenyéri R. Vezetőedző: Sipos Zoltán. 1926 PSE Fonyód: Varga B. – Geiszt T., Kádár A., Bogdán K., Varga D., Graszl N., Androsovits K. (Francsics R. az 59. percben), Horváth P., Görcsi S., Szabó D., Tollár J. Vezetőedző: Graszl Norbert. Gólszerzők: Szekeres G. 3 (a 24. percben, a 47. percben, a 78. percben), Németh R. a 67. percben, Pamuki M. a 81. percben, illetve Graszl N. a 85. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Lengyeltóti VSE–1926 PSE Fonyód 7–2.

Kiskorpádi SE– Kaposfüred SC 1–2 (0–0)
Kiskorpád. V.: Balikó.
Kiskorpádi SE: Imre K. – Burda D., Blinczki Á., Horváth M. (Fazekas A. a 68. percben), Szabó Zs., Büki B., Hortobágyi B., Sznopek B., Erdei F. (Pék K. a 83. percben), Nagy K., Dózsa R. Vezetőedző: Bogdán Gábor. Kaposfüred SC: Bogdán B. – Csiszár T., Horváth M., Dervalits S., Károli Gy., Belovics D., Kocsis P. (Sebők A. a 88. percben), Hornyák D. (Tóth A. a 68. percben), Teruzzi Ludovico R. (Pápai T. a 78. percben), Makai M., Bunovácz A. (Kurucz T. a 73. percben). Vezetőedző: Pál Gábor. Gólszerzők: Erdei F. a 74. percben – büntetőből, illetve Blinczki Á. az 55. percben (öngól), Makai M. a 87. percben – büntetőből.
Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpádi SE–Kaposfüred SC 1–2.

Buzsák KSE– Karád SC 2–1 (1–0)
Buzsák. V.: Kolesányszky.
Buzsák KSE: Kovács Gy. – Insperger Zs. (Kesztyűs R. az 58. percben), Szilágyi Sz., Proity R., Hosszú B. (Bándi A. a 37. percben), Ambrus M., Pántics Sz. (Kovács R. a 84. percben), Matucza Á. (Mezriczki Z. az 58. percben), Molnár M. (Babina Zs. a 89. percben), Drubi G., Fehér B. Vezetőedző: Perusza Balázs. Karád SC: Huber D. – Szűcs J. (Sztojka M. az 57. percben), Kovács B., Kreka B., Strángli P., Bogdán Zs., Encenplenner T. (Balása M. a 72. percben), Andermann M., Komáromi B., Fábri Á., Vajandt Gy. Vezetőedző: Torma Zsolt. Gólszerzők: Proity R. a 25. percben – büntetőből, Pántics Sz. a 78. percben, illetve Andermann M. az 50. percben. Kiállítva: Szilágyi Sz. a 61. percben, illetve Bogdán Zs. a 62. percben.
Az ifjúsági mérkőzés félbeszakadt.

Balatonberényi KSE– Böhönye KSE 4–6 (3–4)
Balatonberény. V.: István J.
Balatonberényi KSE: Konkoly A. – Szép M. (Wolf B. a szünetben), Vörös B., Nyári T., Bogdán A. (Bakos Z. a 76. percben), Mezőfi J. (Szántó R. a 20. percben), Karancz K., Kiss P., Gazda G., Orsós N. (Tóth J. a 84. percben), Fenusz T. Vezetőedző: Nyári Tibor. Böhönye KSE: Vass J. – Ruzsics D., Banicz R., Szalai Zs. (Garai B. a 72. percben), Sipos A., Garai B., Csizmadia T., Tóth T. (Bakos M. a 67. percben), Farkas T. (Banicz K. a 87. percben), Farkas Cs., Kocsis Z. Vezetőedző: Nagy Attila. Gólszerzők: Sipos A. a 25. percben (öngól), karancz K. a 41. percben, Vörös B. a 46. percben, Garai B. az 58. percben (öngól), illetve Ruzsics D. 2 (az 1. percben, az 5. percben), Farkas Cs. a 2. percben, Farkas T. 2 (a 32. percben, a 65. percben), Garai B. a 77. percben.
Az ifjúsági mérkőzés elmaradt.
A 30. forduló párosítása. Szombat, 17 óra: Kéthelyi SE–Kiskorpádi SE, 1926 PSE Fonyód–Dél-Balaton FC, Balatonszabadi SE–Balatonberényi KSE, Kaposfői Kiske–Mezőcsokonya SE, Balatonföldvári SE–Zamárdi Petőfi SE. Vasárnap, 17 óra: Kaposfüred SC–Buzsák KSE, Öreglak Medosz SE–Kaposmérő SE, Karád SC–Somogyjád SZSE, Böhönye KSE–Lengyeltóti VSE.
A góllövőlista élcsoportja: 1. Valkó Tibor Balázs (Öreglak Medosz SE) 39 gól, 2. Virágh László (Öreglak Medosz SE) 30 gól, 3. Rack Róbert (Lengyeltóti VSE) 24 gól, 4. Kollár Marcell (Oreglak Medosz SE) 23 gól, 5. Galgóczi Károly (Dél-Balaton FC) és Németh József Tamás (Somogyjád SZSE) 19-19 gól, 7. Fenyvesi Márk (Balatonszabadi SE) és Szekér Zoltán Ákos (Dél-Balaton FC) 17-17 gól, 9. Bartos József (Kaposmérő SE) és Vass Alex Adrián (Kéthelyi SE) 16-16 gól.

Megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság a 19. forduló eredményei
Babócsa SE–Csokonyavisontai KSE 3–0 (az ifjúsági mérkőzésen 4–2), Berzence SE–Bodrog SC 4–1 (az ifjúsági mérkőzés elmaradt), Inke Villtek SE–Osztopán SE 11–1 (az ifjúsági mérkőzésen 0–7), Somogyvári KÖSE–Kapostáj Zimány SE 7–1 (az ifjúsági mérkőzésen 1–1). Az Nkse Balatonszárszó–Szabás SE felnőtt és ifjúsági mérkőzés is elmaradt, s az FC Barcs–Szőlősgyörök KSE összecsapást sem tudták megrendezni.
Megyei IV. osztályú labdarúgó-bajnokság
A 19. forduló eredményei – Északi csoport: Visz Dél-Balaton FC–BBSC 3–1, Kötcse SE–Balatonendrédi Haladás FC 0–2, Ádánd KSE–Balatonújlaki SE 4–0, Mernye KSE–Kapolyi SE 5–1, Nágocs SE–Somogybabod SE 4–1, Koppányvölgye FC–Andocs Községi SE 4–4.
A 19. forduló eredményei – Déli csoport: Mezőcsokonya SE II.–Somogyszili SE 1–5, Lábod Medosz SE–Somogyszobi VSE 3–1, Somogyjád II.-Alsóbogát–Gyékényes SE 3–2. A Kaposújlaki SC–Mike FC mérkőzést nem tudták megrendezni.