2022.10.03. 13:45

A Kaposfő lenullázta ellenfelét

Gólgazdag mérkőzéseket hozott a Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulója. A Barcs nyolc találatig jutott a Karáddal szemben, míg a Mezőcsokonya és a Fonyód is öt gólig menetelt.

Trancsik Zsanett

A Somogy megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának eredményei

Kéthelyi SE–Balatonszabadi SE 2–0 (0–0)

Kéthely, vezette: Cservölgyi Szilárd.

Kéthelyi SE: Gyurkó G. – Kolozs L., Nemes R. (Nemes Zs. a 70. percben), Hajdu I. (Nikula Zs. a 67. percben), Kisharmadás E., Abdalla R. (Szentes M. a 82. percben), Vass A., Tanai Gy. (Insperger Á. a 85. percben), Török R. (Krix K. a 85. percben), Kutor G., Kormos A. Vezetőedző: Nikula András.

Balatonszabadi SE: Németh A. – Jónás P., Ticz G., Szesztrás M., Németh K., Horváth M., Krisztin B., Csapó B., Keszler Á., Éberhardt K., Zrínyi R. Vezetőedző: Boda Mihály.

Gólszerzők: Tanai Gy. a 65. percben, Török R. a 78. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kéthelyi SE–Balatonszabadi SE 3–2.

FC Barcs–Karád SC 8–1 (2–1)

Barcs, vezette: Keszericze László.

FC Barcs: Banicz Barnabás – Orsós Sz., Gyaja B. (Jakab J. a 62. percben), Horváth Zs. (Rengel R. az 57. percben), Tompa I., Horváth L., Kimpf R., Mangult N., Talpas M. (Kampf R. a szünetben), Banicz Benjamin (Farkas T. a 65. percben), Schenker T. (Balogh A. a 73. percben). Vezetőedző: Laklia Tamás.

Karád SC: Huber D. – Bánki M., Bánki B., Szűcs J. (Szente A. a 73. percben), Madarász B., Kreka B., Orsós Z., Bogdán Zs., Bencze R., Bogdán V. (Torma Zs. a 81. percben), Kovács R. Vezetőedző: Torma Zsolt.

Gólszerzők: Mangult N. a 28. percben, Banicz Benjamin a 36. percben és a 64. percben, Tompa I. az 52. percben, a 60. percben és a 73. percben, Kampf R. az 58. percben és a 76. percben, illetve Kreka B. a 38. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: FC Barcs–Karád SC 20–0.

1926 PSE Fonyód–Buzsák KSE 5–1 (1–0)

Fonyód, vezette: Juhász Ferenc.

1926 PSE Fonyód: Varga B. – Molnár M., Fehér B., Andermann D. (Horváth P. a 78. percben), Mezriczki Z. (Szabó Gy. a 81. percben), Böszörményi R., Szabó D. (Francsics R. a 72. percben), Tollár J., Vándor A., Bór N. (Bogdán K. a 74. percben), Varga D. (Jóna Z. a 67. percben). Vezetőedző: Graszl Norbert.

Buzsák KSE: Penderik I. – Kovacsik T., Proity R., Jakab B., Borsi L., Hosszú B. (cserélve az 56. percben), Molnár G., Matucza Á. (Sáfár I. a 66. percben), Babina Zs., Bebics B. (Horváth E. a 27. percben), István P. Vezetőedző: Kozics István.

Gólszerzők: Szabó D. a 21. percben, Varga D. a 48. percben, az 57. percben és a 64. percben, Bór N. a 68. percben, illetve Jakab B. a 77. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: 1926 PSE Fonyód–Buzsák KSE 4–2.

Kaposmérő SE–Balatonföldvári SE 2–1 (1–1)

Kaposmérő, vezette: Böröczi Zoltán.

Kaposmérő SE: Orosz R. – Szabó L., Magyar Z., Balogh R., Niklai Á. (Schneiker R. a 82. percben), Zalivadnij P. (Gazder D. a 87. percben), Rubecz P., Rákosa J. (Tabi T. a 80. percben), Szabó D., Franzi R. (Papp B. a 80. percben), Tábori G. Vezetőedző: Juhász András Gyula.

Balatonföldvári SE: Porédos F. – Schmidt G. (Kurdi F. az 56. percben), Tislér N., Koseluk B., Kadlicskó G. (Steiner P. a 81. percben), Kurdi P., Nieselberger Á. (Illés K. a 84. percben), Tóth V., Kovács N., Alt Á., Nagy J. (Lakos J. a szünetben). Vezetőedző: Farkas Zoltán.

Gólszerzők: Franzi R. a 25. percben, Rubecz P. a 83. percben, illetve Schmidt G. az 5. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposmérő SE–Balatonföldvári SE 3–4.

Mezőcsokonya SE–Böhönye KSE 5–2 (4–1)

Mezőcsokonya, vezette: Erdelecz József.

Mezőcsokonya SE: Iványi B. – Huszár Cs., Ceglédi Cs., Mátés B. (Tarró L. a 68. percben), Vendriczki B., Kuti K., Cser D. (Danics D. a szünetben), Balogh L. (Nagy G. a 63. percben), Marits T., Sebők A. (Landek M. a szünetben), Kuti R. (Kéri L. a 70. percben). Vezetőedző: Mátés Balázs.

Böhönye KSE: Hajdú L. – Kocsis Z. (Szabó P. a szünetben), Banicz K., Garai Bence, Garai Balázs, Csizmadia T., Farkas T., Ruzsics D., Mózes G. (Huszka F. a 60. percben), Gőbölös B. (Garai N. a szünetben), Fejes P. (Imrei D. a 70. percben). Vezetőedző: Bérdi József.

Gólszerzők: Kuti R. a 13., 24., 43. és a 48. percben, Mátés B. a 19. percben, illetve Farkas T. a 21. és a 74. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Mezőcsokonya SE–Böhönye KSE 5–3.

Kiskorpádi SE–Dél-Balaton FC 0–3 (0–2)

Kiskorpád, vezette: Godina József.

Kiskorpádi SE: Imre K. – Blinczki Á. (Blinczki D. a szünetben), Kelemen Cs., Erdei F. (Balog Bálint a szünetben), Nagy K., Hortobágyi B., Büki B. (Horváth M. a 36. percben), Balog Balázs (Kovács B. a 65. percben), Burda D., Sznopek B., Nagy I. (Ottucsák Z. a 65. percben). Vezetőedző: Bogdán Gábor.

Dél-Balaton FC: Balása M. – Sövény G., Huszár T., Galgóczi K., Böröczky B., Varga Á., Majoros Barnabás, Herczeg M., Majoros Bálint, Réti A., Ódor G. Vezetőedző: Böröczky Bánk.

Gólszerzők: Galgóczi K. a 10., a 40. és a 85. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpádi SE–Dél-Balaton FC 1–9

Lengyeltóti VSE–Balatonberényi KSE 3–0 (3–0)

Lengyeltóti, vezette: Kolesánszky Zoltán.

Lengyeltóti VSE: Izsák A. (Krivarics A. a 78. percben) – Horváth T. (Horváth F. az 52. percben), Nagy Sz. (Horváth Gy. a 84. percben), Ujváry E., Pamuki M. (Sipos S. a 65. percben), Schmida I. (Szekeres G. az 52. percben), Németh R., Szenyéri R., Horváth M., Kiss D., Insperger Zs. Vezetőedző: Szentes Róbert.

Balatonberényi KSE: Konkoly A. – Szép M., Nyári T., Sárközi Zs. (Nadrai D. a szünetben), Wolf B., Bakos Z. (Tóth Cs. az 52. percben), Bogdán A., Orsós N., Tulman Zs., Tóth J., Fenusz T. Vezetőedző: Nyári Tibor.

Gólszerzők: Pamuki M. a 3. percben, Insperger Zs. a 10. percben, Schmida I. a 38. percben.

Az ifjúsági mérkőzés elmaradt.

Kaposfői Kiske–Somogyjád SZ.SE 2–0 (1–0)

Kaposfő, vezette: Károli Máté.

Kaposfői Kiske: Liska J. – Gyenesei Z., Endre H. (Krakter D. a 80. percben), Weimann Á. (Horváth Gy. a szünetben), Fésűs Á., Sulcz R. (Bartos J. a szünetben), Vajda T., Herbel P., Ölbei M., Herbel T. (Piszker B. a 85. percben), Ács A. (Springmann F. a 85. percben). Vezetőedző: Szilvai Tamás.

Somogyjád SZ.SE: Tompa L. (Tánczos R. a szünetben) – Magyar P. (Horváth R. a szünetben), Nemes P., Németh J., Mátrai L., Madeira-Lopes C., Hujbert D. (Nyerges B. a szünetben), Szabó M., Kántor P., Szentpáli M., Ferencz M. Vezetőedző: Hanusz János.

Gólszerzők: Sulcz R. a 35. percben, illetve Nemes P. öngól – a 28. percben.

Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfői Kiske–Somogyjád SZ.SE 2–9.

A Somogy megyei harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 5. fordulójának eredményei: Balatonszárszó NKSE–Zamárdi Petőfi SE 0–3, Szabási SE–Csokonyavisontai KSE 6–5, Nágocs SE–Kapostáj Zimány SE 6–0, Osztopán SE–Somogyvár KÖSE 0–6. A Koppányvölgye FC és az Inke Villtek SE találkozója elmaradt.

A Somogy megyei negyedosztály, Északi csoport 5. fordulójának eredményei: Ádándi KSE–BB SC Balatonboglár 0–3, Kapolyi SE–Kötcse SE 1–3, Andocs KSE–Somogybabod SE 1–1, Balatonendrédi Haladás FC–Mernye KSE 2–2, Somogyjád II-Alsóbogáti Sasok–Visz Dél-Balaton FC 5–2.

A Déli csoport 5. fordulójának eredményei: Kaposújlaki SE–Homokszentgyörgyi SE 4–2, Ötvöskónyi KSE–Lábodi Medosz SE 0–4, Somogyszili SE–Bodrog SC 14–0, Mike FC—Iharosberény SE 1–2, Mezőcsokonya SE–Csököly Ö.SE 1–0, Somogyszobi VSE–Gyékényes SE 4–0.