Kézilabda U17

2022.12.08. 09:31

Hibátlanul zárták a 2022-es évet a NEKA leánycsapatai(Galéria)

Hibátlanul zárták a 2022-as naptári évet a NEKA leány U17-es és U19-es csapatai, a szerda az Alba Fehérvár KC fiataljai ellen győztek a boglári lányok.

Fotó: Németh Levente

Dr. Woth Péter együttese szoros első félidő után 40-29-es eredménnyel gyűjtötte be a két bajnoki pontot, míg ifj. Kiss Szilárd csapata már az első harminc perc után (24-10) gyakorlatilag eldöntötte a találkozót végül 41-28-ra diadalmaskodott.- Írja a Neka.hu

LU17 I. osztály-Nyugat, 10.forduló

NEKA Sportcsarnok, Balatonboglár

NEKA – Alba Fehérvár KC  41-28 (24-10)

Játékvezetők: Bánfi Imre, Bazsó Gábor

NEKA: Krasznay D., Szilágyi P. (kapusok), Mihály H. 3, Seres L. 2, Molnár R. 3, Verbősy H. 4, Pónya R. 1, Kiss M. 4, Lavaj F. 1, Katona L. 4, Nagy B. 3, Bali B., Szebeni D. 2, Molnár F. 5, Jelena F. 5, Kriston K. 4, - vezetőedző: Ifj.Kiss Szilárd

Alba Fehérvár KC: Tóth M. (kapus), Mester M. 4, Vas B. 1, Patai M., Szita F. 1, Lakatos A. 1, Horváth L. 2, Czenki P. 8, Takács Á. 4, Móré Z., Németh D. 5, Laczkó N. 1, Kormos N., Baráth R., Takács T., Takács D. 1, - vezetőedző: Huszti Ambrus

Hétméteresek:4/4, ill. 2/2

Kiállítások:14 perc, ill. 8 perc

Eredmény alakulása:10. p: 7-3, 17. p: 18-5, 22. p: 19-5, 28. p: 23-9, 39. p: 31-16, 43. p: 35-17, 50. p: 35-22, 57. p: 39-26

MESTERMÉRLEG:

Ifj.Kiss Szilárd:„Az első félidő nagyon feszes jó iramú volt. Utána látszott, hogy nem összeszokott felállásokban játszottunk, de örülök, hogy mindenki hozzátett a győzelemhez!”

forrás: neka.hu