Labdarúgás

2025.01.14. 12:24

Ez az oka Székely Tibor távozásának

Sokakat megdöbbentett a hír, hogy közös megegyezéssel távozott a Rákóczi FC vezetőedzője. Székely Tiborral

A Csakfoci.hu portál készített egy rövid interjút a Kaposvári Rákóczi FC távozó vezetőedzőjével, Székely Tiborral.
– Fájó szívvel tettem, de meg kellett lépnem, annak ellenére, hogy élő szerződésem volt – nyilatkozta a Csakfoci.hu-nak Székely Tibor – Hat gyermekem van és sajnos adódott egy olyan családi probléma, ami miatt szükségessé vált a napi jelenlétem. Egyedül költöztem le Kaposvárra, 180 kilométerre voltam a szeretteimtől, és nem akartam, hogy az egyre gyakoribb ingázás a csapat eredményességének a rovására menjen. Hálás vagyok Prukner elnök úrnak, hogy ebbe belement, azért pedig különösen, hogy próbált marasztalni. Szerencsére jól alakulnak a dolgok, talán februárra, márciusra újra minden rendben lesz, de ezt garantálni nem lehet. Úgy tartottam korrektnek, ha nem tudok 100 százalékosan a csapattal foglalkozni, akkor távozom. Imádtam a munkámat, az eredmények is jöttek, de a család az első.

Székely Tibor
Székely Tibor egy évig irányított a Rákóczi FC csapatát Fotó: Lang Róbert

A Kaposvári Rákóczi FC a negyedik helyről várja a tavaszi folytatást. A csapat kereken egy évig irányított a közös megegyezéssel távozó tréner.
– Tavaly év elején vettem át a csapatot és a hatodik helyről feljöttünk a negyedikre – folytatta Székely Tibor. – Nyáron az volt a cél, hogy minél közelebb legyünk az élbolyhoz és egy olyan együttes alapjait rakjuk le, amelyik egy-két éven belül feljuthat az NB II.-be. Azt gondolom, hogy jó úton jártunk, a csapat két rendszerben is magabiztosan tud játszani és ott van a közvetlen élmezőnyben. Tiszta szívemből fogok szurkolni az utódomnak és a srácoknak, hogy rövid időn belül sikerüljön az osztályváltás.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában