utolsó perc

2017.09.22. 21:22

Csurgói KK: egygólos vereség a Komló otthonában

Egyetlen góllal, 23-22-re kapott ki a Csurgói KK Komlón a férfikézilabda NB I. 3. fordulójában.

Sport36-Komló–Csurgói KK 23–22 (11-12)

Komló, 900 néző. V: Horváth P., Marton B.

- A Csurgói KK többször is vezetett négy találattal (8–12, 9–13) az első félidőben, sőt ez a különbség a 43. percre újra visszaállt (15–19), de a Komló innen is visszakapaszkodott, és az utolsó percben kiharcolta a sikert – írta a mérkőzésről a Nemzeti Sport Online.

Sport36-Komló: Selymes – Markovics 3 (2), Pribanic 9, Jerkovics 4, Balázs, Obradovic 3, Gebhardt 2. Csere: Szabó M. (kapus), Szögi, Szunajko 1, Grünfelder, Laufer 1, Szkokán. Edző: Kilvinger Bálint.

Csurgói KK: Balogh T. – Vasics 6 (4), Mikita J. 3, Oslak 2, Hadziomerovic 2, Cehte 4, Radjenovic 2. Csere: Bartucz (kapus), Vasvári, Géczi, Oliveira 1, Hanusz 1, Szeitl, Ferreira 1, Varjú, Gazdag. Edző: Sótonyi László.

Kiállítások: 12, ill. 10 perc.

Hétméteresek: 2/2, ill. 4/4.

Mestermérleg

Kilvinger Bálint: – Ezen a mérkőzésen az elmúlt két összecsapás minden nehézségét félre tudtuk tenni, és igazi csapatként működtünk. Gratulálok a fiúknak.

Sótonyi László: – Csalódott vagyok, kevés gólt dobtunk támadásban, nem érdemeltünk vereséget.