Hírek

2007.02.08. 11:09

Priskin találataival harmadik a magyar csapat

Priskin Tamás góljaival a magyar labdarúgó-válogatott két góllal nyert Lettország ellen a ciprusi négyes tornán a harmadik helyért rendezett mérkőzésén.

BAMA

A 31. percben Tőzsér 20 méterről lőtt, a labda kipattant a kapusról, melyet Priskin közelről a hálóba továbbított (1-0). Az 53. percben Farkas tört be a tizenhatoson belülre, ahol ütközött a lett kapussal, a labda Priskin elé pattant, a magyar támadó 8 méterről az üres kapuba helyezett (2-0). Az első játékrészt aktívabban kezdték a lettek. A második félidőben sem volt játékban nagy különbség az együttesek között, a hajrában mindent megpróbált a lett gárda, Tőzsérék azonban megőrizték az előnyt. Várhidi Péterrel a kispadon harmadik mérkőzését játszotta a magyar válogatott - az első, Kanada elleni meccsen megbízott kapitány volt a szakember -, és Priskin Tamás, a Watford légiósa mindegyik találkozón betalált.