Hírek

2008.03.18. 09:05

Bodrogi a dobogón

Bodrogi László 11 mp hátránnyal a második helyen végzett a Portugália déli részén rendezett Tour de Santarem kerékpáros körversenyen. A Crédit Agricole magyar kerekesét az olasz Maurizio Biondo előzte meg a négy szakaszból álló viadalon.

BAMA

Dobogóra állhatott még a Tour de France- on 2004-ben második, 2005-ben pedig harmadik német Andreas Klöden. Davide Rebellin nyerte meg a Párizs-Nizza kerékpáros viadalt, az olasz kerekes mind- össze három másodperccel előzte meg az összesítésben honfitársát Rinaldo Nocentinit. Ez volt a legkisebb különbségű győzelem a verseny 66 éves történetében. Harmadik az ukrán Jaroslav Popovics lett.