Hírek

2008.03.03. 10:28

Szegedi vereség és búcsú a BL-ben

Kikapott a Pick Szeged 28-25-re a dán GOG Gudme otthonában vasárnap. A magyar csapat így nem juthat a legjobb négy közé a férfi kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjéből.

BAMA

A két gárda első összecsapásán a Tisza-partiak az utolsó másodpercben dobott góllal diadalmaskodtak 34-33-ra. De mivel a Szeged egy hete hazai pályán kikapott a Barcelonától, így tudni lehetett, hogy a szegediek csak akkor kerülhet az elődöntőbe, ha a hátralévő mérkőzéseinek mindegyikét megnyerik. Az első félidőben a Szeged biztosan, 3-4 góllal vezetett, de a második félidőben sorozatban dobott öt góllal, három és  fél perc alatt fordított a Gudme.