Hírek

2012.08.11. 11:35

Bronzérmes Douchev-Janics Natasa

A kajakos Douchev-Janics Natasa bronzérmet nyert 200 méteren szombaton a londoni olimpián.

MTI

A háromszoros olimpiai bajnok Janics - aki csütörtökön címvédőként második lett Kovács Katalinnal párosban 500 méteren - a győzelemért szállt harcba a legrövidebb távon. A rajtja - ahogy az előcsatározások során - ezúttal sem neki sikerült a legjobban, ami még nem lett volna baj, csakhogy most elmaradt a szokásos felzárkózása, nem volt esélye a legjobbak legyőzésére, s éppen csak becsúszott a harmadik helyre.

Janics a magyar londoni küldöttség 16. érmét - közte negyedik bronzát - szerezte.