Online közvetítés

2007.08.18. 17:25

Oláh fejese egy pontot ért a Rákóczinak

A Diósgyőr még a mérkőzés elején megszerezte a vezetést, a kaposváriak csak a második játékrészben tudtak egyenlíteni hazai pályán. A vendégek végül pontot érő védekezést bemutatva állták a Rákóczi rohamait.

SONLINE

Gabona Trans Kaposvári Rákóczi FC - DVTK 1-1 (0-1)
Kaposvár, Rákóczi-stadion, 3000 néző, V.: Bede (Tompos, Farkas)

2. perc: A hazai csapat kezdte a mérkőzést. Remek hangulat uralkodik a kaposvári lelátón a rengeteg hazai szurkolónak köszönhetően.

5.perc: Szakály 26 méteres lövését kellett Kötelesnek hárítania. Nem sokkal később Maróti szbadrúgásból ível a diósgyőri kapu elé, de Ebala fejessel felszabadított.

8. perc: 0-1!
Vezetnek a vendégek Sipeki ugratta ki Simont, a játékos 13 méterről a kaposváriak kapujába helyezte a labdát.

10. perc: Zahorecz lerántotta Douvát, sárga lapot kapott a szabálytalanságért.

16. perc: Az utóbbi percekben a középpályán koncentrálódik a játék, a 14. percben egy diósgyőri szöglet után szabadítottak fel a kaposvári védők.

18. perc: Vasziljevics 18-ról elengedett, léc alá tartó bombáját tolta ki Köteles.

21. perc: Szakály jobb oldali beadását Ebala vágta ki a jól érkező Oláh elől.

26. perc: Alves 22 méteres bombája majdnem meghozta az egyenlítést, de a labda a jobb oldali kapufáról visszavágódott a mezőnybe a vendégekhez.

32. perc: Hiába játszik állandosuló mezőnyfölényben a Rákóczi, a diósgyőriek a vezetés tudatában állják a kaposvári rohamokat.

33. perc: Alves Vasziljevicsnek, ő pedig Oláhnak passzolt, a csatár centikkel talált a jobb kapufa mellé.

35. perc: Simon került helyzetbe a kaposvári kapunál, nyolc méterről föléemelt.

37. perc: Alves hét méterről fejelhetett, de Köteles bravúrral hárított, éppen úgy, mint két perccel később, de akkor Vasziljevics lövését fogta a vendégek kapusa.

41. perc: Oláh tört be a 16-oson belülre, alapvonalról akart beadni, a labda szinte végiggurult a gólvonalon, majd elhagyta a játékteret.

45. perc: Félidőben: Kaposvári Rákóczi FC - DVTK   0-1

47. perc:
A szünetben Ebala helyére Kállai érkezett a vendégekhez, a második félidő első kaposvári szögletét könnyedén kibekkelték a diósgyőriek.

48. perc: 1-1!
Pest jobboldali beadása után Oláh fejelt öt méterről a léc alá.

53. perc: Pintér 15 méteres lövését ütötte ki Köteles. Két perccel később Oláh gurított tízről a bal kapufa mellé.

61. perc: Vasziljevics adott remek labdát Oláhnak, aki belépett a tizenhatoson belülre, de a lövése nem jutott el a kapuig, a vendég védők szögletre mentettek.

64. perc: Petrók rántotta le Douvát, a kaposvári sárga lapot kapott.

65. perc: Douva kispadra ült, helyére Lakatos érkezett a vendégekhez.

70. perc: Korábban Oláh lapos lövését hárította Köteles. Egy szabadrúgás során Vasziljevics 17 méterről csúnyán fölélőtte a labdát.

71. perc: Köteles kapus kapott sárgát időhúzásért.

73. perc: Pest bal oldali beadása után Vasziljevics félfordulatos lövését blokkolták, egy perccel később Oláh és Alves kevergetett a vendégek kapujánál, de a védők újra menteni tudtak.

79. perc: Cseréltek a vendégek: Lipusz helyére Leo érkezett a pályára.

81. perc. Óriási nyomás alatt tartja a Rákóczi a diósgyőriek kapuját, de a vendégek rendre fel tudnak szabadítnai.

85. perc: Pest kapott sárga lapot szövegelésért.

87. perc: Szakály helyére Graszl Norbert érkezett a kaposvári csapatba.

90+2. perc. Pest Krisztián buktatásért megkapta második sárgáját, a kiállítás után nem sokkal véget ért a mérkőzés.

Gabona Trans Kaposvári Rákóczi FC:
Milinte – Grúz, Zahorecz, Petrók, Pintér – Pest, Maróti, Vasziljevics, Szakály P. (Graszl N.) – Oláh, Alves.
Edző: Prukner László.

DVTK: Köteles – Farkas N., Hegedűs Gy., Elek, Lipusz (Leo) – Sipeki, Vitelki, Ebala (Kállai), Katona A. – Simon, Douva (Lakatos).
Edző: Pajkos János

Gólszerző: Simon (8. perc); Oláh (48. perc)
Sárga lap: Zahorecz (10. perc); Petrók (64. perc); Köteles (71. perc); Pest (85. perc)
Kiállítva: Pest (92. perc)