2008.11.02. 19:05

A szemesiek tízszer, a fonyódiak pedig kilencszer köszöntek be

A Berény Bábonymegyeren, míg a Szőlősgyörök Bálványoson aratott fölényes győzelmet.

Munkatársainktól

Balatonszemes–Öreglak 10–1 (6–1)
Balatonszemes, 80 néző. V.: Konczlik. Gólszerzők: Stefcsik A. 3, Ódor G. 2, Magyari 2 (mindkettőt 11-esből), Mátyás, Androsics, Kohán (öngól), illetve Virágh K. Kiállítva: Polgárdi (Öreglak) a 84. percben a partjelző megsértéséért. Az ifimeccsen: Balatonszemes–Öreglak 9–2.

Fonyód–Látrány 9–1 (6–0)
Fonyód, 80 néző. V.: Tabi. Gólszerzők: Fenyvesi 3, Bodogán 3, Mercz, Dancs, Molnár Á., illetve Kasza. Az ifimeccsen: Fonyód–Látrány 11–0.

Balatonszentgyörgy–Balatonboglár 4–1 (3–0)
Balatonszentgyörgy, 150 néző. V.: Szakács. Gólszerzők: Vígh, Sipőcz, Simon R., Giber, illetve Kalász. Az ifimeccsen: Balatonszentgyörgy–Balatonboglár 8–1.

Balatoni Vasas–Igal 3–1 (2–1)
Balatonkiliti, 120 néző. V.: Lengyel. Gólszerzők: Király, Kanyó, Horváth G., illetve Takács I. Kiállítva: Takács I. (Igal) az 53. percben a játékvezető megsértéséért, Lakatos J. (Igal) a 72. percben a játékvezető megfenyegetéséért. Az ifimeccsen: Balatoni Vasas–Igal 2–2.

Kőröshegy–Kéthely 2–0 (0–0)
Kőröshegy, 200 néző. V.: Kiss B. II. Gólszerzők: Bóza, Hock. Az ifimeccsen: Kőröshegy–Kéthely 3–2.

Ságvár–Balatonföldvár 4–4 (2–1)
Ságvár, 100 néző. V.: Pankász. Gólszerzők: Ticz 2, Feri, Balogh T., illetve Füge, Balogh G., Gerván P., Nieselberger (11-esből). Az ifimeccsen: Ságvár–Balatonföldvár 2–3.

Bálványos–Szőlősgyörök 2–5 (1–2)
Bálványos, 80 néző. V.: Balogh M. Gólszerzők: Virth, Olajos, illetve Horváth 2, Takács 2, István. Kiállítva: Gipp (Bálványos) a 70. percben labdával megdobta az ellenfelét. Az ifimeccsen: Bálványos–Szőlősgyörök 5–3.

Bábonymegyer–Balatonberény 2–5 (1–4)
Bábonymegyer, 80 néző. V.: Balogh L. Gólszerzők: Horváth I. (11-esből), Németh J. (11-esből), illetve Horváth P. 2, Gazda 2, Heffner. Az ifimeccsen: Bábonymegyer–Balatonberény 0–18.