2009.05.03. 22:00

Vendégsiker Nagyatádon

Újabb fordulót játszottak a harmadosztályban, s a somogyi csapatok igen gólszegény mérkőzéseket vívtak.

SONLINE

Dráva csoport
Nagybajom–Komlói Bányász 1–1 (0–0)
Nagybajom, 200 néző. V.: Szappanyos Roland.
Nagybajom: Noé – Banai, Kollega, Plajbász, Buzás, – Horváth Á., Csörgei (Petronovics 46.), Laki, Babai, – Szabó A., Nagy R. (Tóth G. 77.). Edző: Bőzsöny János.
Gólszerzők: Petronovics (70., 11-esből), illetve Győri (80., 2 m-es gurítás).
Kiállítva: Horváth Á. (85., 2. sárgalap után), illetve Bocz (90., 2. sárgalap után).
Jók: Kollega, Nagy, Laki, Szabó, illetve Vas, Seemaer.

Dombóvár–Marcali VFC 1–0 (0–0)
Dombóvár, 200 néző. V.: Jakab.
Marcali VFC: Tánczos – Takács, Magyar, Károli, Tóth – Mixtai, Kovács O. (Lakics, 85.), Kovács P. (Bódai, 75.), Németh A. – Bellán, Németh B. Edző: Németh István.
Gólszerző: Fábián (82.).
Jók: Fábián, illetve Kovács O., Kovács P., Németh A., Bellán.

Nagyatádi FC–Kaposvári Rákóczi FC II. 0–1 (0–0)
Nagyatád, 100 néző. V.: Molnár A.
Nagyatádi FC: Patak – Prucsi, Tamás, Horváth J., Bencsik – Nagy B. (Vukmann, 75.), Kiss J., Márton, Akácsos – Pércsi (Bre-zovszky, 53.), Pintér D. (Balogh Zs., 53.). Edző: Papp Zoltán.
Rákóczi FC II.: Horáth T. – Pintér L., Major, Dekanics, Bőle – Kulcsár K., Németh P., Keczeli (Balázs B., 46.), Tabi (Szolo-májer, 46.) – Jovánczai, Reszli. Edző: Pusztai László, Balázs József.
Gólszerző: Bőle (50.).
Kiállítva: Szolomájer (51., ütésért).
Jók: Prucsi, Tamás, Horváth J., Márton, illetve Horváth T., Pintér L., Dekanics, Kulcsár, Jovánczai.

Duna csoport

Balatonlelle SE–Szigetszentmiklós 1–3 (1–1)
Balatonlelle, 150 néző. V.: Hajdu.
Balatonelle SE: Erdei – Gere, Kenéz, Juhász (Földes 80.), Bérczi, – Herczeg, Gál, Takács (Gyánó 70.), Balogh, – Galgóczi, Tanárki (Tamási 75.). Edző: Keszei Ferenc.
Gólszerzők: Takács (20.), illetve Csurka (8.), Kovács (60.), Tóth (82.).
Hatvan percen keresztül egyenrangú ellenfele volt a csoport bajnok aspiránsának a Balatonlelle.
Jók: Takács, Kenéz, Juhász.

BFC Siófok II.–Környe SE 1–0 (0–0)
Siófok, városi stadion, 50 néző. V.: Farkas T.
BFC Siófok II.: Balikó – Horváth G., Baranyai, Márton, Körmendi – Horváth A., Eugene – Horváth B. (Tóth A., 55.), Krizbai, Tóth R. (Hollósi, 87.) – Handler (Orosz, 76.). Edző: Horváth Károly.
Gólszerző: Horváth G. (67.).
Már az első félidőben eldönthette volna a találkozót a fölényben játszó, helyzeteket kidolgozó hazai együttes. A második játékrészben Horváth Gábor szöglet utáni fejese meghozta a gólt, illetve a győzelmet a balatoniaknak a kiesés ellen küzdő környeiek ellen.

A Dráva csoport további eredményei: Szekszárd–Pécsvárad 2–2, Beremend–PVSK 2–1, Bogád–Mohács 4–1, Szent-lőrinc–Nagykanizsa 5–2, Paksi FC II.–Bonyhád 4–0.