2009.08.08. 18:51

Három góllal nyert a Rákóczi

Az első félidő nehezen keződődött, de a másodikra már egy gólos vezetéssel állt újra pályára a Rákóczi, amiben még két találat volt. Ezzel meszerezték második győzelmüket is a kaposváriak a bajnokságon.

Sonline

Zalaegerszeg, vzeti: Szabó Zsolt, 3000 néző

ZTE: Vlaszák - Kocsárdi, Bogunovics, Todorovics, Panikvar - Kamber, Máté, Magasföldi, Illés - Rudnevs, Balázs. Vezetőedző: Csank Jénos.

Rákóczi FC: Milinte – Grúz, Petrók, Zahorecz, Junior – Gujics, Pest, Bank, Farkas Z. –  Farkas K , Nikolics. Vezetőedző: Prukner

2. félidő

90+2. perc 0-3!
Sztanicsot buktatták a 16-oson belül. Zahorec a kapu közepébe lőtte a tizenegyest.

80. perc
Pest helyett Kulcsár jött be.

79. perc
Bank passzolt remek ütemben Nikolicshoz, aki balról középre adott, a kapu elé berobbanó Szatnics pedig a bal kapufát találta telibe.

74. perc 0-2
Farkas Z. szöglete átszált a hoszzú oldalra, amit Nikolics tett vissza. A labdáért a kapu elé, ezúttal is Zahorecz helyezkedett a legjobban három méterről talált.

71. perc
Farkas K. helyett Sztanics jött be.

70. perc
Gujics 20 méteről mellé talált.

62. perc
Balázs helyett Horváth A. állt be.

61. perc
Nikolics 22 méteres léc alá tartó szabadrúgását ütötte ki Vlaszák.

60. perc
Balázs hagyott ki újabb nagy helyzet, de úgy is mondhatjuk, hogy Milinte védett bravúrral.

57. perc
Balázs lőtt főlé 14 méterről nagy helyzetben.

56. perc
Juniort Bogdán G. váltotta.

54. perc
Kocsárdi helyett Schulcz jött be.

52. perc
Farkas Z. lőtt kevéssel a jobb felső mellé 18 méterről.

46. perc
Csere az egerszegnél: Panikvar helyett Kovács G. állt be.

1. félidő

45+1. perc 0-1
Rudnevs hét méteres bal felsőbe tartó lövését Milint bravúrral lőtte.

45. perc
Pest sárgát kapott.

40. perc
Ismét Nikolics került nagy helyzetbe 14 méterről fölé bombázott.

38. perc
Pest ívelt a védők mögött álló Nikolicshoz, aki nyolc méterről az oldalhálóba lőtt.

31. perc 0-1!
Nikolics lódult meg az egerszeg térfélen, akit a tizenhatoson belül Kocsárdi szerelt, a labda Farkas Zoltánhoz került, akinek a beadása után Farkas Krisztián elől szögletre tisztáztak a hazai védők. Farkas Zoltán sarokrúgása után átkerült a labda a hosszú oldalon helyezkedő Nikolicshoz, akinek beadását Zahorec előre vetődve négy méterről a bal alsóba fejelte.

26. perc
Farkas Krisztián 10 méteres lapos lövését védte Vlaszák.

23. perc
Máté átadása után Magasföldi került órási helyzetbe, ám 13 méterről fölé lőtt.

18. perc
Illés szöglete után, Magasföldi lőtt 15 méterről kesvéssel a jobb felső sarok mellé.

14. perc
Illés szöglete utén Zahorecz tisztázott a Rákóczi kapuja előtt.

7. perc
Balázs Zsolt került óriási helyzetbe, ám mintegy tíz méterről leadott lövését Milinte bravúrral szögletre ütötte.