2011.05.07. 15:53

Döntetlent játszott a Rákóczi a Debrecennel

Most sem sikerült legyőzni a hajdúságiakat. Sok volt a helyzet, de egyet sem sikerült értékesítenie a kaposvári csapatnak.

Sonline

I. FÉLIDŐ

1. perc: A hazaiak kezdték a mérkőzést, hatalmas szurkoló tábor gyűlt össze a stadionban.

3. perc: Yannick sérült meg a játék közben, de némi ápolás után visszatért a pályára.

10. perc: Visszatérése után Yannick 8 méterről vette célba a Rákóczi kapuját, de Kovács nagy bravúrral védett.

15. perc: A kaposváriak sem maradtak tétlenek, Oláh indította Pericset, ám a kapujából kilépő Novakovics megszerezte a labdát.

18. perc: Kulcsár 14 méteres lövését ütötte ki Kovács.

20. perc: Okuka beadását követően Balázs elől mentettek a debreceni védők.

[caption id="" align="aligncenter" width="334"] Kemény harc folyt a pályán
[/caption]

25. perc: Újabb kaposvári támadás: Perics 22 méteres szabadrúgását védte ki Novakovics.

30. perc: Előrevágott debreceni indítás után Kovács kapujából kilépve szerezte meg a labdát.

33. perc: Pavlovics került közel a vendégek kapujához, de támadását sikerrel védte Novakovics.

38. perc: Okuka kapott sárga lapot.

41. perc: A debreceniek szöglete után felszabadított a hazai védelem.

44. perc: Pavlovics 10 méteres lövését hárította Novakovics.

45. perc: Vége az első félidőnek, egyelőre 0-0 az állás.

II. FÉLIDŐ

46. perc: Egyik csapat sem cserélt játékost.

48. perc: Novakovics húzott le egy előrevágott kaposvári labdát, meghiúsítva ezzel a hazaiak támadását.

51. perc: A vendégek is támadásba lendültek, de Bódi szögletét kiütötte Kovács.

56. perc: Nem bírnak egymással a csapatok, a két 16-os között folyik a játék.

60. perc: Kulcsár 10 méteres, lapos lövését védte nagy bravúrral Kovács.

62. perc: Újabb kaposvári védés: Yannick 20 méteres szabadrúgását hárította Kovács.

63. perc: Csere a debrecenieknél, Kulcsárt váltotta Illés.

66. perc: Rákóczi helyzet! Oláh 16 méterről centiméterekkel lőtt a kapu fölé.

70. perc: A kaposváriak is cseréltek, Grumics lépett a pályára Perics helyett.

72. perc: A mérkőzés második sárga lapját Coulibaly kapta.

77. perc: Debreceniek szöglete után a kaposvári védők tisztáztak a kapu elől.

82. perc: A második Rákóczi cserénél Dzsawad lép a pályára, és Oláh megy pihenni.

87. perc: Grumics szorult elsősegélyre, de szinte azonnal visszatért a pályára.

[caption id="" align="aligncenter" width="334"] Grumics szorult ápolásra
[/caption]

90. perc: Egy perc a hosszabbítás.

90+1 perc: Vége a mérkőzésnek, döntetlen lett a végeredmény.

Kaposvári Rákóczi FC - Debreceni VSC-TEVA  0-0 (0-0)
Kaposvári Rákóczi Stadion, 3000 néző, v.: Kassai