2014.11.25. 16:16

Harmincan voltak kíváncsiak a Rákóczi ZTE elleni meccsére

A szombati bajnoki után ismét a Zalaegerszeg együttesével mérkőzött meg a Kaposvári Rákóczi FC, ezúttal a Ligakupa F csoportjában.

Klein Péter

Kaposvári Rákóczi FC–Zalaegerszegi TE 1–0 (1–0)
Kaposvár, Rákóczi-stadion, 30 néző. V.: Kovács J. Z. (Lémon, Aradi).
[caption id="" align="aligncenter" width="430"] Visszavágott a Rákóczi a bajnoki vereségért
[/caption]
Kényelmesen futballoztak a csapatok az első félidőben. A kezdeti tapogatózás után Hadaró indult meg a bal szélen, két védőt kicselezett, majd betört a tizenhatoson belülre, ahol a harmadik sem tudta megállítani, s a bal felsőbe lőtt (1–0). A második játékrészben több lehetőséget is kidolgoztak csapatok, de újabb gól már nem esett. Ezzel a győzelemmel a Rákóczi kiejtette a Ligakupából a Zalaegerszeget, s revánsot vett a bajnoki verségért.

Kaposvári Rákóczi FC: Somodi – Karacs, Kereszturi, Lakatos, Hadaró – Zsdrál, Kovács O. (Nagy K., 65. p.) – Luka (Kis, 91. p.), Fejős (Király, 57. p.), Kozics (Richter, 82. p.) – Rajczi. Vezetőedző: Márton Gábor.
Zalaegerszegi TE: Czirjék (Hársfalvi, 65. p.) – Kocsis, Króner, Fodor, Forgács, – Tóth B. (Szi, 51. p.), Farkas N. (Aranyos, a félidőben) – Babati (Szőllősi, 52. p.), Kovács Gy. (Varga M., 65. p.), Bíró – Szegleti.
Vezetőedző: Lendvai Miklós.
Gólszerző: Hadaró (24. p.).
Sárga lap: Hadaró (63. p.).