megyei labdarúgás

2019.05.26. 20:48

Elbuktak a somogysárdiak a Magyaregres ellen

Az utolsó előtti forduló mérkőzéseit rendezték az ADAMA Somogy Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban.

Sonline

A 29. forduló eredményei

Csurgó–Tab 1–2 (0–2)

Csurgó, 80 néző. V.: Schell.

Csurgó: Beke B. – Dingó D., Soós G., Bozó P. (Huszka F., a szünetben), Kovács K., Faggyas J. (Tokai J., a 86. percben), Proszenyák M. (Kovács D., az 56. percben), Kuti F., Tóth Sz., Németh L., Somogyi B. Vezetőedző: Beke Lajos.

Tab: Horváth J. – Kleiber Z., Kaveczki B., Rácz A., Kispál P., Magas V., Vida A., Gombér P., Tábori T., Kecskés B., Kátai M. Vezetőedző: Ladiszlai Krisztián.

Gólszerzők: Kovács K. (a 70. percben) illetve Kispál P. (a 33. percben), Tábori T. (a 41. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgó–Tab 3–2.

Nagybajom–Balatoni Vasas 2–1 (2–0)

Nagybajom, 200 néző. V.: Agócs.

Nagybajom: Barátúri M. – Balogh Cs., Pető T., Vető Á., Ábrahám R., Horváth P., Cséfalvay D., Kolumbán E., Kovács R. (Horváth M., a 89. percben), Ács-Gergely G., Márton Cs. (Nagy I., a 88. percben). Vezetőedző: Horváth Péter.

Balatoni Vasas: Bagi B. – Schütz D., Bene Á., Sarkanti M., Gál M. (Varga K., a 80. percben), Németh K. (Tóth R., a szünetben), Fellai Á., Balogh G., Buza B., Suszter G., Pretz G. Vezetőedző: Vida András.

Gólszerzők: Pető T. (az 1. percben), Cséfalvay D. (a 36. percben) illetve Sarkanti M. (az 53. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Nagybajom–Balatoni Vasas 7–1.

Hetes–Balatonlelle 2–2 (0–1)

Hetes, 350 néző. V.: Hegyi.

Hetes: Balajcza Sz. – Heizer R., Szalai N., Fajtai R., Kis P., Kiss J., Decsi R., Prucsi M., Török B., Simon M. (Papp M., a 75. percben), Tabi T.(Zalivadnij P., a 75. percben). Vezetőedző: Nógely Péter.

Balatonlelle: Czebei Á. – Sallay B., Balogh L., Hegedűs Gy., Laczkó D., Fila G., Balogh B., Kovács D., Pallósi R. (Graszl N., a 77. percben), Bohata Á. (Pap M., az 56. percben), Neubauer M. Vezetőedző: Bőzsöny János.

Gólszerzők: Kiss J. (az 50. percben – 11-esből), Szalai N. (a 88. percben) illetve Pallósi R. (az 5. percben), Fila G. (a 71. percben – 11-esből).

Kiállítva: Fajtai R. (második sárga lap miatt a 71. percben) illetve Neubauer M. (szövegelését az 59. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Hetes–Balatonlelle 6–1.

Nagyatád–Segesd 8–0 (2–0)

Nagyatád, 100 néző. V.: Kertész.

Nagyatád: Bolla B. – Sallai M., Dekanics M., Kovács K., Kollár D., Csikós Á. (Czakó D., a 72. percben), Horváth M. (Kolumbán K., a 63. percben), Rácz E. (Kiss M., a 78. percben), Nikolics V. (Gerlecz B., a 63. percben), Kulcsár K., Koósz Á. (Vukk M., a 78. percben). Vezetőedző: Keszei Ferenc.

Segesd: Kis M. (Kovács L., a 75. percben) – Butor B., Lakosa M., Bonnyai Zs. (Budai P., a szünetben), Vers B., Juhász D., Ámon B., Csatlós D., László B., Szép Sz., Horváth A. Vezetőedző: Csajági Csaba.

Gólszerzők: Nikolics V. (a 27., és a 29. percben), Kiss M. (a 88., és a 90. percben), Dekanics M. (a 3. percben), Rácz E. (a 65. percben), Kolumbán K. (a 68. percben), Csikós Á. (a 69. percben).

Balatonföldvár–Toponár 1–5 (0–2)

Balatonföldvár, 100 néző. V.: Knézics.

Balatonföldvár: Bíró D. – Nagy J., Tislér N., Kovács R. (Lakos J., a szünetben), Bocsev B., Porédos F., Kadlicskó G. (Kurdi Á., a 76. percben), Rusvai Gy., Nieselberger Á. (Illés K., a 84. percben), Rusvai L., Óvári A. Vezetőedző: Andorka Péter.

Toponár: Gelencsér Á. – Albrecht B., Krénusz Á., Kovács P., Ivusza G., Miklós D., Orsós V., Nagy A., Tanitó T., Ivusza T., Gelencsér G. (Steinmetz T., az 54. percben). Vezetőedző: Ivusza Gábor.

Gólszerzők: Nieselberger Á. (a 82. percben) illetve Ivusza G. (a 13., és a 60. percben), Ivusza T. (a 20. percben), Orsós V. (az 58. percben), Krénusz Á. (a 74. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvár–Toponár 3–3.

Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő–Kadarkút 1–1 (1–1)

Balatonkeresztúr, 120 néző. V.: Czár.

Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő: Egyed B. – Bogdán T., Keöves A., Bartha M., Horváth M., Gelencsér A., Papp K., Nagy Sz., Kozma M., Horváth D., Kovács K. Vezetőedző: Deákvári Antal.

Kadarkút: Strublics J. – Vízhányó G., Vodicska K., Németh D., Domokos J., Vodicska B., Ferenczi M., Tarlósi M., Balogh Á., Ferenczi D., Ölbei M. Vezetőedző: Simon Bálint.

Gólszerzők: Bogdán T., illetve Balogh Á.

Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő–Kadarkút 17–1.

Magyaregres–Somogysárd 4–1 (2–1)

Magyaregres, 200 néző. V: Böröczi.

Magyaregres: Buchenauer A. – Keszthelyi B., Károli Gy., Richter P., Lukács B. (Ferencz D., 79. percben), Sólyom G. (Ulrich D., a 72. percben), Mészáros L. (Palkovics Z., 79. percben), Simon R., Fodor T., Baksa Zs., Iványi Ö. (Károli M. (a 63. percben). Vezetőedző: Brunczvig Róbert.

Somogysárd: Horváth N. – Páger B., Marits I., Baranyai D., Németh Á., Kuti K., Bunovácz A. (Orsós S., az 56. percben), Szabó A. (Göndöcz J., a 70. percben), Orbán R., Páger D., Kuti S. Vezetőedző: Vancsura Gábor.

Gólszerzők: Iványi Ö. (a 20. percben), Richter P. (a 42. és a 61. percben), Sólyom G., a 62. percben), illetve Kuti K. (a 39. percben).

Babócsa–Marcali 5–2 (3–0)

Babócsa, 120 néző. V.: Cservölgyi.

Babócsa: Banicz B. – Iván D., Horváth Sz., Keresztény G., Mangult N., Miskovics P. (Szalai Sz., a 65. percben), Krisztián L., Tompa I., Kovács G. (Kocsis P., a szünetben), Gergulás F. (Mózes G., a 65. percben), Csonka T. (Tóth G., a 75. percben). Vezetőedző: Bérdi József.

Marcali: Háromi Z. (Hacz B., a szünetben)– Huszár Á., Géczi D., Laki O., Bogdán P., Varga B., Sándor M., Szaka R. (Potyondi S., 60. percben), Czobor D., Czimondor P., Fenusz T. Vezetőedző: Konrád László.

Gólszerzők: Tompa (a 12. percben), Iván (a 41., és a 45. percben), Csonka (a 68. percben), Kocsis P. (a 76. percben, illetve Bognár P. (a 83. percben), Czimondor P. (a 89. percben).

Az ifjúsági mérkőzésen: Babócsa–Marcali 1–2.

Mesterlövészek

Az ADAMA megyei első osztály aranycipőjéért folyó versenyt vezető Pallósi Roland a Hetes kapuját is bevette, míg a mögötte álló Nikolics Vukan és Ivusza Gábor duó is duplázott a hétvégén. A élcsoport: 1. Pallósi Roland (Balatonlelle) 25 gól, 2. Ivusza Gábor (Toponár), Nikolics Vukan (Nagyatád) 24-24 gól, 3. Bohata Ádám (Balatonlelle) 22 gól, 4. Lóki Péter (Hetes), Kuti Krisztián (Somogysárd) 20-20 gól.

Így folytatják

Vasárnap rendezik az utolsó fordulót az ADAMA megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban, a mérkőzések egységesen vasárnap 17 órakor kezdődnek. A 30. forduló párosítása: Balatoni Vasas–Hetes, Tab–Balatonkeresztúr-Balatonmáriafürdő, Marcali–Csurgó, Toponár–Babócsa, Segesd–Balatonföldvár, Somogysárd–Nagyatád, Balatonlelle–Magyaregres, Kadarkút–Nagybajom.