2017.08.20. 11:18
Vasárnapi sportközvetítések
Ízelítő a topligák vasárnapi programjából: Angliában Tottenham–Chelsea rangadót rendeznek, Olaszországban az Internazionale a Fiorentinát fogadja, Spanyolországban pályán a Barcelona és a Real Madrid, Franciaországban a PSG.
Képernyőre kerül a DAC–Zsolna összecsapás a szlovák bajnokságból, valamint Németh Krisztián új csapata, a New England Revolution is. Birminghamben rendezik az atlétikai Gyémánt Liga következő versenyét – 110 gáton Baji Balázs is rajthoz áll –, férfi kosárlabda-válogatottunk pedig Izlanddal zárja felkészülési mérkőzéseit. A vasárnapi programban még: autósport, kerékpár, motorsport és tenisz.
Labdarúgás
ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ
14.30: Huddersfield Town–Newcastle United (Tv: Spíler Tv)
17.00: Tottenham Hotspur–Chelsea (Tv: Spíler Tv)
FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
15.00: Lille–Caen (Tv: Digi Sport1)
17.00: Marseille–Angers SCO (Tv: Digi Sport2)
21.00: Paris Saint-Germain–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
15.30: Freiburg–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
18.00: Borussia Mönchengladbach–1. FC Köln (Tv: Eurosport2)
OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ
18.00: Atalanta–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ
18.15: Athletic Bilbao–Getafe (Tv: Sport1)
20.15: FC Barcelona–Real Betis (Tv: Sport1)
22.15: Deportivo La Coruna–Real Madrid (Tv: Sport1)
BELGA BAJNOKSÁG
14.30: Anderlecht–Sint-Truiden (Tv: Digi Sport2)
18.00: Kortrijk–FC Bruges (Tv: Digi Sport3)
MLS
hétfő, 00.00: New York City FC–New England Revolution (Tv: Eurosport2)
SZLOVÁK BAJNOKSÁG
18.30: DAC 1904 (Dunaszerdahely)–MSK Zilina (Zsolna) (Tv: M4 Sport)
U19-ES NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÉSZAK-ÍRORSZÁG
20.30: Döntő: Franciaország–Spanyolország (Tv: Eurosport1)
Atlétika
16.00: Gyémánt Liga-verseny, Birmingham (Tv: Digi Sport3)
Autósport
11.00: F3, Zandvoort, 2. futam (Tv: Digi Sport1)
16.00: DTM, Zandvoort, 2. futam (Tv: M4 Sport)
23.00: IndyCar, Pocono (Tv: Digi Sport2)
Extrémsport-fesztivál, Budapest
19.00: UCI BMX Freestyle Park World Cup, férfidöntő (Tv: Digi Sport2)
Kerékpár
15.00: Vuela a Espana, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)
KOSÁRLABDA
Férfiválogatottak felkészülési mérkőzése, Székesfehérvár
14.00: MAGYARORSZÁG–Izland (Tv: M4 Sport)
Lósport
13.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
Motorsport
11.30: Supersport-vb, Németország, 1. futam (Tv: Spíler Tv, Eurosport1)
13.00: Superbike-vb, Németország, 2. futam (Tv: Spíler Tv, Eurosport1)
Tenisz
20.00: WTA-torna, Cincinnati, döntő: Halep–Muguruza (Tv: Digi Sport1)
22.00: ATP Masters, Cincinnati, döntő: Dimitrov–Kyrgios (Tv: Digi Sport1)