Augusztus 9, Kedd

Emőd névnap

23°
+33
+18
Mai évfordulókHírt küldök be

SONLINE

Somogy megyei hírportál

Mai évfordulókHírt küldök be

vám és vámügyintézéscímke

vám és vámügyintézés címkére 1 db találat
Kínai webshop ABC2019.02.11. 06:40

Hogyan kerülhetjük el legálisan a vámot és az áfát online vásárláskor?

Van mód a drágább kínai áruk vámmentes vásárlására is.
Van mód a drágább kínai áruk vámmentes vásárlására is.

Ezek is érdekelhetnek

A rendőrségre ment volna a kilenc napja eltűnt inárcsi édesanya
Origo - Itthon

A rendőrségre ment volna a kilenc napja eltűnt inárcsi édesanya

Börtönbe kerülhetnek a hétvégén Balatonba fulladt kislány szülei
Borsonline

Börtönbe kerülhetnek a hétvégén Balatonba fulladt kislány szülei

Háborús uszítással vádolják az Iszlám Állam magyar dicsőítőjét
Magyarnemzet

Háborús uszítással vádolják az Iszlám Állam magyar dicsőítőjét

Videa logo
Harmadik alkalommal választottak szépségkirálynőt Balatonlellén
Play icon
HD
03:19
SONLINE
Harmadik alkalommal választottak szépségkirálynőt Balatonlellén
Feliratkozom a SONLINE csatornájára
Subcribe header background

Hírlevél feliratkozás

Ne maradjon le a sonline.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre
Ingatlanbazár logo
Érdliget preferált részén, Diósdliget határán, kiválóan megközelíthető, lankás domboldalon elhelyezkedő, Diósdliget dombjaira örök panorámával rendelkező gyönyörű telken új építésű 4 lakásos ház alsó szintjének napfényes 57m2-es lakása, 34m2-es terasszal, 143m2-es saját, lekerített privát kerttel most kedvező áron az Öné lehet!

A 57m2-es (nappali-étkező-konyha, 2 szoba, fürdőszoba) lakás az utcáról saját elektromos kapun keresztül közelíthető meg. A saját kertben két autónak térkövezett autóbeálló is helyet kap. A lankás kertben tovább haladva a K-D-i fekvésű világos, jó elrendezésű lakást egy szeparált, 34m2-es saját teraszon keresztül érhetjük el. A teraszt a kerttel egy hat lépcsőfokból álló széles lépcsősor köti össze. A terasz fedhető, beépíthető, akár  télikertként is használható. Ezt, és a válaszfalak pontos elhelyezését (tehát a teljes belső teret) Ön a saját elképzeléseire szabhatja! Az ingatlan jelenlegi állapota: emelt szintű szerkezetkész. 

Az épület kiváló anyagok használatával, szakemberek által szakszerűen kerül kivitelezésre: A téglafalazatok Porotherm 30NA-ból, az előírt hőtechnikai méretezésnek megfelelő vastagságú hőszigetelő rendszerrel készülnek. Az épületeken belüli, lakáselválasztó falak hangtechnikai méretezésnek megfelelő nagy szilárdságú falazóblokkokból, a szükséges helyeken vasbeton pillérekkel, merevítő falakkal, míg a lakásokon belüli válaszfalak falazóblokkokból készülnek. A külső nyílászárók, 3 rétegű, hőszigetelt üvegezéssel lesznek ellátva, műanyag 6 légkamrás, külső oldalukon színezett, antracit színben. A hideg-meleg burkolatok, szaniterek, kapcsolók...a beruházó által megadott kollekciókból lesznek választhatók, természetesen 1.osztályú minőségben. Épület fedése antracit színű betoncserép. Részletes műszaki tartalomért kérem keressen!

Az épület teljesíti a 7/2006. TNM rendelet közel nulla energiaigényű épületekre vonatkozó követelményeit!

A lakás fűtéséről és hűtéséről hőszivattyú fog gondoskodni, fürdőszobában külön elektromos törülközőszárítóval.

Az elhelyezkedés kiváló! Csend és nyugalom, de mégis karnyújtásnyira minden elérhető! Buszmegálló 2 perc, iskola-óvoda pár perc, bevásárlási lehetőség, gyógyszertár...minden a közelben!

Ha Ön vágyik a nyugalomra, saját kertre, netán szeretne búcsút inteni a gázszámlának, akkor ez a lakás pont Önre vár!

A lakás 10%-al foglalható. Az épület jelenlegi készültségét figyelembe véve, a vételár felének kifizetését követően tudja a beruházó az Ön igényeire szabni leendő új otthonát. Éljen a lehetőséggel!

Befejezés: szerződéskötéstől számított 4 hónap!

További kérdéseivel kapcsolatban kérem keressen bizalommal, segítek!

65.9 MFt

Érdliget preferált részén, Diósdliget határán, kiv...
ZÖLD OTTHON HITEL, CSOK, 5% áfa visszatérítés, vagyonszerzési illetékmentesség igényelhető! 
Érd Központjában, vasútállomások közelében, de mégis nyugodt utcában eladó 13 db társasházi lakás. (földszinti és emeleti, 12 db 63-65 m2 ? 1 db 77 m2)
A lakások 2db hálószobával + nappalival rendelkeznek, terasszal vagy erkéllyel.

Helyiségek (1.emelet 2. lakás, 63.4m2): 
Nappali-Konyha-Étkező 32.2 m2
Szoba 8,2 m2 
Szoba 8 m2 
Fürdőszoba 5 m2 
Kamra: 1.8 m2 
Előszoba: 5.1 m2 
WC 1.9 m2 
Erkély 2,4 m2
Erkély 3.2 m2

Az épület szerkezete: 30 cm Porotherm falazóblokkból épültek, amelyet 15 cm hőszigeteléssel láttak el, belső válaszfalak 10cm-es téglából készültek. A tömbök között dupla főfal és közte hungarocell szigetelés van (összesen kb 65 cm), az azonos szinteken lévőknek pedig nincs közös fala, az emeleti lakások aljzati hangszigetelést kapnak, így nem hallhatják majd egymást a lakók.
 Az ablakok 5 légkamrás, 3 rétegű, hang és hőszigetelt üveggel ellátottak, fűtése (levegő-levegő) hőszivattyús rendszerű lesz 2db beltéri egységgel, ami egyben nyáron hűteni is tud majd. Egyéb helyiségekben norvég fűtőpanel kerül felszerelésre kiegészítő fűtésként, minden lakáshoz 2db villanyóra tartozik, a fűtés ?zöld áramtarifával? mért.
Minden lakáshoz minden mérőóra különálló, bejegyzett társasházi lakások lesznek külön helyrajzi számmal.
Hideg és meleg burkolatok 3 500 Ft / m2-ig választhatók, illetve szaniterek, ajtók igény szerint a meghatározott költség kereteken belül, extrák felár ellenében kérhetők.
Az ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik, udvari parkolóhely vásárolható 500e Ft/db áron. Lefoglalni 40 % önerővel lehetséges.
Várható átadás: 2022.nyár-ősz
A kivitelező számos referenciával rendelkezik Érden és egyéb városokban is.

A közelben iskola, óvoda, orvosi rendelő, kormányablak, földhivatal, gyógyszertár, egyéb bevásárlási lehetőségek, a buszpályaudvar és vasútállomás 3-4 perc sétával megközelíthető, ahonnan az M4 metro kb. 10-15 perc alatt elérhető. Gépkocsival az M0, M1, M6 és M7 autópálya 5-10 perc. 
Az ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik, a képek referencia- és látványképeket is tartalmaznak. (Az ár konyhabútort nem tartalmaz)
A hirdetésben szereplő információkat a kivitelezőtől kapott adatok alapján közöltem.
Vevőinknek szükség esetén kedvezményes hitelt biztosítunk teljes körű ügyintézéssel.
 Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
 Hívjon bizalommal!

53 MFt

ZÖLD OTTHON HITEL, CSOK, 5% áfa visszatérítés, vag...
További ingatlanokIngatlanbazár nyíl
tunderszepek-daily-girl

Legfrissebb

Jobb a hazai

Már nem éri meg külföldről rendelni, felpörögnek a magyar webshopok

Jövő hétvége

Négy mérkőzés ideje már ismert az NBI negyedik fordulójából

Döbbenetes fotó

Robbanásszerű fényjelenség rázta meg Győrt éjszaka

Európai Szuperkupa

A Real Madrid utolérheti a Milant és a Barcelonát

Hirdetés

Keresse a bevásárlónapi kuponokat a Somogyi Hírlapban!

Hirdetés

Színpadon a Republic

Hirdetés

Hallassa a hangját!

Hirdetés

A Videoton Elektro-Plast Kft. sajtóközleménye

Hirdetés

Konyha-étterem üzemeltetés

Hirdetés

Az ártalomcsökkentés soha nem volt még ennyire fontos

Legnépszerűbb

Már nem éri meg külföldről rendelni, felpörögnek a magyar webshopok

Négy mérkőzés ideje már ismert az NBI negyedik fordulójából

Robbanásszerű fényjelenség rázta meg Győrt éjszaka

Jövő szeptemberre készül el az új óvoda

Bulvár-celeb

Szívszorító

John Travolta megható sorokkal búcsúzott Olivia Newton-Johntól

57 perce
Szívszorító

John Travolta megható sorokkal búcsúzott Olivia Newton-Johntól

57 perce
Szomorú döntés

Reagált a szakításról megjelent hírekre L.L. Junior felesége

2 órája
Szomorú döntés

Reagált a szakításról megjelent hírekre L.L. Junior felesége

2 órája
Családi dráma

Kiderült: ezért nem akart már élni Klapka György fia

4 órája
Családi dráma

Kiderült: ezért nem akart már élni Klapka György fia

4 órája

Közélet

Kaposfő17 perce

Jövő szeptemberre készül el az új óvoda

Közgyűlés1 órája

Rezsivédelmi tanácsot és alapot hozott létre Kaposvár

Somogy2 órája

Új terepjárót kaptak a polgárőrök

Digitália

Linuxosok figyelmébe

Megjött Vanessa, a Linux Mint 21-es

2 órája
Linuxosok figyelmébe

Megjött Vanessa, a Linux Mint 21-es

2 órája
Titokzatos űreszköz

Megerősítették: Kína kísérleti űrhajót lőtt fel

6 órája
Titokzatos űreszköz

Megerősítették: Kína kísérleti űrhajót lőtt fel

6 órája
Bemutatták a prototípust

A Volkswagen repülő autója négy utast szállít és – önvezető

18 órája
Bemutatták a prototípust

A Volkswagen repülő autója négy utast szállít és – önvezető

18 órája

SONLINE

Somogy megyei hírportál

A SONLINE kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva
A SONLINE kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © Minden jog fenntartva
Süti beállítások
logo
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.
  
Regionális hírportálok
Bács-Kiskun - baon.huBaranya - bama.huBékés - beol.huBorsod-Abaúj-Zemplén - boon.huCsongrád - delmagyar.huDunaújváros - duol.huFejér - feol.huGyőr-Moson-Sopron - kisalfold.huHajdú-Bihar - haon.huHeves - heol.huJász-Nagykun-Szolnok - szoljon.huKomárom-Esztergom - kemma.huNógrád - nool.huSomogy - sonline.huSzabolcs-Szatmár-Bereg - szon.huSzeged - szegedma.huTolna - teol.huVas - vaol.huVeszprém - veol.huZala - zaol.hu
Közélet
888.huhirvilag.humandiner.humagyarnemzet.humainap.humetropol.huszabadfold.hu
Sport
csupasport.hufourfourtwo.hunemzetisport.hu
Gazdaság
agrariumonline.hufigyelo.huvg.hu
Magazin
astronet.huautomotor.hubravo.hudietaesfitnesz.hulakaskultura.hulikebalaton.humindmegette.huvidekize.huvitorlazasmagazin.hu
Bulvár
borsonline.huripost.hu
Szolgáltatás
deliapro.huingatlanbazar.hujegyed.humediaworks.humegyekartya.huszuperinfo.hutvmusor.hu