Friss hírek

2004.10.31. 08:28

Horváth bosszúja

A Vasas a második félidőben négy gólt szerezve fordított és győzött a Kispest ellen a labdarúgó Arany Ászok Liga 11. fordulójában. A mérkőzés legjobbja a néhány hónapja még kispestiként tüsténkedő és a Honvédtól pénzügyi vita miatt eljövő Horváth Péter volt.

BAMA

Vasas–Bp. Honvéd 4-1 (0-1)
Fáy u., 3500 néző, V: Szabó Zs.
Vasas: Posza – Molnár, Plókai, Tóth A., Kollár (Kovrig, 14.) – Rósa H., Ködöböcz, Weitner (Szanyó, 46.), Schultz – Horváth P., Ferenczi (Bardi, 86.). Edző: Egervári Sándor.
Honvéd: Erdélyi – Vámosi, Budovinszky, Stamenic, Mészáros – Genito (Csobánki, 56.), Lázár, Vadócz, Szili (Dancs, 70.) – Vén (Dobos, 79.), Herczeg. Edző: Bognár György.
Gólok: Ferenczi (60.), Horváth (63., 89., 11-esből), Schultz (77., 11-esből) illetve Vén (44.)
44. perc: veszélytelennek tűnő kispesti támadás során középen Vén harciasan megelőzte védőjét, s 7 m-ről a kapu közepébe lőtt (0-1).
60. perc: Horváth a 16-osnál jó ütemben passzolt Ferenczihez, aki 10 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (1-1).
63. perc: Horváth középen egy csel után 19 m-ről a bal felső sarokba bombázott (2-1).
77. perc: Molnár jobb oldali beadása után Horváthot a 16-oson belül felrúgta a rossz ütemben érkező Stamenic. A 11-est Schultz a kapu közepébe vágta (3-1).
89. perc: egy hazai ellentámadás végén Horváth a 16-oson belül Bardi elé fejelte a labdát, a csatárt Budovinszky feleslegesen fellökte. A 11-est Horváth magabiztosan a kapu bal oldalába rúgta