Online közvetítés

2007.09.29. 17:29

Kiélezett csata a felkészülés végén

A kosárlabdázók felkészülésük utolsó állomásához érkeztek. A kaposvári csapat Pécsre látogatott egy szezon előtti szomszédvár rangadóra, amit végül négy ponttal a hazaiak nyertek.

SONLINE

4. perc: 7-11
Hendlein és Szőke termelte rögtön az elején a kaposvári pontokat, eddig a pécsiek közül Wittman és Grebenár vette fel a mérkőzés ritmusát.

Pécs, 200 néző, V.: Márton, Farkas, Kapitány

8. perc 13-22

Day két egymásutáni triplával mutatkozott be. Erre Cziegler és újfent Grebenár válaszolt duplából.

10. perc 24-30
A kaposváriak könnyű gólokat tudtak szerezni indításokból Kiss kornél és Orosz jóvoltából, erre Lapov és Cziegler válaszolt büntetőkből.

13. perc: 24-32
A negyed eddigi egyetlen kosarát Edwards szerezte egy szép zsákolással.

16. perc: 31-38
Flowers is megszerezte első kaposvári pontjait, erre a pécsi idegenlégiósok válaszoltak, főleg Alekszics és Lapov volt eredményes az utóbbi percekben.

19. perc: 36-39
Főleg Lapov vezetésével jött fel a Pécs ebben a pontszegényebb negyedben, a félidő előtt a Kaposvár fáradt el jobban.

20. perc: 42-43
A félidő végére egy pontra feljött a hazai csapat.

25. perc: 51-52
Wittmann triplájával a félidő elején átvette a vezetést a Pécs, de hendlein és Day, valamint Kiss Kornél hármasa újra kaposvári vezetést eredményezett.

29. perc: 58-57
Átvette a veztést a Pécs, leginkább Wittmann-nak köszönhetően. Hendlein mellett Csirke zárkozótt fel a kaposvári pontdobók közé.

30. perc: 61-60.
A negyedett Hosszú és Kiss Kornél triplája zárta.

31. perc: 63-60

35. perc: 69-71
Day nagyon távoli triplája után ziccerből is betalált a pécsiek gyűrűjébe, így a hajrá előtt a kaposváriak vezetnek ismét.

39. perc: 80-77
Triplákkal a vége előtt átvette újra a vezetést a hazai csapat.

40. perc: 85-81
A végére elfáradt a kaposvári csapat, a hazaiak pedig távoli pontjaikkal kiharcolták a négypontos győzelmet.