2008.09.13. 19:21

Kecskeméti TE-BFC Siófok - 3-0

Elszenvedte zsinórban hatodik vereségét is a balatoni csapat. Eddig tizennégy gólt kaptak úgy, hogy egyszer sem tudtak szépíteni.

Sonline

Kecskemét, 3500 néző, vezeti: Szabó Zsolt (Kispál, Szpisják).

Kecskeméti TE:
Mitrovic - Schindler, Koncz, Némedi, Farkas - Cukic, Menyhárt - Csordás, Savic, Yannick - Litsingi.

BFC Siófok: Milinte – Mogyorósi, Sütő, Hegedűs Gy., Köntös - Lipcsei, Habi – Magasföldi, Kanta Sz., Bojtor – Ndjodo.

2. félidő

90+2. perc:
3-0. Basara szögletét Fülöp fejelte kapura Mitrovic bravúrral szögletre mentett.

87. perc: Kanta lőtt, a kipattanóra Takács M. érkezett, de ő is a kapusba lőtt.

81. perc: Fülöp sárgát kapott.

77. perc: 3-0! Egy jobboldali beadás Montvai elé érkezett, aki kilőtte a jobb alsó sarkot.

76. perc: Ndjodo hozta fel a labdát Takácsot indította, aki az elfekvő Mitrovic lábát találta el.
Hegedűs sárgát kapott Savic megrúgásáért.

75. perc: Yannick helyett Alempijevic jött be.

73. perc:
Ndjodo gyenge kisérlete a jobb sarokra.

72. perc: Basara harcolt ki egy szabadrúgást, 18 méterről Kanta magasan fölé rúgta.

70. perc: Lipcsei helyett Basara jött be.

63. perc: Lipcsei is sárgát kapott. Magasföldi heléyett Fülöp

62. perc: Habi kapott sárgát.

56. perc: Menyhárt helyett Balázs jött be.

54. perc: Montvai újból a főszereplő, aki szemben a kapuval 16 méterről a jobb felső fölé tekert.

53. perc: Cukic jobboldalon vezetett, lövését  Milinte szögletre mentett, majd Montvai fejelt centikkel a léc fölé.

52. perc: 2-0! Habi vesztett labdát a térfél közepén Szaviccsal szemben, majd Montvainak passzolt, aki 14 méterről a kapuba lőtt.

48. perc: Cukic huszonkét méterről kapuval szemben lőtt, de Milinte megfogta.

46. perc: Bojtor helyett Takács M. jött be, Litsingi helyett pedig Montvai.

1. félidő

45. perc:
Kanta harcolt ki egy szabadrúgást 22 méterre a kaputól, amit Hegedűs végzett el, de a kapus könnyedén fogta.

39. perc: Kanta parádésan indította Ndjodot, aki Mitroviccsal állt csak szemben, de belelőtte a kapusba.

38. perc: Yannick kerrült ziccerbe, de 16 méterről a jobb sarok mellé lőtt.

28. perc: Milinte kidobásából Lipcsei vezethette a labdát, de rosszul adta be  Ndjodonak, aki még vissza tudta adni Köntösnek, de ő kézzel ért a labdába, amiért sárgát kapott.

26. perc: Visszavettek a csapatok a lendületből, helyzetek nem alakultak ki, kiegyenlítetetten osztoztak a labdán.

18. perc: Baloldali támadás, Kanta és Ndjodo háromszögelt, utóbbi beadását Farkas mentette szögletre a berobbanó Magasföldi elől a saját ötösén, ez volt a Siófok első értékelhető megmozdulása.

12. perc: Csordás indított, Litsingi bevezetett a tizenhatoson belülre, centerezni akart, de Habi az utolsó pillanatban szögletre mentett Yannick elől. A Siófok védelme átjáróház.

11. perc: Kanta rúgott szögletet balról, Magasföldi húsz méterről az égbe rúgta a labdát.

8. perc: Yannick passzolt Cukicnak, aki tizennyolc méterről a kapu fölé lőtt.

6. perc: Kanta ívelt előre, Koncz és Némdei között Ndjodo lépett ki, de 14 méterről jobbról a jobb kapufa mellé lőtt.

1. perc: 1-0! Kecskemét kezdte, felívelt labda vdőkről lepattanva, Savic isétlése a jobb alsóba talált.