2008.11.09. 13:45

BFC Siófok–Zalaegerszegi TE 1-4

Otthon kapott ki a Siófok, az első félidőben még tudtak egynelíteni, aztán a második játékrészben a három egerszegi találat eldöntötte a meccset.

Sonline

Siófok, 500 néző, v: Berger (Forgács, Farkas).

BFC Siófok:
Milinte - Horváth G., Hegedűs Gy., Sütő, Kerényi- Györök, Kanta, Tusori, Magasföldi - Fülöp, Ndjodo.

ZTE: Vlaszák - Kocsárdi, Miljatovics, Varga R., Szamosi - Alomerovics, Máté, Horváth A., Hajdú - Meye, Waltner

2. félidő

90+2. perc. 1-4!
Máté P. tizenhatoson belül elfektette Sütőt, majd a bal felsőbe lőtt.

87. perc: Magasföldi ment el a bal oldalon, a kifutó Vlaszákról kijövő labda Ndjodo elé került, aki azonnban mellé lőtt.

86. perc: Ndjodo ugratta ki Magasföldit, de elcselezte a dolgot, így odalett a helyzet.

79. perc: Ladoczki kilépett a baloldalon, 12 méterről lőtt a bal alsó mellé.

78. perc: Ndjodo visszagurított labdáját Kanta rúgta tíz méterről a kapu fölé.

76. perc: Alomerovics helyett Kovács G. állt be.

71. perc: 3-1! Szamosi ívelt középre, Meye átvette, lefordult Sütőről, majd a kapu bal oldalába lőtt, Milinte ugyan beleért, de hárítani nem tudott.

69. perc: Györök helyett Takács, Fülöp helyett pedig Ladoczki jött be.

64. perc: Tusori és Horváth is hibázott, így Balázs ment el a bal oldalon, Alomerovics érkezett a hosszún, aki nagy helyzetben mellé fejelt.

63. perc: Fülöp kapott sárgát Davidov megrúgásáért.

60. perc: Kerényi helyett Nagy Lajos jött be.

58. perc: Hegedűs kapott sárgát, mert Meyét fejelte meg. Horváth helyett Davidov jött be.

56. perc: Waltner tíz méterről messze a kapufa mellé fejelt.

50. perc: Egy jobboldali beadás után Fülöptől Magasföldfihez került a labda, de a rossz átadás miatt odalett a helyzet.

46. perc: 1-2! Alamer ívelt be, Waltner indult meg alabdával, amit átemelt Milintén, majd az üres kapuba bólintotta.

45. perc: Hajdú helyett Balázs Zs. jött be.

1. félidő

45. perc: 1-1!
Kanta jobboldali szögletet adott be, Sütő hat méterről fejelt, a kapuba, a védők ugyan kirúgták, de a partjelző intett, hogy bent volt.

44. perc: Meye vitte jobb oldalon a labdát, amit élesen középre adott Waltnernek, de a fejéről öt méterről a bal kapufa mellett ment ki.

41. perc: Hajdú kapott sárgát.

38. perc: Sütő és Meye futott labdára, az egerszegi játékos volt a gyorsabb, de előtt a kapu mellett.

32. perc: Meye passzolt a tizenhatoson Waltnernek, ő Aolmerovicsnak adott tovább, aki 12 méterről a kapufát találta el.

30. perc: Györök emelt Fülöp elé, aki 14 méterről jobbról az égbe lőtt. Horváth kapott sárgát szövegelésért.

24. perc: 0-1! Alomerovics pörgette ki a labdát Walternek, aki középre passzolt, Meyének már csak be kellett gurítania a labdát a kapuba.

23. perc: Fülöp még mindig nem tudott visszatérni, ápolják az oldalvonal mellett.

19. perc: Fülöp ellen szabálytalankodtak az egerszegi kapu előtt. A szabadrúgást Györök végezte el, de ez nem volt veszélyes a kapusra nézve.

13. perc: Siófoki szöglet utáni kipattanót Györök rúgta bele a védőkbe. Meye kapott labdát, egyedül vezette Milintére, a siófoki kapus bravúrosan védett.

12. perc: Hajdú baoldalról adott be, Alomerovics lőtt fölé.

11. perc: Kanta ugratta ki Györököt, aki centerezett Fülöpnek, de a csatár hét méterről mellé rúgta.

10. perc: Szamosi az oldalháót találta el négy méterről.

7. perc: Hajdú próbálkozott a sifóki térfél közepén balról, de nem tudta meglepni Milintét.

5. perc: Kanta rúgott jobboldali szögletet, Sütő fejelt hat méterről a felső lécre.

3. perc: Waltner adott be balról, a labda átszált Milinte feje fölött, amit Meye fejelt 3 méterről a kapu mellé.