2015.05.21. 21:19

Az ötödik helyen zárta a Siófok KC a bajnokságot

A Siófok 24–22-re nyert hazai pályán a Fehérvár KC ellen a női kézilabda NB I 5–8. helyért zajló rájátszásában, így hat győzelemmel, hibátlanul zárta a bajnokság befejező szakaszát.

NSO

Az 5–8. helyért:
Siófok KC–Fehérvár KC 24–22 (11–13)

– A Siófok irányítását a rájátszás előtt Christian Dalmose vette át a távozó Golovin Vlagyimirtól, és a dán edzővel az első öt mérkőzését megnyerte a Balaton-parti csapat a rájátszásban – számolt be a Nemzeti Sport Online.
A hazaiak hibátlan mérlege volt tehát a tét a két csapat idényzáróján, az már korábban eldőlt, hogy a Siófok ötödik, a Fehérvár pedig hatodik lesz. A szünetben két góllal még a vendégek vezettek, ám a második félidőben a siófokiak fordítottak, így sikerült szépen búcsúzniuk szurkolóiktól.